Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 19 maart 2010, 16:51   #1
vesivius
Partijlid
 
Geregistreerd: 10 april 2004
Locatie: Merksem
Berichten: 247
Standaard Onrechtvaardige vonnissen

Hoe langer hoe meer worden uitspraken van (sommige) rechters als onrechtvaardig beschouwd. Laatst las ik in een Franstalige krant dat een persoon mocht beschikken na het toedienen van 18 messteken. De vraag hier was hoeveel messteken er moesten uitgedeeld worden vooraleer men aangehouden wordt.
Waarom kunnen de kranten de naam van de rechter niet vermelden bij een vonnis?
Het zou ons mooi de gelegenheid geven om een database aan te leggen en met deze gegevens vb een internet petitie te houden
vesivius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 19 maart 2010, 17:04   #2
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

Sander V. beschuldigd van doodslag DORDRECHT -

Justitie in Dordrecht verdenkt de 26-jarige politieman Sander V. van doodslag op Milly Boele (12). Dat heeft het Openbaar Ministerie in Dordrecht vrijdag na de voorgeleiding aan de rechter-commissaris van V. bekendgemaakt.

De rechter-commissaris in Dordrecht heeft op verzoek van het OM een onderzoek gelast naar de psychische gesteldheid van Sander V.

Op het lichaam van Milly is sectie verricht. Volgens het OM is daaruit gebleken dat nog een aantal zaken moet worden onderzocht en kunnen er daarom nog geen nadere mededelingen over worden gedaan.

De beschuldiging van doodslag is opmerkelijk. Daaruit zou mogen worden afgeleid dat V. geen vooropgezet plan zou hebben gehad om Milly te doden. De verdachte heeft na zijn aanhouding dinsdag, nadat hij zichzelf op een politiebureau had gemeld, een bekennende verklaring afgelegd.

Vijftien jaar

Doodslag (het met opzet maar zonder vooropgezet plan doden van iemand) wordt met maximaal vijftien jaar bestraft. Op moord (het doden met voorbedachte raad) staat levenslang dan wel de maximale tijdelijke straf van dertig jaar. Of het louter bij doodslag blijft, staat nog niet vast. Het onderzoek van de politie is nog in volle gang. Getuigen moeten worden gehoord, de definitieve resultaten van de sectie moeten worden afgewacht en nader forensisch onderzoek moet plaatsvinden, meldt het OM.

Aan de hand van die onderzoeksresultaten moet de officier van justitie beoordelen of er aanleiding is Sander V. ook nog voor andere feiten te vervolgen, zoals een zedendelict. Ook zou nog gedacht kunnen worden aan het wegmaken van een lijk: om zijn daad te verdoezelen, begroef V. het lichaam van het meisje in zijn tuin. Bijkomende delicten werken strafverzwarend. Als justitie bij doodslag als hoofddelict blijft, zou de straf in zo'n geval dus hoger kunnen uitpakken dan vijftien jaar.

De rechter-commissaris heeft vrijdag de bewaring van V. bevolen. Op 31 maart beslist de raadkamer van de rechtbank over de verlenging van het voorarrest.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...g__.html?p=1,1

Doodslag...maak dat zijn kat wijs.
Meneerke geilde op Milly en dat zijn de trieste gevolgen. Hij is ze bewust gaan opzoeken
En hij zal ze echt niet meegelokt of genomen hebben om thee te drinken.
Hopelijk een rechtvaardig oordeel = levenslang.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 maart 2010, 09:21   #3
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

ma 22 mrt 2010, 05:30

Pedofiele neigingen V. bekend door Jolande van der Graaf en Sebastian Schramm
DORDRECHT - In politiekringen is al langer bekend dat de vermoedelijke moordenaar van Milly Boele, politieman Sander V., pedofiel gedrag vertoont. Het gaat daarbij om flirterig gedrag ten opzichte van jonge meisjes.

V. heeft er in de dagen na Milly’s verdwijning alles aan gedaan om zijn omgeving een rad voor ogen te draaien. Zo zocht hij ijskoud mee.

Een buurbewoner: „Hij leek oprecht bezorgd over het lot van Milly en kwam met allerlei suggesties waar we konden gaan zoeken. Zijn eigen tuin heeft hij natuurlijk niet aangewezen. V. is in elk geval een heel goede toneelspeler.”

