Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 29 maart 2012, 17:00   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard CD&V:Elke gemeente moet Goe Gespeeld-charter tekenen

Precies een jaar geleden namen Vlaams Volksvertegenwoordigers Katrien Schryvers en Tinne Rombouts het voortouw om door middel van een resolutie op te roepen tot verdraagzaamheid ten aanzien van buitenspelende kinderen. Vanmiddag ondertekenden zij in het Vlaams Parlement het Goe Gespeeld-charter. Dat spoort gemeenten aan een speelvriendelijk beleid te voeren.Schryvers en Rombouts reageren enthousiast op de ondertekening van het Goe Gespeeld-charter. “Het gejoel van spelende kinderen hoort bij de zomer,” aldus beide parlementairen, “buiten spelen is een kinderrecht.”

Beide parlementairen zijn vast van plan de 8 punten in het charter ook in hun eigen gemeente toe te passen, en zullen hun collega-burgemeesters en -schepenen oproepen hetzelfde te doen.

“Kinderen hebben recht op spel én op speelruimte,” zegt Vlaams volksvertegenwoordiger Katrien Schryvers, “deze rechten zijn verankerd in het Internationaal Verdrag inzake de Rechten van het Kind en het is onze taak om ze te beschermen.”

“Spelen is niet alleen van belang voor de persoonlijkheidsontwikkeling van kinderen, het is ook een schitterend middel om de sociale cohesie in wijken en buurten te bevorderen. Dat spelende kinderen ook roepen, zingen, schreeuwen, … en dus geluid maken, is onvermijdelijk. Dat mag echter geen reden zijn om kinderen het buiten spelen te verhinderen. Integendeel, we moeten buitenspelen stimuleren,” aldus Tinne Rombouts.

“Met de zomer in aantocht willen we nogmaals een niet mis te verstaan signaal geven aan heel Vlaanderen,” verduidelijken Tinne Rombouts en Katrien Schryvers, “kinderen moeten kunnen spelen. Wij hopen dat alle gemeenten ons volgen en eenzelfde boodschap willen uitdragen op lokaal niveau.”


Contact:

Katrien SCHRYVERS
Vlaams Parlementslid


Tinne ROMBOUTS
Vlaams Parlementslid







Hans KNOP
Persverantwoordelijke CD&V-fractie |Vlaams Parlement - 1011 Brussel

Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 maart 2012, 10:45   #2
cherylfrank
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 29 maart 2012
Berichten: 1
Standaard reply

I agree with you. And this is a good topics for me. And you describe here in a good way.
__________________
photo restoration services
cherylfrank is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 maart 2012, 11:01   #3
Schelfie
Minister-President
 
Schelfie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 januari 2010
Locatie: Kalfort (Puurs)
Berichten: 4.142
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door cherylfrank Bekijk bericht
I agree with you. And this is a good topics for me. And you describe here in a good way.
Heb jij enig idee wat er gezegd werd in dit artikel? Iets zegt mij alleszinds van niet...
__________________
Al is de Vlaming nog zo fel, de Waal die krijgt zijn goesting wel.
Schelfie is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:07.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be