Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 4 augustus 2014, 06:13   #1
Eliyahu
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 oktober 2008
Locatie: Judea
Berichten: 4.557
Standaard Ter Verdediging Van Israël

Bs'd

TER VERDEDIGING VAN ISRAËL


door Hans Knoop

Niets is verleidelijker dan om in een conflict partij te kiezen voor de zwakkere. Maar de zwakkere partij hoeft niet automatisch het gelijk aan de zijde te hebben. Dat er in de Gaza Oorlog 25 keer meer slachtoffers aan Palestijnse zijde dan aan Israëlische kant vallen zegt niets over de schuldvraag, noch over de vraag of Israël te hard zou optreden.

Zelfs als maar 10 procent van de op Israël afgevuurde raketten doel zou hebben getroffen, zou het aantal slachtoffers aan Israëlische zijde een veelvoud van dat in Gaza zijn geweest. Het lijkt er soms op dat Israël zich voor iedere uit de lucht geplukte Hamas-raket tegenover de wereldopinie zou moeten verontschuldigen. Eerst als er duizenden Israëlische doden zouden vallen zou het land kennelijk pas recht van spreken hebben. De huidige oorlog duurt inmiddels al langer dan de Jom Kippoer Oorlog in 1973 die Israël tegen Egypte en Syrië voerde en die ik – evenals de Zesdaagse Oorlog in 1967 – voor deze krant versloeg.

Hoe het mogelijk is dat Israël in 1973 in kortere tijd twee grote legers op de knieën kreeg dan thans in Gaza met Hamas het geval is? Het antwoord is politiek incorrect maar ik aarzel niet het toch te geven: doordat Israël deze oorlog voert met een hand gebonden op de rug. Het zou met een enkel bombardement naar Syrisch of Russisch voorbeeld in Tjetsjenië – als het daar op uit zou zijn – vele malen meer slachtoffers kunnen maken dan thans na drie weken het geval is en de oorlog sneller kunnen beëindigen.

Ter vergelijking: in Afghanistan werden door het Britse leger 20.000 burgers gedood tegenover 447 Engelse soldaten en in Irak telden de Britten en Amerikanen samen 4500 doden tegenover ongeveer 120.000 omgekomen onschuldige burgers.

De voormalig commandant van de Britse troepen in Afghanistan, kolonel Richard Kemp, vindt de soldaten en officieren van het Israëlische leger maar watjes en neemt het Israël kwalijk dat het met deze stadsoorlog in feite de norm zet voor andere legers die in de toekomst in gelijksoortige situaties moeten optreden.

Zeer ten onrechte wordt de Gaza Oorlog als de zoveelste oorlog gepresenteerd die Israël voert. Israël voert sinds 1948 nog steeds dezelfde oorlog die de naam Israëlische Onafhankelijkheidsoorlog draagt.

In 1947 ging de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties akkoord met de verdeling van Palestina in een Joodse en een Palestijns-Arabische staat. De Joden accepteerden die resolutie; de Arabische staten en Palestijnen verwierpen hem en startten op de dag waarop de staat Israël werd uitgeroepen een oorlog die in verschillende afleveringen tot op de dag van vandaag voortduurt.

In een interview midden jaren zestig met deze krant stak de toenmalige Israëlische premier Levi Esjkol zijn hand uit: „Als de buren willen, hebben we morgen vrede”, luidde zijn boodschap. Let wel, Israël wilde vrede sluiten ver voordat het de Westelijke Jordaanoever, Golanhoogvlakte, Oost-Jeruzalem, Sinai-woestijn en Gaza had bezet.

Als antwoord op dat vredesaanbod bleef het oorverdovend stil tot in 1967 de Arabische staten en de voorganger van de PLO de tijd rijp achtten Israël de zee in te drijven en de Zesdaagse Oorlog uitbrak die de Joodse staat op glorieuze wijze opnieuw won. Daarna volgde in 1973 de Jom Kippoeroorlog, de Libanon Oorlog en een reeks oorlogen in Gaza. De huidige strijd in Gaza is niet anders dan de zoveelste editie van die eerste oorlog in 1948.

Hamas wenst een islamitisch kalifaat in de regio en Israël te vernietigen. Joden dienen – aldus het Hamas-handvest – te worden vermoord en dat niet alleen in Israël maar overal ter wereld.

