Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 23 juni 2025, 22:59   #1
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.264
Standaard (Femicide) 145 Fransen stellen met naald te zijn gestoken tijdens landelijk muziekfes

onderwerp

(Femicide) 145 Fransen stellen met naald te zijn gestoken tijdens landelijk muziekfestival



analyse

(01) ziehier meer geweld en seksuele agressie tegen de Moderne, totaal uitgeneukte hoerige opstandige blanke meiden ok

02) Toch geloven veel hetero mannen erin dat meiden met grof geweld gepakt en uitgeneukt moeten worden het dit het lekkerste vinden, meiden geilen op verkrachtingen en als een man hard doordauwt dan wordt haar hete hoerige poesje ook automatisch kletsnat en de beentjes gaan automatisch wijd om doorgepaald te worden door flink aantal kerels tot diep in de nacht he

03) door de islamisering gaan de vrouwen rechten automatisch steil omlaag, regelrecht prullenbak in



================================
https://www.nu.nl/buitenland/6360010...kfestival.html

145 Fransen stellen met naald te zijn gestoken tijdens landelijk muziekfestival
Door onze nieuwsredactie
23 jun 2025 om 08:03
Update: 4 uur geleden
482 reacties

Delen
145 Fransen hebben gemeld dat ze zaterdag met een naald zijn gestoken tijdens het jaarlijkse muziekfestival Fête de la Musique. Twaalf mensen zijn aangehouden. Op sociale media circuleerden vooraf oproepen om vrouwen te prikken met naalden.
Bij zogeheten needle spiking wordt soms een substantie geïnjecteerd die het slachtoffer verdooft. Het is niet bekend waarmee de slachtoffers zaterdag zijn gestoken. Volgens de politie ging het in Frankrijk niet om gevaarlijke injecties.

Veel meldingen kwamen uit Angoulême in het zuidwesten van Frankrijk. Daar werden ongeveer vijftig mensen gestoken. Vier verdachten zijn daar gearresteerd.

In Parijs werden dertien meldingen van needle spiking gedaan. Drie personen werden onwel na de prik. Sommige slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht voor toxicologisch onderzoek.

Ook los van het needle spiking verliep Fête de la Musique onrustig. In de Parijse wijk Les Halles sprak de politie van "een vijandig publiek" dat probeerde winkels te plunderen. In het hele land zijn meer dan 370 mensen gearresteerd en raakten dertien agenten gewond.

Fête de la Musique is een groot landelijk festival waarbij iedereen die een instrument kan spelen wordt aangemoedigd dat te doen op openbare plekken en in parken.

Stel een vraag
Om een vraag te kunnen stellen dien je in te loggen. Log in of maak binnen 1 minuut jouw gratis account aan.
Direct inloggen
Gratis account aanmaken
Beeld: EPA
482 reacties

Delen
Lees meer over:
Frankrijk
Buitenland
NUjij: Uitgelichte reacties
Evyyyy
23 jun 2025 om 11:31
Het moet niet gekker worden in deze wereld? Muziiek hoort te verbroederen, niet een manier te zijn om elkaar pijn te doen, mensen met een naald prikken? Vind je t gek dat steeds minder mensen zich op drukbezochte plekken waagt, als ik zo’n incident zou meemaken krijg je mij er zeker niet meer!!
Respect: ???? 63
Reacties: ???? 3
Reageer
CornelisvandePen
23 jun 2025 om 08:21
Wat een zieke wereld. Je gaat naar een muziekfestival om te dansen, niet om als menselijke pincushion te eindigen. 145 meldingen van naaldenprikken, dat klinkt eerder als de start van een horrorfilm dan als een feestje. En dan die "sociale" media-oproepen om vrouwen te prikken? Wat is het volgende? Twaalf verdachten opgepakt, maar eerlijk gezegd: je moet wel een totaal gebrek aan hersenactiviteit hebben om hier überhaupt aan mee te doen. Misschien even een andere hobby zoeken dan "mensen prikken met een naald op een dansvloer".
Toon meer
Respect: ???? 273
Reacties: ???? 4
Reageer






https://www.nu.nl/buitenland/6360010...kfestival.html
============================
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:35.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be