Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 23 augustus 2016, 15:49   #1
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.550
Standaard De linkse hypocrisie.

Citaat:
‘Links ridiculiseert debat’

Wat denkt de Antwerpse schepen Nabilla Ait Daoud (N-VA) ervan? Zij is zelf moslima en op de sociale media regende het teleurgestelde, sarcastische en boze reacties van geloofsgenotes. ‘Ik ben het volledig eens met Bart’, zegt de Antwerpse schepen. ‘Hij mag geen humor meer gebruiken of er is een progressief te vinden die de ironie niet wil inzien en de kans om zijn verontwaardiging te luchten niet laat glippen.’

Het gaat over de fundamentele waarden van onze maatschappij, vindt Ait Daoud. ‘Geen mens gelooft toch dat al die vrouwen vrijwillig de hoofddoek of boerkini dragen? Er bestaat een enorme sociale druk onder jongeren om de hoofddoek te dragen. Zolang die er is, wil ik mij als geëmancipeerde moslimvrouw zeer duidelijk scharen aan de kant van de zwakkeren. De progressieve linkerzijde kiest er blijkbaar voor om dat te negeren en het debat te ridiculiseren.’

De Wever zelf reageert onderkoeld. ‘Blijkbaar heeft de linkerzijde niet alleen geen ideeën, maar ook geen humor meer.’
Hoe zielig hoe die linkse idioten blijven spartelen en het zonlicht ontkennen...
Ze zouden hun ziel en hun lichaam verkopen om bij bepaalde vreemdelingen/kiezers op een goed blaadje te staan of te komen!
Buiten dat soort, hoeveel inwoners van dit landje zijn er niet de mening toegedaan dat de hoofddoeken, en erger: de boerka's niet in onze landen thuishoren??? Al veel volk tegengekomen die dat een positieve wending vindt? Buiten diegenen die de NVA in het bijzonder een hak willen zetten...
Kunnen sommigen echt niet vlug genoeg onder het islamjuk vallen?
Ook bij velen die die vodden dragen zal het meer zijn om zich af te zetten tegen ons dan omdat ze er zelf zo in zouden geloven! Ze zitten hier in een land waar ze dat islamjuk en barbarij wat links kunnen laten liggen, en neen, ze "kiezen" zelf voor onderdanige achterlijkheid tov diegenen die hen dat aanpraten en ertoe verplichten! "Godsdienstvrijheid ???"
Zo vlug mogelijk in ons en de omliggende landen dat gedoe kort en goed verbieden en diegenen die daar niet kunnen mee leven moeten hier maar ophoepelen! We hebben ze hier even nodig als de builenpest!
andev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 23 augustus 2016, 18:01   #2
orfeus5412
Gouverneur
 
Geregistreerd: 31 augustus 2004
Berichten: 1.237
Standaard

Ik hoop alleen dat het nooit zover komt dat de kopdoek, of hun kledij in het algemeen, gaat fungeren als de Jodenster in de 30er jaren.
orfeus5412 is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:29.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be