Dat is de kern van het conflict waar het ook thans om gaat.

Niet om de bezette gebieden, niet om – hoe omstreden en onverstandig die ook mogen zijn – Joodse nederzettingen op de Westelijke Jordaanoever. Die zijn het gevolg van het conflict en niet de oorzaak.

Israël is pas tot kolonisatie van die gebieden overgegaan toen na de Zesdaagse Oorlog de Arabische staten met een keihard NEE op de Conferentie van Khartoem reageerden op het hernieuwde aanbod van Israël om in ruil voor vrede terug te keren naar de grenzen van voor de Zesdaagse Oorlog. De weigering van Hamas de staat Israël in het gebied te dulden (binnen welke grenzen dan ook) en het streven van Hamas om dood en verderf onder Joden te zaaien is de oorzaak van het lijden van de eigen bevolking.

Israël heeft op de grens bij Gaza een groot veldhospitaal opgetrokken speciaal voor het verlenen van medische hulp aan gewonde Gazaanse burgers. De Israëlische militaire artsen raken er niet overspannen van het vele werk. De burgers in Gaza durven zich er niet te laten behandelen uit angst voor wraak van Hamas dat wel raketten via de tunnels heeft binnen gesmokkeld maar heeft verzuimd ook aan geneesmiddelen voor de bevolking te denken.

Er is inderdaad reden voor medelijden met de Gazanen. Niet voor wat hen wordt aangedaan door Israël, maar door Hamas waarvan de leider Khaled Mashal in Qatar in wanstaltige weelde baadt. Zijn vermogen wordt getaxeerd op enkele miljarden dollars die hij heeft gestolen van zijn creperende bevolking. Compassie met de Gazanen is gewenst, maar om de schuld van hun lijden Israël in de schoenen te schuiven is niet alleen te gemakkelijk maar bovenal volstrekt ongerijmd en onterecht.
Eliyahu is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 06:30   #2
Eppes
Partijlid
 
Geregistreerd: 18 november 2012
Berichten: 232
Standaard

Hamas wenst een islamitisch kalifaat in de regio en Israël te vernietigen. .

Ja,dat is het uiteindelijk doel van deze fanatieke moslims.Europa staat ook op hun verlanglijstje.

Er is inderdaad reden voor medelijden met de Gazanen. Niet voor wat hen wordt aangedaan door Israël, maar door Hamas waarvan de leider Khaled Mashal in Qatar in wanstaltige weelde baadt. Zijn vermogen wordt getaxeerd op enkele miljarden dollars die hij heeft gestolen van zijn creperende bevolking
.



En terwijl de Gazanen vechten voor hun levens,is hun leider zijn briefjes aan het tellen
En dit komt uit Dubai:
Dubai police chief mocks Hamas, calls on it to halt rocket fire
Dubai police chief Dhahi Khalfan Tamim takes to Twitter bashing Hamas and calling for it to cease its launching of rockets at Israel “in vain.”
The policeman, who headed the investigation of the assassination of Hamas strongman Mahmoud al-Mabhouh, writes “make the rockets devastating or do not launch them at Israel in vain,” according to a translation by Ynet.
He even mocks Hamas’s leadership for taking refuge in Qatar, far from the front in Gaza: “Allah helps opposition leader [Khaled Mashaal] who is staying in a seven-star hotel.”

Laatst gewijzigd door Eppes : 4 augustus 2014 om 06:41.
Eppes is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 07:34   #3
1207
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 5 januari 2009
Berichten: 8.177
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eliyahu Bekijk bericht
Niets is verleidelijker dan om in een conflict partij te kiezen voor de zwakkere. .
maar hoeveel trekken subjectief en bevooroordeeld partij voor de zwakkere?
hier heb je een paar moslimgekken maar ik bekijk gewoon de situatie en toets die af aan mensen, -volkeren, burger- en oorlogsrecht.
Doe dat en het is echt geen ontzettend moeilijk conflict.
verdragen van 1920, de uitleg in de thora etc is dan irrelevant

dan maakt het ook niet uit hoeveel geld die hamasleider op zijn privé-rekening heeft staan. Is hij corrupt moet hij afgezet en vervolgd worden.
in hoever dit een rechtvaardiging is voor Israel om VN gebouwen plat te gooien is me natuurlijk niet duidelijk en getuigt van een heel bizarre logica.

