![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Israëlisch-Palestijns conflict Oktober 2023 was het begin van een nieuw conflict. Hamas strijders vielen Israël binnen waarop het Israëlische leger reageerde met bombardementen. Alle discussies over dit conflict en het verdere verloop ervan, horen thuis in dit (sub)forum. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 33.976
|
![]() Maleisië kondigt, volgens onderstaand bericht, aan dat het de Straat van Malakka afsluit voor schepen van de ZIM rederij, die waarschijnlijk vanuit Haifa redelijk veel op en af vaart richting China.
BRON 20 dec 2023 = = = Ogenschijnlijk iets verder van het Midden-Oosten, maar ongeveeer 25% van alle handelsgoederen wereldwijd passeert via de Straat van Malakka.
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine) Laatst gewijzigd door Nr.10 : 20 december 2023 om 11:16. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 26 september 2003
Locatie: van Lissabon tot Vladivostok
Berichten: 33.976
|
![]() Verbetering. Volgens een corrigerend bericht, uit een andere bron, betreft het slechts een verbod op aanmeren, voor de betreffende rederij.
LINK 20 dec 2023
__________________
Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine) |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Secretaris-Generaal VN
|
![]() Tapijtkoppers, verenig u.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen. |
![]() |
![]() |