Het viel een andere buurman op dat de agent op de vreemdste plaatsen naar Milly speurde. „Onder auto’s bijvoorbeeld. Er moeten toch wel heel veel steekjes bij die man loszitten om schaamteloos mee te helpen zoeken naar een kind dat je eerder op de avond hebt omgebracht om het daarna in je eigen tuin te begraven.”

Inmiddels zijn beelden opgedoken waarop V. een dag na de verdwijning van het Dordtse meisje nonchalant leunend op een auto vlak bij zijn huis met drie collega-agenten staat te praten.

Sander V. werd vorige week aangehouden, nadat hij zichzelf had aangegeven.

Aanvankelijk werd hij verdacht van moord met voorbedachten rade en van vrijheidsberoving. Maar vrijdag draaide justitie dat terug naar alleen doodslag.

In Milly’s buurt heerst onbegrip: „Het lijkt erop alsof justitie die agent de hand boven het hoofd houdt.”

Milly wordt woensdag in besloten kring begraven.

http://www.telegraaf.nl/binnenland/6..._bekend__.html


Voilá se, wat zei ik in mijn vorige post!!
Nederland ook toe aan een "witte woede" of beter een roze mars om het bij Millys favoriete kleur te houden?
Maar verwacht wordt dat uit het onderzoek gaat duidelijk worden dat dit moord met voorbedachtheid is.
Zeg, als die neigingen bekend waren en hij geen sluitende verklaring kon geven moesten alle alarmbellen bij de flikken toch gaan rinkelen. Toch klasse justitie?
Die moge blij zijn da ik geen collega was want met die zelfde kennis had ik direct zijn hele tent ondersteboven gekeerd.
Of wist ook niemand in de buurt van zijn gedrag? Blijkbaar niet want dan hadden ze er direct op af gegaan.

Pedo's zijn niet te genezen ongeacht terapie, tenzij er een mirakel gebeurt in hun leven.
Die gasten levenslang uit de maatschappij houden.
BTW er is toch die Japanse vrijgezel die zich een robot vrouw gemaakt heeft, bijna levens echt?
Wel kan die zo geen robotkindjes bouwen voor die gasten? Kunnen ze daar zich in uitleven als het heet wordt.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2010, 08:31   #4
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

'Inzetten speurhond had wél zin' RIJSWIJK -

Als de politie snel na de melding van de vermissing van Milly Boele uit Dordrecht had besloten speurhonden in te zetten, had dat zeker kans van slagen gehad om de verblijfplaats van het meisje te achterhalen. Dat zegt speurhondendeskundige Cor Oldenburg in reactie op uitlatingen van korpschef Teun Visscher van het korps Zuid-Holland Zuid. Die meldde maandag dat het inzetten van speurhonden in de zoektocht naar Milly geen zin meer had.
Uit eerder vrijgegeven informatie blijkt dat Milly woensdag tussen 17.30 uur en 18.00 uur haar ouderlijk huis heeft verlaten. Na 20.00 uur belde de moeder van Milly de politie.

„Een spoor van tussen de twee en drie uur oud is goed op te pakken”, meent Oldenburg. „Ook als er daarna nog veel andere mensen zich in het gebied hebben bevonden. In een drukke winkelstraat kun je ook nog speuren naar bijvoorbeeld een winkeldief. Ik had een hond ingezet. Ik had het in ieder geval geprobeerd.”
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...__.html?p=21,2

Altijd en overal hetzelfste liedje: procedures, regeltjes, vomrpjes, wetjes, formaliteitjes...om zot van te worden.
Het was bij Dutroux niks anders en de ene flik die daar indertijd verder wou zoeken omdat hij iets hoorde, mocht ook nie van de bazen.
Politie hervorming in het calvinitische Noorden is ook nodig. Die hele Calvijn mentaliteit zit daar in het maaschappelijk denken ingeweven.
Of Milly dan levend trug was gevonden...tja. Ik weet het niet want ik vrees dat die pedofeet haar al voor 20u had omgebracht.
Als kinderen op het spel staan moet ge de regeltjes laten vliegen.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2010, 08:44   #5
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vesivius Bekijk bericht
Hoe langer hoe meer worden uitspraken van (sommige) rechters als onrechtvaardig beschouwd. Laatst las ik in een Franstalige krant dat een persoon mocht beschikken na het toedienen van 18 messteken. De vraag hier was hoeveel messteken er moesten uitgedeeld worden vooraleer men aangehouden wordt.
Waarom kunnen de kranten de naam van de rechter niet vermelden bij een vonnis?
Het zou ons mooi de gelegenheid geven om een database aan te leggen en met deze gegevens vb een internet petitie te houden
Je stratdiscussie gaat over onrechtvaardige rechters.
Naar aanleiding hiervan ben ik ff ingesprongen op de zaak Milly met de gedachte hoe onrechtvaardig of niet gaat dit vonnis uitpakken. Beter kan de discussie gaan over beide: onrechtvaardig en\of ondeskundig. En dan niet enkel de rechters maar het hele Justitie bestel.
Kijk eens naar die speurhondkwestie. De korpschef vindt een hond niet nodig, maar de honddeskundigen wel. Die weten toch wel beter wat die hond wel en niet kan. Daar heeft een korpschef misschien geen voldoende kennis van om te beoordelen, die heeft andere taken en inzichten int algemeen beleid. Schoenmaker blijf bij je leest.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2010, 10:55   #6
Alvas
Schepen
 
