Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 13 maart 2014, 10:19   #1
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard VdLanotte alweer in het vizier deze keer bij het ijzeren paard

Terwijl dat "Electrawinds" nog op ons bord ligt, waarbij het GIMV niet gelukkig was dat de Waalse openbare dienst TECTEO meer wil bieden.

Wie doet er nu zoiets onder vrienden...

En nog altijd niemand die weet hoeveel de PS ceo verdient, wij mogen het niet weten.


En nu dit:

http://www.nieuwsblad.be/article/det...40312_01022283

Het is in aanloop naar de verkiezingen de juiste moment om alles op tafel te gooien.

Kandidaten die meer weten of het Dexia "monster" kunnen zich onmiddellijk aanbieden. Zij krijgen aangezien de schandalig inhoud van deze "corruptie" voorrang.

Nee, dit behoort niet tot het verleden zoals Crombez zo graag stelt in bepaalde zaken die zich morgen opnieuw zullen herhalen.
Gewoon omdat het over beschermelingen gaat. Dit laat me zoals de voetbal en het wielrennen met rust...

Geef de "kiezers" tenminste een "eerlijke" kans laat ze weten voor wie hij mogelijkerswijze kan/zou stemmen als u het hen niet verteld wie zij in werkelijkheid zijn...

Zij die weten wat dit land rot maakt moeten met zijn allen aan tafel.

««Spreek nu of zwijg voor altijd in de hel»»

De wens omdat dit zou gebeuren is zo groot dat ik er bij het slapengaan elke dag ene zie branden daar bij Lucifer.

Gisteren Herman, de dag voordien Gaston, Steve, Elio, Jan, Eric, Luc schijnbaar hebben zij het daar heel warm. Gelukkig dat het niet lang duurt...

Ja "hij" wilde nog alles bekennen, maar het was te laat zijn kot stond al in brand.

Deze Johan of Jannie heb ik in deze verbeelding nog niet zien opgaan in rook...

Maar wees gerust, ik kom het wel vertellen als het zover is...

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 13 maart 2014 om 10:38.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 maart 2014, 07:51   #2
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Charlataneske uitgave

Hij blijft een "beschermd" man.

De positie van Tobback enerzijds en Lieten (Steve Stevaert) anderzijds is duidelijk, zij blijft de "Cosa nostra" steunen.

Afspraak op 25.03.14 bij de eerste uitslagen...

Ondertussen is het duidelijk dat indien Desschemaecker verder zou gegaan zijn hij vandaag geen werknemer zou zijn van Belgocontrol.

Het is ook duidelijk dat de steun van Open-VLD in verband met de inhoud van het boek, zeer beperkt was.


De "omerta" is tot groot spijt van de "eerlijke" blijven bestaan.

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 20 maart 2014 om 07:55.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 maart 2014, 07:55   #3
peter1962
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 19 mei 2011
Locatie: Ronse
Berichten: 9.649
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE Bekijk bericht
Hij blijft een "beschermd" man.

De positie van Tobback enerzijds en Lieten (Steve Stevaert) anderzijds is duidelijk, zij blijft de "Cosa nostra" steunen.

Afspraak op 25.03.14 bij de eerste uitslagen...
Staat er iets op het programma op 25 maart ?
peter1962 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 20 maart 2014, 08:13   #4
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Toegelaten Discriminatie als het maar opbrengt voor eigen zak

Het staat inderdaad volgens bepaalde tussenkomsten dat West-Vlamingen sommige praktijken zullen blijven steunen zolang zij er maar beter van worden en de sponsoring maar blijft doorgaan.

Aangezien dat de Nationale Lotterij nu ook in handen is...

Dat die steun gebeurd op rekening van alle Vlamingen dat speelt daar in de "middeleeuwse provincie" geen rol- alleen de poen telt daar.

Kapitalisme heeft namelijk de dag gezien in Brugge in de 12 eeuw en is sindsdien nooit veranderd.

Meer, meer meer - ook Jean-Luc samen met zoveel anderen is daar een referentie van.

