Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2004) > Ivo Belet (CD&V) - 10 tot 16 mei
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Ivo Belet (CD&V) - 10 tot 16 mei "Na een jarenlange functie als 'ankerpunt' bij de VRT kiest deze (ex-)journalist resoluut voor een politieke loopbaan. Met een derde plaats op de Europese lijst en een grote bekendheid levert hem dit ongetwijfeld een zetel op. Enige tijd geleden nog

 
 
Discussietools
Oud 13 mei 2004, 12:23   #1
pope
Gouverneur
 
pope's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 januari 2004
Locatie: Brugge
Berichten: 1.005
Standaard

CD&V ijvert ervoor om de macht terug over te nemen.
Ik zou zeggen: bezint eer ge begint. Het zal niet makkelijk worden om de puinhoop van paars op te ruimen.
maar om tegemoet te komen aan de verwachtingen van de kiezer zullen jullie toch ergens moeten beginnen en dat begin is voor de Vlaming niet echt duidelijk.

MET WIE WILLEN JULLIE SAMENWERKEN OM DEZE PUINHOOP OP TE RUIMEN?

Als jullie op dit punt duidelijke taal zouden kunnen spreken, zou dit voor jullie wel eens een positieve uitwerking kunnen hebben.
__________________
De enige plaats waar ik de Belgische driekleur nog kan verteren is in die oerdegelijke ouderwetse dweilen.

A patriot must always be ready to defend his country against his government.
---Edward Abbey---
pope is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:35.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be