Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Archief > Gemeenteraadsverkiezingen 2012
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Gemeenteraadsverkiezingen 2012 Lokale verkiezingen voor gemeente en (afhankelijk van de plaats) districtsraden. Hier horen de discussies thuis die te maken hebben met lijstvorming, standpunten, kandidaten, campagnes, resultaten van de gemeenteraadverkiezingen 2012.

 
 
Discussietools
Oud 14 oktober 2012, 23:00   #1
lollysticky
Minister
 
lollysticky's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 augustus 2007
Berichten: 3.805
Standaard Denert verliest sjerp in Kruibeke

Zoals in Halle: http://www.hln.be/hln/nl/13816/Verki...Kruibeke.dhtml

alhoewel Denert de meeste voorkeurstemmen krijgt, en de N-VA de grootste partij is, kruipen de CD&V en SamenVoorKruibeke (een amalgaam van sp.a, Open Vld, Groen en een aantal onafhankelijken) samen

de traditio's hebben het echt niet door he dat ze de N-VA weer cadeau's aan het geven zijn voor de volgende verkiezingen...
__________________
"La méthode Guy : les sujets difficile, on les met au frigo en espérant qu'ils disparaissent." (quote van het lesoir forum)
Belangrijk voor de forum-ganger: Godwin's Law / Godwin's Rule of Nazi Analogies: "As a Usenet discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches one." Reductio ad Hitlerum/Nazium:"Hitler (or the Nazis) supported X, therefore X must be evil/undesirable/bad."

Laatst gewijzigd door lollysticky : 14 oktober 2012 om 23:00.
lollysticky is offline  
Oud 14 oktober 2012, 23:02   #2
matthias999
Minister
 
matthias999's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2011
Locatie: Republiek Vlaanderen
Berichten: 3.102
Standaard

De laatste restjes samenbundelen om toch maar de nva buiten te houden... Zielig!!!

Laatst gewijzigd door matthias999 : 14 oktober 2012 om 23:02.
matthias999 is offline  
Oud 14 oktober 2012, 23:04   #3
Vlaanderen Boven
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Vlaanderen Boven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 mei 2003
Locatie: Leuven, Vlaanderen
Berichten: 12.745
Standaard

Och ja, ze doen maar. Dat is op de lange termijn misschien zelfs beter voor de N-VA.
Vlaanderen Boven is offline  
Oud 15 oktober 2012, 08:17   #4
Rangzen
Burger
 
Geregistreerd: 18 februari 2011
Berichten: 178
Standaard

Het was totaal voorspelbaar dat dit ging gebeuren. Denert had de gemeente totaal onbestuurbaar gemaakt door zich dictatorieel te gedragen en door constante ruzies was de coalitie met CD&V totaal verziekt.
Bovendien was de gemeente virtueel failliet gegaan onder zijn bewind. Het is niet verwonderlijk dat de andere partijen de krachten hebben gebundeld om iemand die al meer dan (30 !) jaar aan de macht was te kunnen verslaan. Denert is een opportunist eerste klas en is gewoon mee op de NVA-kar gesprongen om mee te kunnen profiteren van hun populariteit.
__________________
I learned that courage was not the absence of fear, but the triumph over it. The brave man is not he who does not feel afraid, but he who conquers that fear.
(Nelson Mandela)
Rangzen is offline  
Oud 15 oktober 2012, 08:30   #5
Vito
Europees Commissaris
 
Vito's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 juli 2010
Berichten: 6.423
Standaard

Was Denert niet bij LDD?

Maar goed, je ziet een hertekening in het politieke landschap, waarbij alles schijnt uit te kristalliseren rond een kern N-VA en een kern traditionele partijen. Vlaanderen wordt langzaam een tweepartijenstaat.
Vito is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:16.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be