Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 23 april 2004, 16:40   #1
Rola
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 3 januari 2004
Berichten: 61
Standaard

Het is lang stil gebleven met ons Freya. Ze wil dat de banken minstens in elke fuzie gemeente een bankautomaat neerzetten. Voor simpele zielen is dat natuurlijk koekebrood. Ze wil het zelfs opleggen bij wet. Freya vergeet dat de bankiers helemaal niet willen onderhandelen noch met Freya en zeker niet hierover, gewoon omdat de bankiers Freya onbekwaam achten te onderhandelen. Ik stel 2 dingen vast. A) Freya wil bevelen dat de banken minstens 1 automaat neerpoten in iedere fuziegemeente en B) De banken moeten alles gratis doen. Sorry één en ander klopt niet in de banklogica. Het is nl. zo dat diegene die betaalt, .... ook beveelt of ... andersom. Zodus zie ik de banken nog niet in aanbidding gaan knielen voor ons lief Freyake. Misschien heb ik een beter voorstel. Er is in iedere fuziegemeente een postkantoor. Wel beste Freya, rust dat postkantoor uit met een bancontact automaat en betaal zelf de kosten. Dan heb je ook eens iets te zeggen. De bankiers worden allang niet meer boos op Freya. Als haar naam valt glimlachen ze eens, trekken hun schouders op, en doen verder met hun werk. Eigenlijk staan ze zelfs met leedvermaak te wachten op de zoveelste onzin van haar. Altijd goed voor een grapje nietwaar. God, wat een populisme toch. En toch zijn er goede simpele zielen in dit Vlaanderen die blijven geloven in dergelijke Jannekes miekespraat.
Rola is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 april 2004, 16:41   #2
Philips Inc.
Minister-President
 
Philips Inc.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 november 2003
Locatie: Op deze doorgedraaide wereldbol
Berichten: 4.314
Stuur een bericht via MSN naar Philips Inc.
Standaard

Vanaf morgen: alles gratis!
__________________
« Ciò che ci divide non è il fatto che noi non troviamo nessun Dio, né nella storia, né nella natura, né dietro la natura, - ma che quello che è stato adorato come Dio noi non lo troviamo affatto "divino", ma al contrario pietoso, assurdo, dannoso, non solo perché è un errore, ma perché è un crimine contro la vita... »

(Friedrich Nietzsche)
Philips Inc. is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 april 2004, 16:50   #3
herr fritz
Provinciaal Statenlid
 
herr fritz's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 juli 2002
Locatie: zedelgem
Berichten: 624
Standaard

Gratis wat lappen op haar vlooienkop, me dunkt.
__________________
herr fritz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 april 2004, 16:52   #4
kangoo
Partijlid
 
Geregistreerd: 8 april 2004
Berichten: 269
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door herr fritz
Gratis wat lappen op haar vlooienkop, me dunkt.
k' heb gehoord dat ze eerder schaamluizen heeft, de zogenaamde rooie zakratten.
kangoo is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:26.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be