Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Over koetjes en kalfjes...
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Over koetjes en kalfjes... Op verzoek van de gebruikers van dit forum: een hoekje waarin je over vanalles en nog wat kan praten... De boog moet namelijk niet altijd gespannen staan hé.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 27 augustus 2010, 09:35   #1
Cdude
Banneling
 
 
Geregistreerd: 1 april 2010
Berichten: 14.352
Standaard Larry Flint goes rubber Johnny

Citaat:
Pornokoning Larry Flynt heeft een klacht aan zijn broek hangen. De acteurs in zijn diepgaande films zouden bijna nooit een condoom dragen en dat is in strijd met de regels voor een veilige werkplek.

De AIDS Healthcare Foundation (AHF) heeft hierover een klacht ingediend bij de Californische arbodienst. De medewerkers van de AHF hebben ruim honderd films van de bekende producent bekeken en extra gelet op het condoomgebruik. Ze constateerde dat in slechts één film gebruik werd gemaakt van de rubbertjes. Larry Flynt staat vooral bekend als oprichter van het blootblad Hustler, maar heeft als producent ook al een lange lijst films op zijn naam staan.

De AHF wil dat de arbodienst de steracteurs van Flynt dwingt om condooms te gebruiken in de films. “Ook op niet-traditionele werkplekken moet de veiligheid van werknemers gewaarborgd worden'', zo verklaart een woordvoerder. Cijfers wijzen heel verrassend uit, dat soa zich sneller verspreiden onder pornoacteurs dan onder mensen die in andere beroepsgroepen werkzaam zijn.
Cdude is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 augustus 2010, 10:36   #2
Scherven A. Mok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 21 april 2008
Berichten: 12.832
Standaard

Citaat:
verrassend
Waar komt dat citaat vandaan ?
Scherven A. Mok is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:42.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be