Ondertussen komen zij naar Brussel, waar zij iedereen besmeten...

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 20 maart 2014 om 08:19.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 31 maart 2014, 14:45   #5
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Politici die het "algemeen belang" geschaad hebben en die moeten gaan.

Mens en, hoe is het mogelijk?

«« Dwars ligger- Marc Descheemaecker»»

Met het schrijven van dit boek is het ons duidelijk dat Marc niet naar de hel wil.

Nu nog de anderen- Spreek nu of zwijg voor altijd in de hel.

Karel Vinck en Johnny Thijs worden nu verwacht te handelen voor het "algemeen belang". Spreek nu...

http://www.google.be/search?q=dwarsl...12.f1JR4mxVAuQ

Zo weinig reacties voor zoveel bedrog, hoe corrupt is dit land dan wel?

Het boek. ..

Je moet het eerst bemachtigen.
Standaard boekhandel: het moet binnenkomen.
Station Brussel-Zuid : vier keer gaan achter dit boek en dit van Reynders.


NMBS boek en die haar zwarte lijst eindelijk in bezit.

Ben begonnen met :

-Deel IV “Tien redenen waarom de keizer van Oostende me liet onthoofden"

Bladzijde 223 -230 - «« De overdracht van het niet bestaande pensioenfonds van de NMBS groep.

Spelers: Guy Verhofstadt- Johan Vande Lanotte- Freya Van den Bossche- John Crombez-Bruno Tuybens


Gelieve deze die ik in deze snelle lectuur vergeten ben aan te vullen.

Jannie Haeck- Luc Lallemand –Marc Smeets-Michel Allé-Arnold De Brauwer

Het bedrog van SP-A de zoveelste partij van het “volk”!

Dit boek en dit deel moet elke Vlaming lezen voor dat ze gaan kiezen op 25.03.14


Ook de leden die elke maand bijdrage bij de vakbonden van de NMBS moeten dit lezen.

Hoe een schandalig akkoord doorgaat om de begroting van Verhofstadt 1-2 in evenwicht te houden.

En vervolgens mits akkoord van een bepaalde vakbond of meerdere doorgaat op de rug van de NMBS en de “belastingbetaler” die alle werknemers of een deel van het NMBS personeel met pensioen stuurt op 55 jaar.

Vandaag zouden de voorwaarden bij de NMBS 35 jaar "rollend" werken zijn voor “rollend personeel” dan wel zonder een dag ziek te zijn.

Als men weet wat er vandaag allemaal aanwezig is aan voorwaarden om toch maar tot een degelijk pensioen te komen voor alle Vlamingen is dit akkoord gesloten door Freya Van den Bossche en de “Keizer van Oostende” op vraag van Verhofstadt een om van de spuwen.

Kop het boek en overtuig u zelf om op 25.05.14 niet voor SP-A - Open VLD en voor die politici te stemmen.

Zouden het in dat boek allemaal leugens zijn dan had Verhofstadt of Vande Lanotte al lang klacht ingediend.

Voor Descheemaecker begint het "gesjoemel" over het versluizen van gelden tussen de NMBS en de regeringen in 2005.

in het boek van "de Blankenbergse stalker" zijn de aanwijzingen dat het al veel langer bezig is concreet. Ze zijn dat ook in de documeneten van "De Kamer".

De NMBS is altijd al een bankier geweest van de federale regeringen!

Het ganse voor een bedrag van 300 miljoen dat de NMBS op vraag van Verhofstadt is gaan lenen.

Om van de spuwen!

Het is na het lezen van dit eerste uitgekozen hoofdstuk dat tot spuwen leidt het bewijs dat alle “publiek pensioenen” openbaar moeten gemaakt worden.
Aangezien dat Alexander De Croo alleen maar die van het volk aanpakt met terugwerkende kracht.

Nu is het tijd voor alle "overheisbedrijven" personeel en top & ambtenaren.

PS
Wij die over Marc Desscheemaecker op dit forum niet altijd mooie verhalen hebben gebracht over de gang van zaken bij de NMBS, vertragingen en vee-treinen inbegrepen.

