Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 29 januari 2011, 16:10   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Vlaamse Regering : Brussel – Vlaanderen – Brussel Oproep voor projecten

1,7 miljoen €. Dat is het budget dat Vlaams Minister van Brussel Pascal Smet in 2011 vrijmaakt voor projecten die Brussel promoten als stad van ontmoeting: ontmoeting tussen Brusselaars, en ontmoeting tussen Brussel en Vlaanderen. “Je kunt je Vlaanderen niet voorstellen zonder Brussel en Brussel niet zonder Nederlandstalige kinderdagverblijven en scholen, Nederlandstalige theaters, Nederlandstalige gemeenschaps- of dienstencentra. Met deze projectmiddelen wil ik hun belang, voor Brussel én voor Vlaanderen, zichtbaar maken.”

De subsidielijn ‘Projecten voor Brussel’ is vernieuwd. Er zijn drie inhoudelijke projectcategorieën. De eerste categorie zijn projecten die Brussel naar Vlaanderen of Vlaanderen naar Brussel brengen. Die categorie laat dus volop toe om Brusselprojecten in Vlaanderen en reële uitwisselingsprojecten tussen Brussel en Vlaanderen op te zetten. De tweede categorie zijn hoofd- en grootstedelijke projecten waardoor alle Nederlandstalige van dit land, samen met alle Brusselaars en andere ‘gebruikers’ van Brussel, er zich thuis en welkom voelen. De derde categorie zijn participatiebevorderende, stadsinnovatieve projecten die op een vernieuwende wijze het Brusselse stedelijke netwerk versterken. Daarnaast zijn er nog twee ‘horizontale’ vormen van subsidiëring: impulssubsidies en subsidies voor gemeenschapsoverschrijdende projecten van tweetalige organisaties.

De aanvragende organisatie moet voortaan een clausule van non-discriminatie ondertekenen en aan de aanvraag toevoegen. Ook wordt er bij de beoordeling van de projecten veel belang aan aandacht voor diversiteit en toegankelijkheid.

De subsidiegids ‘Projecten voor Brussel’ vormt het referentiekader van de subsidielijn. De gids beschrijft de voorwaarden – inhoudelijk en vormelijk – waaraan een subsidieaanvraag moet voldoen om te kunnen worden gevalideerd. Subsidieaanvragen kunnen het hele jaar door worden ingediend minstens drie maanden voor de startdatum van het project.

Pascal Smet nodigt alle organisaties met een hart voor onze hoofdstad uit om projecten in te dienen die de positieve band tussen Vlaanderen en Brussel aantonen en verstevigen.

Meer informatie over de subsidielijn “Projecten voor Brussel” en de subsidiegids vindt u op de website www.vlaanderen.be/brussel

Meer inlichtingen:

Jeroen JANSSENS - Woordvoerder Pascal Smet
[email protected]

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:26.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be