Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 16 juni 2011, 11:00   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard Open VLD : Jeugdkampen op militaire domeinen weinig gekend

Meer dan tien jaar al stelt Defensie militaire domeinen ter beschikking aan jeugdverenigingen. Uit cijfers die Senator Martine Taelman opvroeg bij minister van Defensie De Crem blijkt dat deze dienstverlening vanuit Defensie eerder onbekend is. In totaal vonden in 2010 54 jeugdverenigingen een kampplaats op een militair domein, tegenover 58 in 2009. De populairste domeinen zijn Marche-en-Famenne, Grobbendonk en Leopoldsburg . Andere domeinen krijgen echter nauwelijks of geen bezoekende jeugdbewegingen over de vloer.

“Jeugdverenigingen hebben het vaak moeilijk om geschikte terreinen te vinden voor hun jaarlijkse zomerkampen. Ik ondersteun het ter beschikking stellen van militaire domeinen door Defensie dan ook volop. Het valt echter op te merken dat deze dienstverlening door Defensie weinig bekend is,” aldus Senator Martine Taelman, “het valt daarom aan te bevelen om dit nogmaals onder de aandacht te brengen.” De lijst met beschikbare domeinen is te vinden op http://www.mil.be/ipr/subject/index....MENU=95&PAGE=1.

Een belangrijk aandachtspunt is echter de procedure die een jeugdbeweging moet volgen om een kampterrein te reserveren. De jeugdbeweging moet immers elk domein apart contacteren om te vernemen of er terreinen beschikbaar zijn. Een centrale database zou dan ook het vastleggen van een kampterrein gevoelig vereenvoudigen en meer groepen aanzetten om van deze dienst gebruik te maken.
Voor bijkomende informatie: Senator Martine Taelman



Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be