Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 5 juni 2003, 20:39   #1
Ali
Schepen
 
Ali's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 januari 2003
Berichten: 430
Standaard

even terug overlopen


VS DE GROOTSTE SCHURKENSTAAT

Donald Rumsfeld, de Amerikaanse minister van Defensie, heeft een lijst van 37 'schurkenstaten' met hoge noteringen voor Irak en Somalië. Vice-president Cheney sprak zelfs van 'veertig tot vijftig landen die terroristen huisvesten en doelwit zouden kunnen worden van diplomatieke, financiële en militaire actie'. Een blik op de feiten laat zien wat de grootste schurkenstaat is.

Militaire grootmacht

De VS waren het eerste land dat kernwapens ontwikkelde en gebruikte. Afgelopen oktober lanceerde de Amerikaanse minister Rumsfeld van Defensie het plan voor een minikernkop die biologische en chemische stoffen in ondergrondse opslagplaatsen kan vernietigen. Martin Butcher van Artsen voor Sociale Verantwoordelijkheid zegt hierover: "Dit is de allersmerigste soort. Het is uiterst radioactief." Butcher vreest dat de nieuwe kernkop tot een toename in het aantal kernwapens wereldwijd zal leiden. De VS hebben de hoogste militaire uitgaven ter wereld: 343 miljard dollar in 2000. De militaire uitgaven van Irak, Libië, Noord-Korea, Cuba, Soedan, Iran en Syrië bedragen bij elkaar opgeteld 14,4 miljard dollar.

Centrale voor Intimidatie en Aanslagen

De CIA was betrokken bij het omverwerpen van democratisch gekozen regeringen in Iran (1953), Guatemala (1954), Griekenland (1967) en Chili (1973).

De CIA heeft toegeven sinds de jaren vijftig plannen te hebben gemaakt voor moordaanslagen op de Indiase premier Nehru, de Chileense linkse president Allende en de Nicaraguaan-se minister van Buitenlandse Zaken Miguel d'Escoto. De CIA pleegde verschillende mislukte aanslagen op Fidel Castro en Kadhafi. In 1961 werkte de CIA in Congo mee aan de moord op Patrice Lumumba, de eerste zwarte premier van het land.

Het plegen van politieke moorden in het buitenland werd verboden, maar is na 11 september weer toegestaan.

Veroordeelde terrorist

• In 1986 veroordeelde het Internationale Gerechtshof in Den Haag de VS vanwege 'onwettig gebruik van geweld' in Nicaragua. De VS weigerden deze uitspraak te accepteren. De VS wijzen ook het instellen van een Internationaal Strafhof af.

• De VS ratificeerden pas in 1988 de VN-overeenkomst over genocide uit 1948. Ze voegden een uitzonderingsbepaling toe, die inhield dat de Amerikanen zelf bepalen of 'handelingen tijdens gewapende conflicten' genocide zijn of niet.

• De VS weigerden het verdrag tegen landmijnen uit 1997 te ondertekenen.

• In december 2001 zegden de VS het ABM-verdrag uit 1972 op, dat het ontwikkelen van een antiraketschild verbood.

Geen respect voor mensenrechten

• De VS en Afghanistan behoren tot de weinige landen die de VN-overeenkomst tegen discriminatie van vrouwen uit 1979 niet geratificeerd hebben.

• Alle landen hebben het VN-verdrag voor kinderrechten uit 1989 geratificeerd, behalve de VS en Somalië, dat geen centrale regering heeft.

• In september 2001 boycotten de VS de Internationale Anti-racismeconferentie in de Zuid-Afrikaanse stad Durban.

• Er zijn slechts vijf landen ter wereld waar de doodstraf wordt toegepast op minderjarigen: Saudi-Arabië, Congo, Iran, Nigeria en de VS.

• De VS geven slechts 0,10 procent van het BNP uit aan ontwikkelingshulp, lager dan alle andere rijke landen.

Milieuvervuiler

• In november 2001 trokken de VS zich terug uit het protocol van Kyoto, dat het broeikaseffect moet tegengaan.

• In juli 2001 besprak de G8 een plan voor schonere energie. De VS waren als enige tegen.

IRAAKS SLAGVELD

Tijdens de Golfoorlog van 1991 kwamen 100.000 Irakezen om door bombardementen. In maart 1991 richtten de Amerikanen een bloedbad aan onder Irakese dienstplichtigen die zich terugtrokken.

