Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 april 2010, 14:50   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard PVDA : multimiljonairs nemen deel aan 1 mei-stoet in Gent‏

Op 1 mei zullen de rijkste multimiljonairs van Gent mee opstappen in de traditionele 1 mei-stoet, compleet met bodyguards en in een witte verlengde limousine. Met de ludieke actie wil de PVDA haar campagne voor een miljonairstaks kracht bijzetten. Oost-Vlaams PVDA-voorzitter Tom De Meester : "Wij vinden niet dat de werknemers en de gezinnen moeten opdraaien voor een crisis die zij niet veroorzaakt hebben. Laat de crisis betalen door de bankiers en multimiljonairs. Een belasting van 1% op hun fortuin zou niet meer dan normaal zijn." Bij de actie 'miljonairstaks' hebben zich ondertussen al meer dan 15.000 mensen aangesloten.

De Gentse miljonairs in de 1 mei-stoet zullen, voorzien van de nodige flessen champagne, ook geld uitdelen aan de omstaanders. Daarop zal de slogan staan 'Zeg niet Brussel Halle Vilvoorde, zeg Belast de Hoge Vermogens', een niet mis te verstane knipoog naar het politieke circus in de Wetstraat. "Dat er nu opnieuw verkiezingen komen omdat de regering het niet eens geraakt over BHV is een echte schande", zegt Tom De Meester, "de regering zou beter de gevolgen van de crisis aanpakken: wat mensen willen, is geen communautair geruzie, maar werk, pensioenen en zekerheid."

Meer info: Tom De Meester

Afspraak: om 10.30 uur in de Bagattenstraat, dat zijn de kasseitjes voor de Vooruit. De tocht start om 11.00 uur. Aankomst rond 12.30 uur op de Vrijdagsmarkt.


Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 april 2010, 16:27   #2
van Maerlant
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
van Maerlant's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 april 2005
Locatie: New Caprica City
Berichten: 15.129
Standaard

Waarom moet 'links socialisme' altijd gelijk staan met schijten op de Vlaamse zaak?
__________________
Love yourself. You have to love yourself. If we don't love ourselves, how can we love others? And when we know what we are, then we can find the truth about others, see what they are, the truth about them. And you know what the truth is, the truth about them, about you, about me. Do you? The truth is we are all perfect. Just as we are.













It’s the one place on earth that Heaven has kissed with melody, mirth and meadow and mist.
van Maerlant is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be