Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 24 juni 2006, 14:58   #1
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard Trage rechters: loon afnemen



Justitieminister Onkelinx doet een aantal voorstellen om de gerechtelijke achterstand weg te werken.

Wie naar een rechtbank stapt, zou voortaan binnen de zes weken een kalender krijgen met de belangrijkste data van het proces. Daarnaast kunnen rechters boetes tot 2.500 euro opleggen aan de partijen die de procedure misbruiken om een vertraging in te bouwen om de andere partij te schaden.

Bovendien zouden rechters die langer dan een maand tijd nodig hebben om een vonnis te vellen op het matje worden geroepen en zou men hen tot 20 procent van hun loon kunnen afnemen (wat in de praktijk echter nooit zal gebeuren).
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 24 juni 2006, 23:08   #2
Kim
Secretaris-Generaal VN
 
Kim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2003
Locatie: België
Berichten: 21.892
Stuur een bericht via MSN naar Kim Stuur een bericht via Skype™ naar Kim
Standaard

Goede voorstellen van Justitie!

Vanwaar die zekerheid dat het in de praktijk nooit zal gebeuren? Justitie doet er momenteel alles aan om de kloof tussen burger en de "ivoren toren" te dichten. Deze voorstellen zijn alvast een stap in de goede richting!
Kim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juni 2006, 03:33   #3
Stef Leeuwenhart
Staatssecretaris
 
Stef Leeuwenhart's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 mei 2004
Locatie: het land tussen de torens van Gent en Brugge.
Berichten: 2.580
Standaard

Het is toch al een begin om de machine wat op gang te krijgen maar of het voldoende zal zijn om er een goed geoliede machine van te maken... dat is afwachten.
Als men de geldbuidel bedreigd is men doorgaans al wat gemotiveerder .
Stef Leeuwenhart is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2006, 01:00   #4
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kim Bekijk bericht
Goede voorstellen van Justitie!

Vanwaar die zekerheid dat het in de praktijk nooit zal gebeuren? Justitie doet er momenteel alles aan om de kloof tussen burger en de "ivoren toren" te dichten. Deze voorstellen zijn alvast een stap in de goede richting!
De 'kloof tussen de burger dichten'. Dat zei men 10 jaar geleden ook al maar in de praktijk kan men op basis van enkele gezegdes bijna gedurende 10 jaar lang vervolgd worden zonder dat er een objectief onderzoek wordt gevoerd.

Indien men werkelijk 'de kloof tussen de burger en Justitie' had willen 'dichten', dan had men al lang de kinderen geidentificeerd op de cd-roms van het kinderpornonetwerk Zandvoort en dan waren de kindermisbruikers in deze zaak al lang opgespoord geworden.

Ik vrees dat het bij een paar beloftes (voor de verkiezingen) zal blijven maar de meeste mensen zijn daar al blij mee.

Laatst gewijzigd door werkgroep morkhoven : 26 juni 2006 om 01:05.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juni 2006, 09:22   #5
xylitar
Schepen
 
Geregistreerd: 17 februari 2006
Berichten: 432
Standaard

Met deze "maatregelen" hopen ze dan binnen welke termijn de achterstand in te halen? 40-50-60 jaar?
xylitar is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:40.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be