Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Discussie gesloten
 
Discussietools
Oud 8 augustus 2006, 16:22   #1
bk232214
Gouverneur
 
Geregistreerd: 3 april 2002
Berichten: 1.309
Standaard Moet blijven

Israel moet zorgen dat hezlollah is uitgeschakeld en daarna kan er gesproken worden over vrede en de veiligheid .Zodus Israel laat u niet vangen doe zo voort want dit is de enige oplossing
bk232214 is offline  
Oud 8 augustus 2006, 18:16   #2
pinbag
Parlementsvoorzitter
 
pinbag's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2006
Berichten: 2.098
Standaard

In een wereld van oog om oog en tand voor tand *keep dreaming*

Its time to wake up...
pinbag is offline  
Oud 8 augustus 2006, 18:38   #3
Twanne
Provinciaal Gedeputeerde
 
Twanne's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 september 2005
Berichten: 832
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bk232214 Bekijk bericht
Israel moet zorgen dat hezlollah is uitgeschakeld en daarna kan er gesproken worden over vrede en de veiligheid. Zodus Israel laat u niet vangen doe zo voort want dit is de enige oplossing
Dat Hezbollah een bedreiging wil vormen voor het bestaan van Israël, aanvaard ik volledig. Dat de militaire capaciteiten van Hezbollah moeten gebroken worden, daar ben ik ook volledig met akkoord. Net zoals dat Hezbollah, Hamas, Syrië en de rest van de Moslim-wereld het bestaan van Israël moet erkennen, binnen de grenzen van '67.
Maar Israël moet zich terugtrekken binnen die grenzen, weg uit de West-Bank, weg uit Syrië en een minimum aan respect opbrengen voor de soevereine integriteit van zijn buren. Israël is fout bezig dat Hezbollah hard aanpakken (door heb overal te bombarderen, in héél Libanon), dat levert hen meer vijanden dan vrienden op.
Die twee zaken zijn met elkaar gelinkt. Nadat Israël Hezbollah als militie heeft uitgeschakeld, moeten ze beseffen dat de huidige status-quo niet haalbaar is en moeten ze gaan praten met hun buren.
__________________
"The best argument against democracy is a five minute conversation with the average voter." Winston Churchill
Twanne is offline  
Oud 8 augustus 2006, 18:39   #4
Arnold
Minister
 
Arnold's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 maart 2004
Berichten: 3.201
Standaard

Beste,

Er bestaan threads genoeg waarin u uw persoonlijke mening over dit thema kwijt kunt. Het is niet de bedoeling om van elke gedachte een nieuw topic te maken.

mvg,
Arnold.
Arnold is offline  
Discussie gesloten



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:15.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be