![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Mobiliteit & verkeersveiligheid Een nieuw themaforum! |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 | ||
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.945
|
![]() In de USA heeft de verzekeraar Lemonade Inc. aangeboden Tesla-wagens met de FSD-optie veel goedkoper te verzekeren.
Vroeg of laat was dit te verwachten. De verzekeraar kan bij Tesla ook controleren hoeveel kms en vooral waar er op FSD gereden wordt, enz... Tesla an sich heeft natuurlijk ook nog een eigen verzekering, Tesla Insurance, maar die is niet in elke US-staat beschikbaar, net daar wil Lemonade Inc. "jacht maken" op bepaalde Tesla-eigenaars met FSD. Citaat:
Citaat:
Of dat een reclamestunt is zal zich snel uitwijzen, maar Tesla kan zijn eigen autoverzekering nu ook navenant goedkoper maken omdat ze aan de bron zitten. Lemonade Inc. wil die verzekering aanbieden in US-staten waar de Tesla-verzekering niet beschikbaar is.
__________________
De vuile waarheid over ICE, Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38 Laatst gewijzigd door Micele : 19 oktober 2025 om 13:45. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 78.782
|
![]() Ik heb mijn twijfels.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.945
|
![]() Nochtans is het geen geheim dat er al jarenlang autoverzekeringen zijn die 10% kortingen aanbieden hoe meer rijhulpopties de wagen heeft. Uiteraard is semi-autonoom en zeker autonoom rijden veel meer dan die klassieke rij-assistenties.
Citaat:
__________________
De vuile waarheid over ICE, Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38 Laatst gewijzigd door Micele : Gisteren om 10:40. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 52.945
|
![]() Ongeacht rijhulpsystemen (alhoewel EVs die in de regel wat meer hebben)
Specifiek electrische wagens 30% korting op BA en Omnium, bvb Ethias Citaat:
__________________
De vuile waarheid over ICE, Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38 Laatst gewijzigd door Micele : Gisteren om 15:13. |
|
![]() |
![]() |