![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Immigratie en integratie Het forum bij uitstek voor discussies over thema's zoals vreemdelingenbeleid, integratie versus assimilatie, (verplichte) inburgering,... |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 15 mei 2010
Berichten: 12.215
|
![]() Ik meende dat die voor de lokalen van de NVA ging zitten in Brussel, maar vind helemaal geen recente berichtgeving.
Is er iemand in Brussel die even wil gaan kijken en fotos pakken?
__________________
Heeft U ook SCHIJT aan de DIVERSITEIT? Laatst gewijzigd door Karel Martel B : 6 april 2015 om 14:59. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | ||
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 7 juni 2014
Locatie: 't Steen
Berichten: 15.456
|
![]() Citaat:
Het zag zwart van't volk. NMBS en De Lijn hebben extra voertuigen moeten inzetten. Het verkeer in Brussel zat overal muurvast. Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Vreemdeling
Geregistreerd: 28 december 2013
Locatie: De Kempen
Berichten: 60
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.313
|
![]() Ik heb mij laten wijsmaken dat het in Brussel altijd zwart van het volk ziet de laatste jaren ...
Citaat:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn. ![]() Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 3 december 2008
Berichten: 21.895
|
![]() Het is op een shit in uitgedraaid.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Minister-President
Geregistreerd: 30 september 2011
Berichten: 5.484
|
![]() De volgende keer moeten de niveanen een kartonnen cutout van Bartje, met de handen in de zij, voor het raam op de tweede verdieping zetten.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Banneling
Geregistreerd: 7 april 2015
Berichten: 3.786
|
![]() Jahjah zou niet moeten gaan zitten, maar beter gaan liggen. In een doodskist, twee meter onder de grond.
|
![]() |
![]() |