Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 31 mei 2011, 11:07   #1
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Europa-België het begin van het politieke einde?

http://www.tijd.be/nieuws/ondernemin...3095.art?ckc=1


Vroeger had ik al eens gelezen dat bepaalde landen geen obligaties meer gingen kopen van andere landen.

Toen stelde dit land,Portugal, dat als wij geen obligaties meer kopen van hen zij er geen meer zullen kopen van ons.

Dat was hoop geven aan het eindigen van de “circulus inferus” waarvan ik een onderwerp van opstarte.

Nu brengt “De Tijd” (in bijlage) dat de nationale bank van België geen olo’s meer gaat kopen van bepaalde landen ook “Piigs” genoemd.

Aangezien de huidige toestand zullen er een groot aantal partijen dit een wijze beslissing vinden, euro sceptische zoals ik inbegrepen en aandeelhouders van de N.B.B. waarschijnlijk ook.

Maar Europa zelf, die al een reactie bracht over Dexia die maar niet kwam met haar herstructureringen, wat gaat zij daar van zeggen?

En wat indien dat dit algemeen wordt?

Bepaalde staten en overheden zullen dan misschien niet meer aan geld kunnen geraken wat misschien zal leiden tot besparingen en minder schulden voor de belastingbetalers.

Iedereen weet dat als de Overheden blijven lenen en schulden maken dit chaotisch kan eindigen of niet?

Zeker indien de echte crash er nog moet komen.

Zal er dan nog geld zijn voor sociale noden is ook een goede vraag?
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 mei 2011, 18:27   #2
UFSIA
Parlementslid
 
UFSIA's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 februari 2006
Berichten: 1.565
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE Bekijk bericht
Bepaalde staten en overheden zullen dan misschien niet meer aan geld kunnen geraken wat misschien zal leiden tot besparingen en minder schulden voor de belastingbetalers.
Dat ... of hogere belastingen.



mvg. Sint Ignacius
__________________
Wanneer je ziet dat in het land de armen worden onderdrukt en het recht en de rechtvaardigheid geschonden, wees dan niet verbaasd. Want een hoge ambtenaar wordt door een hogere beschermd, en zij beiden weer door ambtenaren die nog hoger zijn.
~ Boek Prediker, Hoofdstuk 5, vers 7

Laatst gewijzigd door UFSIA : 31 mei 2011 om 18:28.
UFSIA is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:44.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be