Alvas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 februari 2008
Locatie: AARS-SCHOT
Berichten: 435
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vesivius Bekijk bericht
Hoe langer hoe meer worden uitspraken van (sommige) rechters als onrechtvaardig beschouwd. Laatst las ik in een Franstalige krant dat een persoon mocht beschikken na het toedienen van 18 messteken. De vraag hier was hoeveel messteken er moesten uitgedeeld worden vooraleer men aangehouden wordt.
Waarom kunnen de kranten de naam van de rechter niet vermelden bij een vonnis?
Het zou ons mooi de gelegenheid geven om een database aan te leggen en met deze gegevens vb een internet petitie te houden
Franstalige Belgische krant? Men vertrouwen in Justitie weer maar eens geschaad.
Alvas is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 maart 2010, 11:08   #7
vesivius
Partijlid
 
Geregistreerd: 10 april 2004
Locatie: Merksem
Berichten: 247
Standaard

Vandaag weer eens maar de naam Geneviève Denisty is genoteerd.
Het probleem is dat de kranten bijna nooit de naam van de rechter publiceren
vesivius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2010, 13:41   #8
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard Ondeskundige Justitie

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door stropke Bekijk bericht
Naar aanleiding hiervan ben ik ff ingesprongen op de zaak Milly met de gedachte hoe onrechtvaardig of niet gaat dit vonnis uitpakken. Beter kan de discussie gaan over beide: onrechtvaardig en\of ondeskundig. En dan niet enkel de rechters maar het hele Justitie bestel.

wo 24 mrt 2010, 09:19

Asielzoeker ontsnapt door open politiedeur Van onze Rotterdamse redactie
DORDRECHT -

Een 19-jarige uitgeprocedeerde asielzoeker kon gisteren kinderlijk eenvoudig uit een politiewagen in Dordrecht ontsnappen, omdat agenten waren vergeten de deuren van het voertuig op slot te doen.

De man, die gisteren ons land zou worden uitgezet, nam de benen op het moment dat het politievoertuig van de vreemdelingenpolitie voor de toegangsdeur van het politiebureau aan de Overkampweg in Dordrecht stond. "De agenten moesten wachten tot de deur openging. Daarbij stond het voertuig even stil. De man, die geen handboeien omhad, wist de deur te openen, omdat die niet op slot was, en is weggerend", vertelt een politiewoordvoerder van het korps Zuid-Holland-Zuid. "Intern zal er zeker nog over worden gesproken waarom de agenten de deuren van het voertuig niet vergrendeld hadden.

Vermoedelijk heeft de vreemdelingenpolitie geen aanleiding gezien om de wagen op slot te doen. De man was ook in alle rust en vriendelijkheid ingestapt toen hij door de agenten werd opgehaald bij het asielzoekerscentrum in 's Gravendeel."

Klopjacht

Nadat de asielzoeker de benen nam, begon de politie direct met een klopjacht. De man wist het park dat tegenover het politiebureau ligt in te vluchten. "Het park is direct afgesloten en vijftien agenten hebben het gebied uitgekamd. Ook een politiehond is ingezet. Het dier heeft een spoor opgepikt, maar is dat later bijster geraakt omdat er te veel geuren in het park waren. Ook is een helikopter van de KLPD met warmtecamera's ingezet", zegt de politiezegsman. Van de ontsnapte illegaal was echter geen spoor meer te vinden.

