Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 oktober 2009, 11:10   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Brussels minister-president treedt Vlaams Belang bij over hervorming Brusselse politi

In de bevoegde commissie van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement verklaarde Brussels minister-voorzitter Charles Picqué, naar aanleiding van een interpellatie van Vlaams Belang fractievoorzitter Dominiek Lootens, dat er inderdaad dringend nood is aan een grondige reorganisatie van de Brusselse politie. De minister-voorzitter wil komen tot een politie met twee niveaus: een gemeentelijk en een gewestelijk niveau, dat de zes politiezones overstijgt.


Voor Vlaams Belang is dit alvast een eerste stap in de goede richting. Vlaams Belang was de eerste partij die onomwonden pleitte voor een eengemaakte stedelijke politie. Jarenlang werd Vlaams Belang met dit standpunt weggehoond, maar tijdens de recente verkiezingscampagne namen wel meer partijen dit standpunt over. Nu blijkt dus ook de Brusselse PS het Vlaams Belang eindelijk gelijk te geven.

Vlaams Belang hoopt dan ook dat de Brusselse Hoofdstedelijke Regering snel werk zal maken van de Brusselse politiereorganisatie.

Tevens nemen we er akte van dat de heer Picqué in Brussel Deze Week laat optekenen : “Het veiligheidsdebat is een van de belangrijkste in een democratie”. Vlaams Belang is reeds jarenlang vragende partij voor een degelijk veiligheidsdebat in het Brusselse halfrond; maar deze vraag werd tot nu door de partij van de heer Picqué steeds afgewezen. Vlaams Belang zal echter niet nalaten om opnieuw het veiligheidsthema op de agenda van het parlement te zetten, in de overtuiging dat de andere partijen die ook de democratie genegen zijn, ons hierin ditmaal zullen volgen.

Dominiek Lootens Fractievoorzitter Vlaams Belang Brussels Hoofdstedelijk Parlement


Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be