|  | Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. | 
| 
 | |||||||
| Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst | 
| Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn. | 
|  | 
|  | Discussietools | 
|  25 december 2020, 23:06 | #1 | ||
| Secretaris-Generaal VN Geregistreerd: 26 augustus 2004 
					Berichten: 48.017
				 |  PVDA- censuur mislukt Naar communistische gewoonte dulden ze geen kritiek. Citaat: 
 Citaat: 
 | ||
|   |   | 
|  26 december 2020, 12:16 | #2 | 
| Minister-President Geregistreerd:  1 mei 2017 
					Berichten: 4.513
				 |   Een leerkracht die zijn politieke visie opdringt aan leerlingen/studenten begaat een grove schending van deontologische principes. Mocht het gegaan zijn om een leerkracht met een rechtse visie had het wellicht tot ontslag geleid. 
				__________________ Vertrouw niemand die zijn god liever ziet dan zijn kinderen | 
|   |   | 
|  26 december 2020, 12:58 | #3 | 
| Secretaris-Generaal VN Geregistreerd: 26 augustus 2004 
					Berichten: 48.017
				 |   Moet je niet aan twijfelen ! | 
|   |   | 
|  26 december 2020, 13:01 | #4 | |
| Perm. Vertegenwoordiger VN Geregistreerd: 27 november 2007 
					Berichten: 13.889
				 |   Citaat: 
 links zijn agressieve schapen 
				__________________ | |
|   |   | 
|  26 december 2020, 13:03 | #5 | 
| Banneling Geregistreerd:  2 december 2013 
					Berichten: 35.535
				 |   | 
|   |   | 
|  26 december 2020, 13:22 | #6 | ||
| Secretaris-Generaal VN Geregistreerd: 26 augustus 2004 
					Berichten: 48.017
				 |   Citaat: 
 Zoals No Apologies al zei, het moest maar eens een rechtse leerkracht zijn die dat doet. En dat is helemaal niet aanvaardbaar. Citaat: 
 Laatst gewijzigd door daiwa : 26 december 2020 om 13:25. | ||
|   |   | 
|  27 december 2020, 10:20 | #7 | 
| Secretaris-Generaal VN Geregistreerd: 24 november 2012 Locatie: Toxandrië 
					Berichten: 24.521
				 |   Ik zie geen probleem met het publiceren over de zaak omdat het een politicus betreft, een publiek figuur dus. De rechter heeft goed gesproken. Ik zie echter ook geen probleem met een leraar die leerlingen voor een taak in de huid van een ander laat kruipen om een mening te verkondigen die misschien niet de hunne zijn. Meestal gebeurt dit echter wel in discussies en mag men voor schrijftaken zijn eigen visie neerschrijven. Ik vermoed echter ook wel dat als een leerkracht die voor het Vlaams Belang opkomt als taak geeft dat iedere leerling een stuk tegen de kolonisatie van Europa moet schrijven die leerkracht onmiddellijk op straat ligt en kan onderduiken. 
				__________________ Tijd voor Ättestupa. | 
|   |   |