Heel dit conflict is daarnaast gewoon het morele failliet van West-Europa.
1207 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 07:44   #4
Eppes
Partijlid
 
Geregistreerd: 18 november 2012
Berichten: 232
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 1207 Bekijk bericht
maar hoeveel trekken subjectief en bevooroordeeld partij voor de zwakkere?
hier heb je een paar moslimgekken maar ik bekijk gewoon de situatie en toets die af aan mensen, -volkeren, burger- en oorlogsrecht.
Doe dat en het is echt geen ontzettend moeilijk conflict.
verdragen van 1920, de uitleg in de thora etc is dan irrelevant

dan maakt het ook niet uit hoeveel geld die hamasleider op zijn privé-rekening heeft staan. Is hij corrupt moet hij afgezet en vervolgd worden.
in hoever dit een rechtvaardiging is voor Israel om VN gebouwen plat te gooien is me natuurlijk niet duidelijk en getuigt van een heel bizarre logica.

Heel dit conflict is daarnaast gewoon het morele failliet van West-Europa.
The Israeli Army said that it had targeted with the missile three members of Islamic Jihad on a motorcycle near the school, not the school itself, and was investigating a possible secondary explosion when the motorcycle was hit.

Dus in de veronderstelling dat de school toch geraakt zou geweest zijn door Israelis(of misschien niet),haal aub uit je hoofd dat Israel bewust onschuldige burgers doodt.
Eppes is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 07:54   #5
Jay-P.
Secretaris-Generaal VN
 
Jay-P.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2014
Berichten: 22.797
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eppes Bekijk bericht
Dus in de veronderstelling dat de school toch geraakt zou geweest zijn door Israelis(of misschien niet),haal aub uit je hoofd dat Israel bewust onschuldige burgers doodt.
Ja want die Israeli's zijn toch zulke brave respectvolle dutskes he?

Ga a.u.b. op een ander oren aannaaien.
__________________
...que quand les soirs d'orage des chinois cultivés me demandent d'où je suis,
je réponds fatigué et les larmes aux dents: "Ik ben van Luxembourg".
Jay-P. is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 07:59   #6
1207
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 5 januari 2009
Berichten: 8.177
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eppes Bekijk bericht
The Israeli Army said .
die lullen nogal vaak uit hun nek om hun oorlogsmisdaden goed te praten
dat je niet op iets mikt betekent niet plots straffeloosheid als je het raakt hé

De Duitsers hadden bvb ook nooit de bedoeling de kerk in Mortsel of de cinema in A'pen plat te gooien.
pleit dit hen nu vrij van deze massamoorden in de jaren 40?

Laatst gewijzigd door 1207 : 4 augustus 2014 om 08:00.
1207 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 08:07   #7
Eppes
Partijlid
 
Geregistreerd: 18 november 2012
Berichten: 232
Standaard

The 'Gaza generation' seems worried about Arab deaths only when Jews are involved.
http://online.wsj.com/articles/berna...ope-1406674021

http://www.sunnewsnetwork.ca/video/f.../3705098174001
Eppes is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 08:23   #8
Zeus
Europees Commissaris
 
Zeus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 oktober 2012
Locatie: het beloftevolle land
Berichten: 6.875
Standaard

Hans Knoop is een zielig ventje dat tegen iedereen die hem een beetje weerwerk biedt antisemiet staat te roepen . http://nl.wikipedia.org/wiki/Hans_Knoop

Deze zin is gewoon schandalig:
Citaat:
Er is inderdaad reden voor medelijden met de Gazanen. Niet voor wat hen wordt aangedaan door Israël, maar door Hamas
Geen medelijden met Palestijnse vluchtelingen die worden gebombardeerd in VN-vluchtelingenkampen, geen medelijden met kinderen die aan het spelen zijn op het strand en worden afgeslacht als zwerfhonden, geen medelijden met Palestijnse ambulanciers die door sluipschutters worden beschoten tijdens medische interventies, geen medelijden met 5-jarige jongetjes die midden in de nacht worden opgepakt door zwaarbewapende militairen?
__________________
Bart De Wever: "De enige bijdrage die de Vlaamse Beweging vandaag nog kan leveren aan een onafhankelijk Vlaanderen, is ophouden te bestaan"
Jan Jambon: "Les transferts Nord-Sud, ça nous aide juste pour le marketing. Mais en fait, ça ne nous intéresse pas"
Bourgeois: "onafhankelijkheid is iets uit de 19de eeuw"