De oorlog tegen Irak is eigenlijk nooit beëindigd. Na de oorlog gingen de economische sancties door. Als gevolg van de sancties sterven nog steeds 5000 kinderen per maand door gebrek aan schoon water, medicijnen en voedsel. Het olie-voor-voedselprogramma van de VN, dat Irak in staat stelt een beperkte hoeveelheid olie te verkopen in ruil voor voedsel, is onvoldoende om de situatie van de Irakese bevolking te verbeteren. In de eerste drie jaar van het programma leverde olie-voor-voedsel slechts 170 dollar per persoon per jaar op.

De VS houden goederen tegen die van groot belang zijn voor het herstel van de infrastructuur van Irak. Zo blokkeren de VS laboratoriumapparatuur, generatoren, waterzuiveringsinstallaties en communicatieapparatuur. Ambulances werden een jaar geblokkeerd omdat ze communicatiesystemen hadden.

Naast de sancties hebben de VS en Engeland Irak in 1993, 1996 en vanaf 1998 opnieuw gebombardeerd. Aanleiding voor de bombardementen in 1998 was een rapport van Richard Butler, hoofd van het wapeninspectieteam Unscom van de VN, waarin stond dat Irak onvoldoende meewerkte aan de inspecties.

Recente voorstellen van de VS om Irak opnieuw aan wapeninspecties te onderwerpen zijn duidelijk bedoeld om een nieuwe militaire aanval te rechtvaardigen.

SOMALISCHE STRIJDPERK

De VS beweren dat Somalië Al Qa'ida steunt. Al-Barakaat, de grootste bank van Somalië, werd beschuldigd van steun aan terrorisme en gesloten. Hierdoor kunnen Somaliërs in het buitenland geen geld meer aan hun familie sturen.

Somalië is een door oorlog verwoest, economisch zwak land zonder centrale regering. Vanaf 1977 steunden de VS de dictator Siad Barre, die 150.000 Somaliërs liet doden. In de jaren tachtig gaven de VS 900 miljoen dollar uit aan steun voor Barre. Somalië besteedde 80 procent van de exportinkomsten aan terugbetaling van leningen.

In 1989 schoot het regime 450 demonstranten dood en in 1990 werden honderd mensen in een voetbalstadion doodgeschoten omdat ze antiregeringsleuzen riepen. Pas toen trokken de VS hun steun aan Barre in.

Begin jaren negentig werd Siad Barre omvergeworpen. Een losse coalitie van verzetsgroepen, de United Somali Congress, nam de macht over maar viel al gauw uiteen in rivaliserende groepen.

Eind 1992 stuurde Bush sr. 28.000 soldaten voor Operation Restore Hope. Deze 'humanitaire missie', die de honger moest bestrijden, kwam op het moment dat na twee jaar hongersnood het sterftecijfer net begon te dalen.

De interventie in Somalië kostte 15.000 mensen het leven. Uiteindelijk werden de Amerikanen uit Somalië verjaagd door de plaatselijke bevolking.

Afgelopen maand voerden de VS besprekingen met een groep krijgsheren die beweren dat de Somalische regering voor 85 procent uit islamitische terroristen bestaat. Deze krijgsheren hopen de Noordelijke Alliantie van Somalië te worden en willen voor de VS de regering omverwerpen. De door de VN erkende regering van president Abdiquassim Salad Hassan controleert slechts de helft van de hoofdstad Mogadishu. De krijgsheren worden gesteund door buurland Ethiopië, waardoor een mogelijke oorlog ook de omliggende landen.

"De elementaire waarheid die de experts steeds weer schijnt te misleiden - tijdens de Golfoorlog, de Afghaanse oorlog, de volgende oorlog - is dat macht zijn eigen beloning is. Een overwinning verandert alles, vooral de psychologie. De psychologie in de regio is nu een van angst en diep respect voor Amerikaanse macht. Dit is het moment om die macht te gebruiken."