Ook in de omliggende wijken is gezocht. Verder werd een sms-alert gestuurd, om bewoners te vragen uit te kijken naar de man. Ook dat leverde niets op.

Volgens de politie heeft de voortvluchtige asielzoeker geen wapens op zak en is hij niet gevaarlijk. De man is tussen de 1,70 en 1,75 meter lang en is lichtgetint. Hij droeg een blauwe spijkerbroek en een blauw geblokt shirt. Verder droeg hij sportschoenen, die mogelijk nat zijn omdat hij door water is gerend.

De asielzoeker werd gisteren van het asielzoekerscentrum naar het politiebureau in Dordrecht gebracht omdat de vervoersafdeling van het ministerie van Justitie hem daar zou ophalen. Daarna zou hij naar een uitzetcentrum worden gebracht in afwachting van zijn terugkeer naar het land van origine. Welk land dat is, wil de politie niet zeggen. Het gaat daarbij vermoedelijk om een staat aan de Middellandse Zee. De man was uitgeprocedeerd.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...__.html?p=17,2

Miss komt er ooit nog eens een Witte mars? En iedereen maar wijzen naar Belziek in de Dutroux tijd.
Die kerel is goe bezig geweest: braaf zijn en netjes meegaan, dat wekt geen argwaan en als de kans schoon is...foetsie.
Verder-denken-dan-je-neus-lang-is moet ook een vak worden in de politie opleiding.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2010, 23:09   #9
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

Openbaar Ministerie oogst onbegrip door Jolande van der Graaf
DORDRECHT -

Het sectierapport van de vermoorde 12-jarige Milly Boele moet openbaar worden gemaakt. Dat stelt het zogeheten Burgercomité tegen Onrecht van ex-Kamerlid Joost Eerdmans.

„Wij volgen de zaak op de voet. De uitkomsten van de sectie moeten nu bekend worden gemaakt. Ik hoor nu van veel mensen dat zij vermoeden dat de verdachte de hand boven het hoofd wordt gehouden, omdat het een politieagent is. Alleen daarom al zou het OM meer openheid moeten betrachten”, stelt Eerdmans. „Geef openheid. Wat is er mis mee als bekend wordt dat het om een zedenmisdrijf gaat?”

Verder wil het Burgercomité de reden van justitie horen waarom politieagent Sander V. alleen wordt verdacht van doodslag en niet van moord. „Waarom is dat zo? Laat het OM maar een goede reden geven waarom er alleen een verdenking is van doodslag.”

„Alles wat justitie op dit moment doet roept alleen maar meer vraagtekens op. En dat komt het vertrouwen in het OM niet ten goede”, aldus Eerdmans. Het Burgercomité tegen Onrecht zet zich in voor slachtoffers van zware misdrijven en wil met name hogere straffen voor daders en meer aandacht voor slachtoffers.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...p__.html?p=1,1

Ook weer klasse justitie, dit kan echt niet. Geen haar beter dan de Belzieke toestanden.
Dat kunnen we al raden dat het een zedenmisdrijf of poging daartoe.
Hij zal haar echt niet meegelokt hebben om thee te drinken. Wat moet ne gast die bekend staat om zijn o.a flirtgedrag met jonge meiden anders met een kind van twaalf jaar dat alleen thuis was?
Als een van de ouders of andere familieleden ook thuis waren was hij vast nie aan de deur geweest.
Het zou mij eerder verbazen als het geen zedenmisdrijf was.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 maart 2010, 23:17   #10
filosoof
Banneling
 
 
filosoof's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
Standaard

Niet genoeg om over te reclameren hier vandaag? Dan gaan ze maar reclameren over iets dat in NL gebeurt. genoeg landen in de E.U. om bezig te blijven en eeuwige verontwaardiging te voeden.

