Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 1 december 2016, 10:24   #1
discuz
Minister
 
Geregistreerd: 16 november 2006
Berichten: 3.297
Standaard Wat ons te wachten staat: "het goeie leven vervangen door het gezonde leven"

Af en toe slipt het masker wel eens, en krijg je een glimp van de toekomst te zien. Bart Eeckhout, opiniërend hoofdredacteur van De Morgen, zegt het zo:

Citaat:
"In de hele samenleving is er een drang om het goeie leven te vervangen door het gezonde leven. Ik vind niet dat we dingen moeten verbieden. Maar dat het iets minder makkelijk wordt om toegang te krijgen tot bepaalde dingen, zoals alcohol, dan ben ik daar niet tegen."
U leest het goed, het goede leven, daar moet het maar eens mee gedaan zijn.

Dat kan natuurlijk niet zonder heel wat dingen te verbieden of "de toegang ertoe moeilijker (lees: duurder) te maken". We gaan van een recht op een goede gezondheid naar een plicht tot goede gezondheid.

Rechts wordt nu even de vrije hand gegeven om de totale controle van de bevolking mogelijk te maken. Daarna nemen de progressieven het weer over en kan u dagelijks uw plasje inleveren bij uw werkgever. Voor uw eigen goed, welteverstaan!
discuz is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 december 2016, 11:36   #2
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Wat er ons te wachten staat, is dat iedereen alles vier keer wil zeggen.

Ik niet dus. Ik heb al gereageerd in die andere draad met krak hetzelfde onderwerp ...

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:34.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be