![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Mobiliteit & verkeersveiligheid Een nieuw themaforum! |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
|
![]() Km heffing te pas en te onpas aangerekend?
Het was te verwachten dat transport bedrijven ook de km aanrekenen waar ze geen km heffing moeten betalen nu. Behalve hun gebruikelijk tarief zet men nu steeds de prijs van km heffing automatisch op iedere factuur. Ook als transport over gewone wegen gaat. Zo rekent men voor transport van Gent naar Brugge 2x80€ + 2x16€ km heffing bovenop. En komt men langs de oude baan. Wij als consument kunnen dat niet controleren; we hebben het weeral aan ons been dus.
__________________
Misschien heb ik me wel vergist. Of niet ? |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Staatssecretaris
Geregistreerd: 15 oktober 2014
Berichten: 2.667
|
![]() En het valt op hoe enorm het sluipverkeer van zwaar vrachtvervoer is toegenomen. Hier vlakbij is een grote verbindingsweg waar voor de kilometerheffing enkel plaatselijk zwaar verkeer door kwam. Nu is het dagelijks aanschuiven en zie je heel veel truckers met Buitenlandse nummerplaten (PL, BG, RO ...). En iedereen weet dat die kilometers gewoon als kilometerheffing op het factuur als extra gaan aangerekend worden. Transportbedrijven verdienen er een aardige cent mee bij.
|
![]() |
![]() |