Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Discussie gesloten
 
Discussietools
Oud 22 november 2010, 15:36   #1
Antoon
Secretaris-Generaal VN
 
Antoon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 september 2002
Berichten: 33.982
Standaard Schokkende BBC-reportage over netwerk islamistische weekendscholen

Hoe lang blijven wij dat hier allemaal tolereren? Kunnen de politici nu eens geen serieuze maatregelen nemen hiertegen?

Het is bijna niet te geloven!



Citaat:
Het BBC-programma Panorama brengt vanavond een schokkende reportage over een netwerk van een veertigtal islamistische weekendscholen waar zo'n 5.000 Britse jongeren de meest extreme interpretatie van de sharia wordt aangeleerd. Zo worden kinderen van amper zes jaar systematisch jodenhaat ingelepeld. Ze krijgen ook te horen dat homoseksuelen geëxecuteerd moeten worden en worden met behulp van diagrammen getoond hoe je het makkelijkst een dief zijn handen of voeten afhakt.

Gat in de wetgeving
De weekendscholen worden georganiseerd door de "Saudi Students Clubs and Schools in the UK and Ireland". Die organisatie maakt gebruik van een gat in de wetgeving waardoor er geen inspectie kan plaatsvinden bij onderwijs dat buiten de schooluren wordt georganiseerd. Minstens één van de gebouwen die daarvoor worden gebruikt blijkt eigendom te zijn van de Saoedische overheid.

De Panorama-reportage, getiteld "British schools, islamic rules", laat zien hoe kinderen tussen 6 en 18 jaar ingepeperd worden dat er een zionistisch complot waarmee de joden de wereld willen overheersen. De kinderen worden ook verteld hoe sodomie en homoseksualiteit bestraft moet worden: met executie, en dan specifiek bij voorkeur door steneging of levend verbranden. (mvl)

British Schools, Muslim Rules, vanavond om 21.30 uur op BBC One.(hln22/11)
__________________
Antoon is offline  
Oud 22 november 2010, 15:43   #2
Arnold Layne
Global Moderator
 
 
Geregistreerd: 23 april 2010
Berichten: 1.460
Standaard

Dubbele post

http://forum.politics.be/showthread.php?t=146794
Arnold Layne is offline  
Discussie gesloten



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:00.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be