Laatst gewijzigd door Zeus : 4 augustus 2014 om 08:23.
Zeus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:02   #9
Thuleander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Thuleander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 oktober 2013
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 1207 Bekijk bericht
De Duitsers hadden bvb ook nooit de bedoeling de kerk in Mortsel of de cinema in A'pen plat te gooien.
pleit dit hen nu vrij van deze massamoorden in de jaren 40?
Er zijn in WO2 ontzettend veel Duitse burgerslachtoffers (vrouwen en kinderen) gevallen en nauwelijks Amerikaanse.
Dat betekent dus in linkse pallywoodlogica dat de Amerikanen de slechteriken waren en de Duitsers de goeien.
Thuleander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:03   #10
Thuleander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Thuleander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 oktober 2013
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeus Bekijk bericht

Geen medelijden met Palestijnse vluchtelingen die worden gebombardeerd in VN-vluchtelingenkampen, geen medelijden met kinderen die aan het spelen zijn op het strand en worden afgeslacht als zwerfhonden, geen medelijden met Palestijnse ambulanciers die door sluipschutters worden beschoten tijdens medische interventies, geen medelijden met 5-jarige jongetjes die midden in de nacht worden opgepakt door zwaarbewapende militairen?
Je moet toch eens een andere informatiebron raadplegen dan Hamas.
Opent perspectieven.
Thuleander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:21   #11
Zeus
Europees Commissaris
 
Zeus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 oktober 2012
Locatie: het beloftevolle land
Berichten: 6.875
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
Je moet toch eens een andere informatiebron raadplegen dan Hamas.
Opent perspectieven.
De reportages van de VRT en de BBC worden door Hamas gemaakt?
__________________
Bart De Wever: "De enige bijdrage die de Vlaamse Beweging vandaag nog kan leveren aan een onafhankelijk Vlaanderen, is ophouden te bestaan"
Jan Jambon: "Les transferts Nord-Sud, ça nous aide juste pour le marketing. Mais en fait, ça ne nous intéresse pas"
Bourgeois: "onafhankelijkheid is iets uit de 19de eeuw"
Zeus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:29   #12
Thuleander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Thuleander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 oktober 2013
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeus Bekijk bericht
De reportages van de VRT en de BBC worden door Hamas gemaakt?
VRT en BBC zijn hamas propagandazenders.
Dat is bijna hetzelfde.
Thuleander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:29   #13
Jay-P.
Secretaris-Generaal VN
 
Jay-P.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2014
Berichten: 22.797
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
Er zijn in WO2 ontzettend veel Duitse burgerslachtoffers (vrouwen en kinderen) gevallen en nauwelijks Amerikaanse.
Dat betekent dus in linkse pallywoodlogica dat de Amerikanen de slechteriken waren en de Duitsers de goeien.
Wat een gelul is dat nu weer?
De Amerikanen waren wel een bezettersmacht in Duitsland na 1945 en maakten hoeveel duitse slachtoffers toen?
De Israeli's zijn wel een bezettermacht in Palestina sinds ongeveer dezelfde tijd en maakten hoeveel palestijnse slachtoffers toen en tot nu?

Weeral geindoctrineerd gelul galore.
Bijgevoegde afbeelding(e)
 
__________________
...que quand les soirs d'orage des chinois cultivés me demandent d'où je suis,
je réponds fatigué et les larmes aux dents: "Ik ben van Luxembourg".
Jay-P. is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:34   #14
Thuleander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Thuleander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 oktober 2013
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jay-P. Bekijk bericht
De Israeli's zijn wel een bezettermacht in Palestina sinds ongeveer dezelfde tijd en maakten hoeveel palestijnse slachtoffers toen en tot nu?
Welnee, Israel is helemaal geen bezettingsmacht.
Hetgeen jullie 'bezetting' noemen is het gegeven dat moslims op sommige plaatsen een minderheid moeten tolereren die ze geen belastingen (Djizja) kunnen opleggen en die dus vrij is.
Thuleander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:36   #15
atmosphere
Secretaris-Generaal VN
 
atmosphere's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 januari 2009
Berichten: 23.455
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eppes Bekijk bericht
The Israeli Army said that it had targeted with the missile three members of Islamic Jihad on a motorcycle near the school, not the school itself, and was investigating a possible secondary explosion when the motorcycle was hit.

