Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2004) > Yves Leterme (CD&V) - 7 tot 13 juni
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Yves Leterme (CD&V) - 7 tot 13 juni "Huidig voorzitter van de partij en Volksvertegenwoordiger in het federale parlement. Deze man wordt, gezien de jongste peilingen, getipt als volgende minister-president van Vlaanderen. Hoe ziet hij het regeringswerk van een vernieuwde christen-democ

 
 
Discussietools
Oud 8 juni 2004, 15:55   #1
kalima01
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 24 maart 2004
Berichten: 42
Standaard

De beloftemolen draait weer op volle toeren. Eens de verkiezingen voorbij zal men met zijn neus op de werkelijkheid worden gedrukt t.t.z.
deficits allerhande en besparingen. Maar aangezien besparingen de partijen niet liggen (vooral de sp) mogen we ons verwachten aan het enige wat werkelijk nooit verandert in ons koningrijk : nieuwe inkomsten en belastingen.
Aangezien die er onvermijdelijk zullen komen, dan liefst waar ze zo weinig mogelijk pijn doen. Een hint : er sterven in België meer mensen
door roken dan door het verkeer. Verdubbel de prijs van de cigaretten.
Rokers kosten de sociale zekerheid meer dan ze 'opbrengen'.
Verhoog de benzine en dieselprijs en verlaag NMBS tiketprijs (voor iedereen !) om het verkeersprobleem wat in de goede richting te duwen . Politiek wordt in België bedisselt in een of ander kasteel door partijvoorzitters. Men kon zich de kosten van een lamlendig patrlement en senaat besparen.
kalima01 is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:32.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be