Wensen ons hier gedeeltelijk te verontschuldigen, wij hebben na het lezen van het boek meer begrip, men kan inderdaad geen bedrijf zoals de NMBS leiden die zodanig gepolitiseerd is en dan ook nog eens vol zit met vakbondsvertegenwoordigers die alleen maar gaan voor hun eigen belang.

Dit is zoals Karel Vincke het in zijn boek stelde – “ Le défi de l’impossible” maar dan wel voor de NMBS te interpreteren als zijnde “L’impossible défi” door de aanwezige “politisering” van politiek en vakbond..

Het ganse terwijl dat Yvan de Vadder in de zevende dag alleen maar schiet op de pianist en geen enkel deel van het boek ter sprake brengt.
En nogmaals aan zijn “grimace-trekbekken” toont hoe graag hij het in zijn “partijdige” uitzending wel heeft over N-VA …

Als hij gasten ontvangt die niet overeenkomen met zij persoonlijke sympathieën dan begint de man aan “trekbekken”…

Het is bij hem duidelijk dat “het België” van de vet betaalde postjes voor zoon en dochter van.. ten alle prijzen moet blijven bestaan.

Hoeveel verdient Yvan De Vadder bij de openbare dienst is ook een goede vraag de wij net zoals alle andere publieke posten in het publiek domein willen.

Betaald de VRT of publiek omroep gefinancierd met publiek geld “partijdig” of “onpartijdig naargelang “iedereeen kent ons” of lid van een bepaalde Loge met invloed binnenhuis.

Wanneer gaat Ingrid Lieten daar grootkuis houden of blijft het zoals bij de NMBS die daar helemaal niet voor presteert?

http://www.interglot.nl/woordenboek/...ertaal/grimace

Een “achtste dag” met Tim Pauwels en Yvan De vadder naar huis of naar de afdeling deontologie ware beter voor de geloofwaardigheid van de openbare omroep.

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 31 maart 2014 om 14:59.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 april 2014, 05:34   #6
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Het blijft maar doorgaan...

Ook vandaag na de NMBS kost Johan Vande Lanotte de belastingbetaler geld.

http://www.hln.be/hln/nl/942/Economi...gbetaler.dhtml

Terwijl dat er aan “Waalse” kant een nieuwe Dexia monster tevoorschijn is gekomen en Charles Michel (MR) zich plotseling niet meer laat zien in dit dossier.

Quid: het liberaal verlangen van privatisering?

De waanzin van Verhofstadt 1-2 wordt gewoon verder gezet door Di Rupo 1...

Zij hebben in snel tempo zoveel geprivatiseerd in dit land waar wij morgen nog spijt gaan van krijgen of al spijt van hebben.

Vandaag vertegenwoordigd energie 50% van de kosten van een bedrijf.
Hoelang houden onze bedrijven dat samen met de hoge loonkost nog vol?


Electrabel-kerncentrales-aandelen bij steden en gemeenten, waarom hebben jullie ons verlaten?

Belgacom is dus al “openbare dienst” in de communicatie wereld niet genoeg in een land waarvan zij nochtans zeggen dat zij willen dat het blijft bestaan.

Waarom is dan een Belgische niet voldoende?

Of komt er dan toch een splitsing?

Welk nut heeft dan deze Waalse publieke “concurrent” van Belgacom? In dit geval Tecteo ?

Ondertussen maken wij kennis met een nieuwe beschrijving van een “openbare dienst”

««Tecteo c’est une entreprise publique �* vocation commerciale»»

Wil dit zeggen dat het “publiek geld” binnen de macht van bepaalde partijen morgen voor alles kan ingezet worden?

Dit na het Dexia monster, dat talrijke Waalse steden en gemeenten nog aan het afbetalen zijn.

