Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 13 juni 2012, 10:00   #1
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard Vande Lanotte: lafheid en kiezersbedrog voor begroting volgend jaar

Lafheid !

Hoe moet je het anders noemen, als je voor gemeentelijke verkiezingen (die niets te maken hebben met het federale ... bla bla ...) niet durft uitkomen voor wat je nu al weet dat je zal beslissen na die verkiezingen.

Kiezersbedrog:
alles gaat goed, kies maar op mij, we doen het goed ...
en na de verkiezingen: baf: het is noodzakelijk, we komen zoveel duizenden euro's nog eens uit je zakken kloppen, want de staat ontvetten, dat kennen wij niet.

Die man is bovendien nog zo wereldvreemd, dat hij dat zomaar durft aankondigen. Neemt hij de kiezer nu werkelijk zo voor een oen? Of is dat pure verwaandheid ?


http://www.standaard.be/artikel/deta...MF20120613_059

Vande Lanotte wil Europa uitstel voor begroting vragen


Citaat:
SP.A-vicepremier Johan Vande Lanotte wil de begroting van 2013 pas na de gemeenteraadsverkiezingen opstellen. Daarvoor wil hij uitstel aan Europa vragen. De lidstaten moeten immers uiterlijk op 1 oktober een ontwerpbegroting indienen.

Volgend jaar zal de regering volgens de Nationale Bank 3,5 miljard extra moeten besparen. De regering-Di Rupo was van plan om de pijnlijke beslissing over de begroting voor 2013 uit te stellen tot na de lokale verkiezingen op 14 oktober.

Maar Europa steekt daar een stokje voor. De EU gaat allicht twee verordeningen aannemen, waardoor onder meer België de begroting voor het volgende jaar voor 1 oktober aan de Europese Commissie moet voorleggen.

Voor ons land valt dat dit jaar midden in de verkiezingsperiode. En dat is brute pech voor de regering. Ook vicepremier Johan Vande Lanotte vindt het 'geen goed idee om in een verkiezingsperiode de begroting op te stellen'. Dat zei hij op Radio 1.

Meer nog. Vande Lanotte wil de Europese Commisie om uitstel vragen. En daarvoor verwacht hij geen problemen. 'Ik denk dat de Europese Commissie ermee zal instellen. Als we een goede en correcte begroting maken zal het geen probleem zijn dat we die drie weken later indienen.'
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 juni 2012, 10:09   #2
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

http://forum.politics.be/showthread.php?t=172246

Sorry, dubbele draad.
Gelieve in de eerste draad verder te forummen.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:04.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be