Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 11 oktober 2004, 12:23   #1
Spolpoel
Banneling
 
 
Geregistreerd: 17 april 2004
Berichten: 2.666
Standaard Vlaamse coalitiepartijen dienen VANDAAG voorstel B-H-V in

Vlaamse coalitiepartijen dienen voorstel B-H-V inma 11/10/04 - De Vlaamse meerderheidspartijen dienen vandaag nog een gezamenlijk wetsvoorstel in om de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde te splitsen. Dat hebben de partijvoorzitters van de VLD, SP.A-Spirit, CD&V en N-VA beslist. De voorzitter van de Franstalige liberalen (MR), Didier Reynders, wil alvast snel tot een akkoord komen.

Het voorstel wordt straks ondertekend in de Kamer-commissie Binnenlandse Zaken. Daar kan het dan de gewone parlementaire procedure volgen. Intussen starten onderhandelingen tussen Vlamingen en Franstaligen om een oplossing te zoeken.

Op die manier hopen de Vlaamse partijen een blokkering van het wetsvoorstel tegen te houden. De vrees bestaat immers dat de Franstaligen gebruikmaken van de alarmbelprocedure als de Vlamingen eenzijdig een voorstel door het parlement proberen te jagen. In dat geval komt de hete aardappel in de schoot van de regering terecht.

Er moet wel nog een advies komen van de Raad van State. Pas dan kan het voorstel voor bespreking naar de voltallige Kamer. De Vlaamse partijen rekenen erop dat er een akkoord is over de splitsing voor het einde van het jaar.
Spolpoel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 oktober 2004, 12:27   #2
Tegendradigaard
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 3 oktober 2003
Locatie: Zou ik ook graag weten
Berichten: 14.746
Standaard

euh van welk jaar ?
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.

PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
Tegendradigaard is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:09.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be