Charles Krauthammer, Washington
__________________
Onwetendheid kan men maar beter verborgen houden.
Ali is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 16:10   #2
Tantist
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 12 januari 2003
Locatie: Derde bol rond de zon
Berichten: 18.546
Stuur een bericht via MSN naar Tantist
Standaard

En nog ene die met hetzelfde waanbeeld rondloopt als de linkselaars ons willen wijsmaken...
__________________
Ik distantieer me van al wat ik vroeger heb geschreven
Tantist is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 16:13   #3
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tantist
En nog ene die met hetzelfde waanbeeld rondloopt als de linkselaars ons willen wijsmaken...
Om de zoveel weken waait er hier eens ene binnen die een lijstje van misdaden van een land heeft. Het betreft dan meestal een lijstje van items die stuk voor stuk kunnen besproken worden waardoor al rap blijkt dat al die dingen langs twee kanten kunnen bekeken worden. Ik maak mij daar niet meer moe aan.

Als de mensen perse willen denken dat de VS een schurkenstaat zijn, so be it. In the meanwhile, I'll enjoy my freedom, my liberties, my human rights and my outright great economy.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 16:15   #4
Tantist
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 12 januari 2003
Locatie: Derde bol rond de zon
Berichten: 18.546
Stuur een bericht via MSN naar Tantist
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TomB
Als de mensen perse willen denken dat de VS een schurkenstaat zijn, so be it. In the meanwhile, I'll enjoy my freedom, my liberties, my human rights and my outright great economy.
Het is je geraden, Tommeke!!!!! Al die zwart-wit doembeelden van Amerika-haters zijn volgens mij zo ijl dat ze er zich in verstikken.
__________________
Ik distantieer me van al wat ik vroeger heb geschreven
Tantist is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 16:24   #5
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tantist
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TomB
Als de mensen perse willen denken dat de VS een schurkenstaat zijn, so be it. In the meanwhile, I'll enjoy my freedom, my liberties, my human rights and my outright great economy.
Het is je geraden, Tommeke!!!!! Al die zwart-wit doembeelden van Amerika-haters zijn volgens mij zo ijl dat ze er zich in verstikken.
Men bekijkt de VS vaak als het summum van kapitalisme, terwijl er eigenlijk een groot aantal sociale maatregelen zijn. Ik ben er zeker van dat de VS in de top 10 van sociale vangnetten ter wereld zit. (als je Europa als 1 land ziet)

Ze zijn hier te socialistisch naar mijn goesting.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 16:31   #6
Pink Terror
Provinciaal Gedeputeerde
 
Pink Terror's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2003
Berichten: 820
Standaard

Alle respect voor iedere mening Tom, maar informeer je wel eerst voor je iets zegt...Amerika een sociaal vangnet????
Ik ben tegen de Amerikaanse regering, niet tegen de mensen, dus ik stoor mij ook aan in Ché-gehulde communistjes die alles wat nog maar naar Amerika ruikt, haten. Je kan dat bekritiseren, maar gebruik dan wel juiste feiten. De Amerikaanse regering doet NIETS voor de armen.
__________________
Feelings are bullet-proof, you cannot destroy them.
Pink Terror is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:00   #7
Brabo
Parlementslid
 
Brabo's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 5 april 2003
Locatie: Erewhon
Berichten: 1.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pink Terror
Alle respect voor iedere mening Tom, maar informeer je wel eerst voor je iets zegt...Amerika een sociaal vangnet????
Ik ben tegen de Amerikaanse regering, niet tegen de mensen, dus ik stoor mij ook aan in Ché-gehulde communistjes die alles wat nog maar naar Amerika ruikt, haten. Je kan dat bekritiseren, maar gebruik dan wel juiste feiten. De Amerikaanse regering doet NIETS voor de armen.
Lees voordat je antwoord: ". Ik ben er zeker van dat de VS in de top 10 van sociale vangnetten ter wereld zit. (als je Europa als 1 land ziet)": m.a.w.: de enige landen die een sociaal vangnet hebben worden op een hoopje geveegd en op de eerste plaats gezet. Op die manier krijg je élk land dat meer dan 1 euro geeft aan werklozen, armen of zieken in de top 10.

(De tactiek van TomB is niet slecht gevonden, Waalse supporters die wensen aan te tonen dat het met de Waalse ploegen zo slecht niet gaat zouden hem ook kunnen aanwenden: als je alle Vlaamse ploegen als 1 geheel ziet, dan staan er zéker 5 Waalse ploegen in de toptien van de beste ploegen van't land.)
Brabo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:08   #8
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pink Terror
Alle respect voor iedere mening Tom, maar informeer je wel eerst voor je iets zegt...Amerika een sociaal vangnet????
Ik ben tegen de Amerikaanse regering, niet tegen de mensen, dus ik stoor mij ook aan in Ché-gehulde communistjes die alles wat nog maar naar Amerika ruikt, haten. Je kan dat bekritiseren, maar gebruik dan wel juiste feiten. De Amerikaanse regering doet NIETS voor de armen.
Neen?