Laatst gewijzigd door filosoof : 24 maart 2010 om 23:17.
filosoof is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 maart 2010, 10:40   #11
Bovenbuur
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bovenbuur's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 oktober 2006
Locatie: Stiekem toch weer bovenbuur
Berichten: 15.423
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof Bekijk bericht
Niet genoeg om over te reclameren hier vandaag? Dan gaan ze maar reclameren over iets dat in NL gebeurt. genoeg landen in de E.U. om bezig te blijven en eeuwige verontwaardiging te voeden.
Mwah, ze zijn in ieder geval nog niet over die 18 jarige Texaanse graffitispuiter begonnen die in eerste instantie 8!!! jaar cel kreeg opgelegd. De rechter was vooral verontwaardigd dat hij de muur van die aardige mensen van corpus christi had ondergespoten. Later werd ze teruggefloten, de maximale straf die opgelegd kon worden bleek 2 jaar cel en 2 jaar "community service" te zijn. Wat hij dan ook meteen kreeg.
__________________
Waarschuwing:
Dit onderschrift is pretentieus en kan (soms) bekend overkomen!
Bovenbuur is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 maart 2010, 15:29   #12
vesivius
Partijlid
 
Geregistreerd: 10 april 2004
Locatie: Merksem
Berichten: 247
Standaard

Interessant artikel vandaag in de standaard
http://www.standaard.be/artikel/deta...kelid=9A2NS2AP
vesivius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 maart 2010, 19:32   #13
Fatalistische fakir
Lokaal Raadslid
 
Geregistreerd: 26 oktober 2009
Berichten: 301
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vesivius Bekijk bericht
Interessant artikel vandaag in de standaard
http://www.standaard.be/artikel/deta...kelid=9A2NS2AP
Inderdaad een interessant artikel. Ben het eens met zijn voorstellen voor publicatie van alle rechtspraak (de huidige database op de site van justitie is een ramp), met de volledige naam van de rechter, en voor de mogelijkheid van 'dissenting opions'. Dat zou imo idd een goeie zaak zijn voor de fod justitie, voor de rechters, en voor het recht.

Laatst gewijzigd door Fatalistische fakir : 25 maart 2010 om 19:32.
Fatalistische fakir is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 maart 2010, 09:57   #14
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

Dierenbeul jaagt op nieuwe slachtoffers door Marieke van Essen
DEN HAAG -

De vorige week veroordeelde dierenbeul Quirine de K. in Den Haag heeft deze week alweer nieuwe dieren via Marktplaats in huis gehaald. Hierop ging ze meteen weer de fout in. Een hond die zij in Brabant ophaalde, is deze week zwervend op straat aangetroffen.
De dierenambulance heeft de viervoeter opgehaald en naar het asiel gebracht. Inmiddels is de hond via de chip terug bij z'n bazin in Brabant. Geheel te goeder trouw had de vrouw de cockerspaniël Floor en haar bordercollie Brandy afgelopen zaterdag meegegeven aan De K. "We gaan kleiner wonen en hadden daarom geen plaats meer voor de hondjes", vertelt de Brabantse. "Die vrouw beloofde goed voor ze te zullen zorgen. We schrokken ons dan ook dood toen we van de dierenambulance een telefoontje kregen dat onze Floor was gevonden."

Inmiddels heeft de Brabantse, die spijt als haren op d'r hoofd heeft dat ze de viervoeters gratis op Marktplaats heeft aangeboden, ook haar andere hond weer terug. Het dier werd dinsdagavond door haar vriend bevrijd bij de woning van de Haagse dierenbeul, die onmiddellijk aangifte deed van diefstal.

De dierenbescherming, waar het klachten regent over De K., waarschuwt voor het aanbieden van dieren via Marktplaats. "Dat brengt alleen maar ellende", zegt woordvoerster Xandra Asselbergs. "Honden waar je niet meer voor kunt zorgen, horen in het asiel of bij een rasvereniging, want zij zorgen voor een goede match tussen dier en baasje."

Boerderijtje

Inmiddels zijn er al meer dan tien Marktplaats-honden van Quirine de K. in beslag genomen. De Haagse hield de nietsvermoedende eigenaren steevast voor dat de dieren een geweldig leven op een boerderijtje tegemoet zouden gaan. In plaats daarvan werden de honden op een zompig afgelegen terrein in een tochtige kennel gesmeten.

Het openbaar ministerie in Den Haag, dat De K. recent veroordeeld kreeg voor de erbarmelijke huisvesting van twee van haar paarden, kon gisteren nog niet zeggen of de dierenbeul opnieuw wordt aangeklaagd.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...s__.html?p=7,1

Hier weer zo iets. Ik snap niet dat Justitie dat mens laat aanmodderen. Die had allang een paar maand vast moeten zitten en verbod op dieren houden horen te hebben.
Onrechtvaardig en ondeskundige rechtsporaak. Of moet het eerst allemaal volgens de procedures in het calvinitische holland gebeuren?
Ze moesten er maar eens Gaja op afsturen, tzou rap gedaan zijn...
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 8 mei 2010, 22:54   #15
stropke
Minister-President
 
stropke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 juni 2009
Locatie: Oost-Limburg
Berichten: 4.363
Standaard

za 08 mei 2010, 22:03
Sander V. verdient de hoogste straf
Voor de ouders van het omgebrachte meisje...