Met of zonder hogere belastingen krijgen zij nu Tecteo…

http://trends.knack.be/economie/nieu...0400730746.htm

https://fr-fr.facebook.com/Stephane.Moreau.Tecteo

http://www.apache.be/fr/2013/09/11/p...eau-et-tecteo/

http://www.lesoir.be/321448/article/...ue-et-affaires

http://www.levif.be/info/levif-blog/...0432359427.htm

http://www.levif.be/info/actualite/b...0399278984.htm

http://www.marcbolland.be/wp-content...-10-tecteo.pdf

http://www.mbelgique.be/2013/09/les-...ne-moreau.html

http://www.lavenir.net/article/detai...30911_00359045
http://www.olillustrateur.be/tecteo-...es-les-sauces/

http://www.lecho.be/actualite/econom...3156.art?ckc=1

http://www.hln.be/hln/nl/957/Binnenl...chap-Ans.dhtml



De partij & politieke “egoïsten” die sinds geruime tijd het verschil niet meer maken tussen “gemeenschapsgoederen” en partij bezit hebben dus duidelijk niets geleerd!

Dexia waarvan iedereen weet wie de aandeelhouders waren en wat zij allemaal gingen toelaten om telkens aan meer dividenden te komen voor eigen zak.

Ook de “postjes “ en aan welke loon deze in dienst kwamen en die naar bepaalde “aandeelhouders” gingen is niet te onderschatten.

Wij hebben nog altijd geen zicht gekregen op de loonlijst van Dexia aan het welke wij vandaag de aanvraag uitbreiden tot Tecteo, wie werkt daar allemaal en aan welk loon. Wat is het deel politieke vriendjes?

Tecteo die in het begin voortvloeit uit intercommunales (voor electriciteit) en dus uitsluitend met publiek geld werkt is nog een mooier geval van “gesjoemel”.

Waarbij de vraag is, in wie zijn bezit zijn al die aandelen-steden en gemeenten of ook privé-politieke aandeelhouders?

Wie van de federale regering heeft er aandelen in Tecteo is dan ook een goede vraag?

Die weeral van alles en nog wat in gang gaan zetten en de nodige instructies gaan geven aan de “fake” bestuurders – laat dat maar doorgaan het komt van ons en is voor ons…

En ook hier, net zoals voor Dexia gaat in het geval dat er slechte keuzes worden gemaakt door altijd maar naar meer te verlangen de gevolgen naar de “belastingbetaler” lees faling of zwaar verlies.

In het normaal leven moet onze jeugd van bank tot bank lopen om aan voldoende statkapitaal te geraken.

In dit geval met Stéphane Moreau zoon van de PS stellen wij vast hoe een partij “carte Blanche” geeft met “ un cheque en blanc” afkomstig van “publiek geld”.

In hoeverre is dit pure "discriminatie" tussen normale jeugd en politieke jeugd?

https://fr-fr.facebook.com/Stephane.Moreau.Tecteo

Afgevaardigde bestuurder in de publiek sfeer… zijn zij nu helemaal gek geworden of wat?

Is het hier de bedoeling om zich te beschermen bij mogelijke "crash" ?


Het “publiek geld” dient hier dus duidelijk niet voor het “algemeen belang maar wel tot het oprichten van maatschappijen van “eigen belang” dit terwijl dat zij er alleen maar kunnen komen voor het “algemeen belang”.

Hier worden zij uitgebreid om de partij te dienen met alle risico’s die er in het zakelijk leven aan verbonden zijn.

Is dat wat het volk vraagt of vraagt zij gewoonweg aan de diverse “overheden” om met hun geld om te gaan zoals “een goede huisvader” en het dus te beheren zonder het minste risico.

Tecteo doet dit in deze zeker niet zij is gewoon bezig aan een tweede Dexia waarbij zij de rol inneemt van het ACW-ARCO-ARCOPAR – Gemeentelijke Holding- en bepaalde politieke aandeelhouders die gekocht hebben met voorkennis zoals altijd…

http://trends.knack.be/economie/nieu...0400730746.htm


Bijlage:

http://forum.politics.be/showthread.php?t=195929


http://forum.politics.be/showthread.php?t=198336

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 1 april 2014 om 05:47.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:26.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be