Medicare gezondheidszorg (Federale gratis Gezondheidszorg)
MedicAid op deelstaatniveau (State gratis Gezondheidszorg)
Food Stamps (Gratis eten)
Projects (Low income housing)
Public Education (Gratis onderwijs tot 18)

Ongetwijfeld hebben alle landen ter wereld zo'n vangnet.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:12   #9
Vlaamse Leeuw
Europees Commissaris
 
Vlaamse Leeuw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 mei 2003
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 6.048
Standaard

Maar is het niet zo dat u een hoge bankrekening moet hebben voor ze u bijvoorbeeld opereren!
Vlaamse Leeuw is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:14   #10
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Brabo
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pink Terror
Alle respect voor iedere mening Tom, maar informeer je wel eerst voor je iets zegt...Amerika een sociaal vangnet????
Ik ben tegen de Amerikaanse regering, niet tegen de mensen, dus ik stoor mij ook aan in Ché-gehulde communistjes die alles wat nog maar naar Amerika ruikt, haten. Je kan dat bekritiseren, maar gebruik dan wel juiste feiten. De Amerikaanse regering doet NIETS voor de armen.
Lees voordat je antwoord: ". Ik ben er zeker van dat de VS in de top 10 van sociale vangnetten ter wereld zit. (als je Europa als 1 land ziet)": m.a.w.: de enige landen die een sociaal vangnet hebben worden op een hoopje geveegd en op de eerste plaats gezet. Op die manier krijg je élk land dat meer dan 1 euro geeft aan werklozen, armen of zieken in de top 10.

(De tactiek van TomB is niet slecht gevonden, Waalse supporters die wensen aan te tonen dat het met de Waalse ploegen zo slecht niet gaat zouden hem ook kunnen aanwenden: als je alle Vlaamse ploegen als 1 geheel ziet, dan staan er zéker 5 Waalse ploegen in de toptien van de beste ploegen van't land.)
De reden waarom Europa als 1 geheel werd beschouwd is omdat het daar sociaal naartoe aan het groeien is en omdat individuele landen vrijwel geen betekenis hebben omdat ze zo klein zijn.

Er zijn trouwens nog meer landen met een sociaal vangnet. Het getuigt van grote naiviteit te stellen dat enkel Europa en de VS een sociaal vangnet hebben.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:16   #11
visjesman
Burger
 
visjesman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 111
Stuur een bericht via MSN naar visjesman
Standaard

Het zal allemaal wel goed kunnen zijn dat er een paar sociale voorzieningen zijn in Amerika , dat is 1 ding maar het tweede ding is dat ook nog aan de mensen duidelijk maken. Mensen zitten soms zo diep in het slop, begrijpen niets van moeilijke termen, zijn laaggeschoold en vinden daarom hun weg niet zo gemakkelijk tussen al dat juridisch gehakkel. Ik zou aan TomB willen vragen of hij er zeker van is dat de doorsnee Amerikaan die beneden de armoede grens leeft weet heeft van al die opgenoemde sociale voorzieningen.
__________________
If you can count your money, you don't have a billion dollars.
visjesman is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:24   #12
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlaamse Leeuw
Maar is het niet zo dat u een hoge bankrekening moet hebben voor ze u bijvoorbeeld opereren!
Neen, dat is niet zo.

Het is wel zo dat men hier wel zo liberaal is om toe te laten dat meer getalenteerde artsen ook meer munt kunnen slaan uit hun talent. In die zin zal een rijkere zich een 'betere' dokter kunnen permiteren.

Als gij bv. op de spoedgevallen binnenkomt met een apendix die op springen staat, dan ligt gij ook binnen de kortste keren onder het mes hoor.

