Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Milieu
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Milieu Hier kunnen alle discussies woden gevoerd over milieu, kernenergie, klimaatswijziging, ....

Antwoord
 
Discussietools
Oud 19 juni 2010, 11:11   #1
Cdude
Banneling
 
 
Geregistreerd: 1 april 2010
Berichten: 14.352
Standaard Kevin Costner helpt BP

Citaat:
Olieconcern zet machines in van de Amerikaanse Hollywoodster en ondernemer Kevin Costner om de door olie vervuilde Golf van Mexico schoon te maken. Costner ontwikkelde centrifuges die olie en water scheiden, berichten Amerikaanse media.

BP heeft 32 centrifuges gekocht van het bedrijf van Costner, Ocean Therapy Solutions. Iedere machine, genaamd V20, kan bijna 800.000 liter met olie vervuild water bewerken. Costner, bekend van films als Dances with Wolves en Waterworld, benadrukt dat hij geen eendagsvlieg is. Hij is al zeventien jaar bezig met deze technologie en investeerde miljoenen eigen geld.

Bureaucratie

Hij probeerde eerder al tevergeefs zijn machines aan de man te brengen. Dit liep deels stuk op bureaucratie. Zo kreeg hij geen federale goedkeuring voor de technologie als het niet eerst uitgeprobeerd zou zijn tijdens een daadwerkelijke olievervuiling. Hij mocht echter zijn apparaten niet eerder uitproberen, juist omdat ze niet goedgekeurd waren door overheidsinstanties.

Uiteindelijk opende een toevallige ontmoeting in een cafetaria in Washington met een lid van het Congres deuren voor Oscarwinnaar Costner. Hij lichtte deze week in Washington zijn technologie toe voor een speciaal Senaatscomité, dat zich bezig houdt met oplossingen voor de olievervuiling. Ook deed hij meteen zijn beklag, dat het voor kleine bedrijven vrijwel ondoenlijk is om hun oplossingen voor de ramp onder de aandacht van de overheid en BP te brengen.
Cdude is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 juni 2010, 14:45   #2
Bovenbuur
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Bovenbuur's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 oktober 2006
Locatie: Stiekem toch weer bovenbuur
Berichten: 15.423
Standaard

Hè jammer, ik had wel zin in waterworld 2: oil and plastic.
__________________
Waarschuwing:
Dit onderschrift is pretentieus en kan (soms) bekend overkomen!
Bovenbuur is nu online   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:08.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be