Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Persmededelingen
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite.
Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 1 juli 2012, 13:00   #1
Politics.be
Redactie
 
 
Politics.be's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
Standaard N-VA:“Afschaffen avondlijn naar Zeebrugge verkeerde beslissing”.

Vanaf 1 juli wordt de laatste avondlijn van Brugge naar Zeebrugge via Lissewege en Zwankendamme geschrapt van zondag tot donderdag. De N-VA betreurt dat de inwoners van de noordrand opnieuw als tweederangsburgers worden behandeld.

“Opnieuw worden de inwoners van Lissewege, Zwankendamme en Zeebrugge stiefmoederlijk behandeld. Nadat men eerder een buslijn naar Zeebrugge invoerde die niet tegemoet komt aan de noden van de bevolking gaat men nu een stap verder en schrapt men de laatste avondlijn naar Zeebrugge en de polderdorpen.” zegt N-VA-bestuurslid Sabine Angely-Helleputte uit Zwankendamme. “Inwoners van Zeebrugge, Zwankendamme en Lissewege zijn volwaardige Bruggelingen. Ook zij willen wel eens uit eten gaan in Brugge of een avondactiviteit meepikken. Nu worden ze gedwongen voor eigen vervoer te zorgen met alle gevolgen van dien voor zij die niet beschikken over een rijbewijs of een wagen.”

“Uiteraard moet in crisistijd iedereen besparen.” aldus Johan Deprez, de mobiliteitsspecialist van N-VA. “Maar dit kan op andere manieren. Als men het busplan zou herzien en rationaliseren, waardoor minder bussen nodeloos door het stadscentrum zouden rijden, zou dat een grotere besparing opleveren en zouden de Bruggelingen uit de noordrand gespaard blijven. Blindelings schrappen in het aanbod zonder rekening met de noden van de gebruiker, zoals nu blijkbaar gebeurt, mag nooit een optie zijn.” besluit de N-VA’er.

Auteurs: Johan Deprez, Bestuurslid N-VA Brugge
Sabine Angely-Helleputte, Bestuurslid N-VA Brugge


Bron: politics.be
Politics.be is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 juli 2012, 13:21   #2
eno2
Banneling
 
 
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
Standaard

Het is revolterend hoe voor de OOstkust het avondlicht voor hartland Brugge uitgedraaid wordt voor wie geen heilige koe bezit.

Terwijl de trams leeg heen en weer rijden tot 01h langs het strand. Er zou 1 late trein moeten komen of bus naar Blankenberge.
eno2 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 juli 2012, 06:06   #3
Nar
Burgemeester
 
Nar's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 maart 2012
Berichten: 512
Standaard

Ze moeten gewoon heel die lijn afschaffen want niet rendabel. En die dorpen plat smijten want piepklein, achterlijk en tegen de vooruitgang en uitbreiding van de haven. Als ze iets willen meepikken in Brugge moeten ze er maar gaan wonen. Onbegrijpelijk dat mijn partij het plots opneemt voor onrendabele toestanden. We krijgen toch geen tsjevenstreken zeker.
Nar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 juli 2012, 12:44   #4
roger verhiest
Eur. Commissievoorzitter
 
roger verhiest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nar Bekijk bericht
Ze moeten gewoon heel die lijn afschaffen want niet rendabel. En die dorpen plat smijten want piepklein, achterlijk en tegen de vooruitgang en uitbreiding van de haven. Als ze iets willen meepikken in Brugge moeten ze er maar gaan wonen. Onbegrijpelijk dat mijn partij het plots opneemt voor onrendabele toestanden. We krijgen toch geen tsjevenstreken zeker.
Zowel "De Lijn" als de "NMBS" en TEC zijn onreendabel want ze worden rechtgehouden bij middel van staatssubsidies, gemee"ntesubsidies, gewestsubsidies enz... opdoeken dat openbaar vervoer - met het uitgespaarde geld kunnen we dan meer en bredere autosnelwegen aanleggen & hospitalen bouwen om die mensen die hinder van het ingeademde "fijn stof" te behandelen.
__________________


Tempo toleras
sed vero aperas
roger verhiest is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:24.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be