Dus in de veronderstelling dat de school toch geraakt zou geweest zijn door Israelis(of misschien niet),haal aub uit je hoofd dat Israel bewust onschuldige burgers doodt.
Nee, ze doden volledig per ongeluk bijna 2000 mensen , zullen we maar denken

__________________
De mogelijkheid om zelf oorlogsmisdaden te kunnen
plegen vervalt niet door de vijand 'terroristen' te
noemen, en ook niet als het terroristen zijn.
atmosphere is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:37   #16
Zeus
Europees Commissaris
 
Zeus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 oktober 2012
Locatie: het beloftevolle land
Berichten: 6.875
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
VRT en BBC zijn hamas propagandazenders.
Dat is bijna hetzelfde.
Alex Jones en Fox News zijn waarschijnlijk wel de bakens van neutraliteit.
__________________
Bart De Wever: "De enige bijdrage die de Vlaamse Beweging vandaag nog kan leveren aan een onafhankelijk Vlaanderen, is ophouden te bestaan"
Jan Jambon: "Les transferts Nord-Sud, ça nous aide juste pour le marketing. Mais en fait, ça ne nous intéresse pas"
Bourgeois: "onafhankelijkheid is iets uit de 19de eeuw"
Zeus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:39   #17
Jay-P.
Secretaris-Generaal VN
 
Jay-P.'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 april 2014
Berichten: 22.797
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
Welnee, Israel is helemaal geen bezettingsmacht.
Hetgeen jullie 'bezetting' noemen is het gegeven dat moslims op sommige plaatsen een minderheid moeten tolereren die ze geen belastingen (Djizja) kunnen opleggen en die dus vrij is.
Gelul Galore + in 't kwadratuur...
Bijgevoegde afbeelding(e)
 
__________________
...que quand les soirs d'orage des chinois cultivés me demandent d'où je suis,
je réponds fatigué et les larmes aux dents: "Ik ben van Luxembourg".
Jay-P. is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:40   #18
Thuleander
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Thuleander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 oktober 2013
Berichten: 10.570
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere Bekijk bericht
Nee, ze doden volledig per ongeluk bijna 2000 mensen
Dat heb je nu eenmaal met oorlog. Daar vallen doden bij.
Thuleander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:44   #19
atmosphere
Secretaris-Generaal VN
 
atmosphere's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 januari 2009
Berichten: 23.455
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
Welnee, Israel is helemaal geen bezettingsmacht.
Hetgeen jullie 'bezetting' noemen is het gegeven dat moslims op sommige plaatsen een minderheid moeten tolereren die ze geen belastingen (Djizja) kunnen opleggen en die dus vrij is.
Hetgeen dat wij een bezetting noemen is hetzelfde als hetgeen de
internationale gemeenschap een bezetting noemt.
Het verwijst naar de humanitaire omstandigheden waaronder een volk moet leven als gevolg van het feit dat een ander land een deel van het bestuur in
handen heeft.
Dit voldoet in het geval van de Palestijnen volledig aan de definities van bezetting.

U sleept de hele moslim wereld er weer bij terwijl het hier nu juist gaat om een
geisoleerde groep mensen
__________________
De mogelijkheid om zelf oorlogsmisdaden te kunnen
plegen vervalt niet door de vijand 'terroristen' te
noemen, en ook niet als het terroristen zijn.
atmosphere is offline   Met citaat antwoorden
Oud 4 augustus 2014, 09:47   #20
atmosphere
Secretaris-Generaal VN
 
atmosphere's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 januari 2009
Berichten: 23.455
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Thuleander Bekijk bericht
Dat heb je nu eenmaal met oorlog. Daar vallen doden bij.
Maar dat betekend nog niet dat het daarmee opeens ook rechtvaardig is.
__________________
De mogelijkheid om zelf oorlogsmisdaden te kunnen
plegen vervalt niet door de vijand 'terroristen' te
noemen, en ook niet als het terroristen zijn.
atmosphere is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:04.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be