Daarna krijgt ge dan de factuur waarvoor in de volgende volgorde verantwoordelijkheid bestaat:

1) Uw verzekering, of de verzekering van een bloedverwant waarop gij ook staat. (uw zoontje etc.)
2) Uw persoonlijk vermogen (tot een minimum)
3) Medicare/Medicaid

Noteer dat een werkgever verplicht is gezondheidsverzekering te geven. (Ook kleine bedrijfjes)

De Bush administratie stelt trouwens een serie maatregelen voor om de verzekering goedkoper te maken. Die is mateloos duur doordat de verzekering die de arts zelf moet nemen om zich te beschermen tegen rechtszaken enorm duur is. Bush gaat dat probleem aan de wortel aanpakken en het moeilijker maken om artsen te vervolgen voor nutteloze zaken.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 17:26   #13
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door visjesman
Het zal allemaal wel goed kunnen zijn dat er een paar sociale voorzieningen zijn in Amerika , dat is 1 ding maar het tweede ding is dat ook nog aan de mensen duidelijk maken. Mensen zitten soms zo diep in het slop, begrijpen niets van moeilijke termen, zijn laaggeschoold en vinden daarom hun weg niet zo gemakkelijk tussen al dat juridisch gehakkel. Ik zou aan TomB willen vragen of hij er zeker van is dat de doorsnee Amerikaan die beneden de armoede grens leeft weet heeft van al die opgenoemde sociale voorzieningen.
Net als in Belgie, zijn er mensen die door de mazen van het net glippen. Soms gewild, soms uit dommigheid. Ik reken op de socialisten om die mensen op te voeden.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 19:49   #14
Pink Terror
Provinciaal Gedeputeerde
 
Pink Terror's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2003
Berichten: 820
Standaard

Nu is arm zijn een kwestie van "dom zijn" of opvoeding?
__________________
Feelings are bullet-proof, you cannot destroy them.
Pink Terror is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 19:57   #15
C uit W
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
C uit W's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 januari 2003
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 12.249
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pink Terror
Nu is arm zijn een kwestie van "dom zijn" of opvoeding?
Vaak wel, voel je je nu beledigd?
__________________
"Denken ist schwer, darum urteilen die meisten."
C uit W is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 20:15   #16
Pink Terror
Provinciaal Gedeputeerde
 
Pink Terror's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2003
Berichten: 820
Standaard

hahahahahahahaha nee , zelfs ni als je je best zou doen

Ik ben een rijkelui's kindje dat de wereld wil veranderen...
__________________
Feelings are bullet-proof, you cannot destroy them.
Pink Terror is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 20:24   #17
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door TomB
Net als in Belgie, zijn er mensen die door de mazen van het net glippen. Soms gewild, soms uit dommigheid. Ik reken op de socialisten om die mensen op te voeden.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pink Terror
Nu is arm zijn een kwestie van "dom zijn" of opvoeding?
U probeert mij woorden in de mond te leggen.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 20:33   #18
Pink Terror
Provinciaal Gedeputeerde
 
Pink Terror's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2003
Berichten: 820
Standaard

het was een vraag, en ik nodig u uit op er een antwoord op te geven 8)
__________________
Feelings are bullet-proof, you cannot destroy them.
Pink Terror is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 21:11   #19
visjesman
Burger
 
visjesman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2003
Locatie: Antwerpen
Berichten: 111
Stuur een bericht via MSN naar visjesman
Standaard

Armoede ligt toch grotendeels bij de laaggeschoolde.
En dat heeft niet altijd met dom zijn te maken maar dikwijls ook met kansen.
__________________
If you can count your money, you don't have a billion dollars.
visjesman is offline   Met citaat antwoorden
Oud 6 juni 2003, 21:17   #20
TomB
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
TomB's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 januari 2003
Locatie: US
Berichten: 14.572
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door visjesman
Armoede ligt toch grotendeels bij de laaggeschoolde.
En dat heeft niet altijd met dom zijn te maken maar dikwijls ook met kansen.
Mee eens, vandaar mijn top 5 van politieke dingen die er te doen staan:
Een open economie op alle vlakken (vrijheid van verkeer van arbeid, goederen en kapitaal)
Een stop aan herverdelende maatregelen. Enkel belastingen voor infrastructuur.
Een vrijwaren en uitbreiden van de mensenrechten zodat iedereen dezelfde kansen krijgt aan de basis
Een vrijwaren van de democratie overal ter wereld
Het wegvegen van alle grenzen, ze zijn contra-productief als je het in zijn globaliteit bekijkt.
__________________
In het begin was er niets, wat ontplofte.
TomB is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:01.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be