Tóch moordaanklacht Sander V.
Het Openbaar Ministerie (OM) komt...

Dubbeldrama ouders Milly door Jolande van der Graaf
DORDRECHT - Politie en openbaar ministerie in Dordrecht lijken een loopje te nemen met de gevoelens van de nabestaanden van het vermoorde meisje Milly Boele (12). Bracht de Dordtse politie de familie Boele zaterdag eerst hoopvol nieuws, enkele uren later ontkende het openbaar ministerie die uitspraken glashard. Een dubbel drama voor het toch al zwaar getroffen ouderpaar Fred en Tineke Boele en hun kinderen Tibby en Pascal.

Blijdschap en opluchting was er namelijk zaterdagmorgen, enkele uren na het verschijnen van uitgebreide berichtgeving in De Telegraaf, toen een zogeheten familierechercheur de Boeles op hun buitenlandse vakantieadres met mooie berichten had opgebeld.

“Milly's moeder kreeg van deze rechercheur te horen dat het openbaar ministerie had besloten om de aanklacht tegen verdachte Sander V. toch te verzwaren van doodslag naar moord”, vertelt advocaat Frank van Ardenne, de raadsman van Fred en Tineke Boele. “De rechercheur zei verder dat er nieuwe aanknopingspunten zijn die deze zwaardere aanklacht rechtvaardigen. Verder waarschuwde hij er mevrouw Boele nog voor dat de rechter straks altijd anders kan beslissen. Maar, zo hield de rechercheur mijn cliënte voor, hij was zelf ook erg blij met dit besluit van het OM.”

De familie Boele reageerde opgetogen en hoopvol. “We zien het strafproces tegen Sander V. nu met veel meer vertrouwen tegemoet”, liet Tineke Boele vanuit haar hotel aan De Telegraaf weten. Maar niet lang daarna sloeg justitie Dordrecht die hoop weer meedogenloos de bodem in. “Er is op dit moment helemaal geen beslissing door het OM genomen om de aanklacht te verzwaren”, aldus een woordvoerder van justitie Dordrecht. Waarom de rechercheur dit wel aan de familie Boele heeft gezegd, kon de zegsman van het openbaar ministerie zaterdagavond niet zeggen.

Advocaat Van Ardenne noemt het schokkend zoals de autoriteiten met zijn cliënten omspringen. “Ik heb geen enkele reden om aan de woorden van Tineke Boele te twijfelen. De familie heeft er echt geen belang bij om dit te verzinnen. Het is een vreemde en schandalige gang van zaken.”

Overigens blijven de Boeles en hun advocaat bij het standpunt dat zij zo nodig een procedure bij het gerechtshof aanspannen om strafvervolging wegens moord tegen Sander V. af te dwingen. “Er lijken tal van aanwijzingen te zijn voor moord met voorbedachten rade”, verklaarde Van Ardenne eerder in De Telegraaf. “Milly is door V. naar zijn huis gelokt en daar door hem omgebracht. Dat duidt op een planmatig feitencomplex.” Op doodslag staat maximaal vijftien jaar cel, op moord in het uiterste geval het dubbele.

Schokgolf
Milly Boele raakte woensdag 10 maart onder zeer verdachte omstandigheden vermist. Zes dagen later gaf haar buurman Sander V. zichzelf bij de politie aan. Nog diezelfde dag werden de stoffelijke resten van het meisje opgegraven in V.'s achtertuin. De gruwelijke kindermoord veroorzaakte een schokgolf in het hele land.
http://www.telegraaf.nl/binnenland/6...y__.html?p=1,1

Ge vraagt u toch echt af waar die gasten hun verstand zit. Diep triest zoiets.
Toch tijd dat er ook een grote kuis bij Justitie hier wordt gedaan.
Voor mij ligt ook moord vast. Hij heeft ze echt niet gevraagd om thee te komen drinken.
Moord als zwijgmiddel zat in het eerste doel-misbruik- ingerekend.
__________________
Wie het verleden niet kent, weet ook zijn toekomst niet !!!
stropke is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:05.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be