Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 juli 2006, 22:42   #1
ilfalco
Minister-President
 
Geregistreerd: 19 mei 2004
Berichten: 5.796
Standaard Kif-kif en subsidies...

Ik zie op de site van kif-kif dat ze blijkbaar gesubsidieerd worden door de vlaamse overheid, koning boudewijnstichting ect? en nog een paar instanties die blijkbaar hun steun verlenen.

Maar verder zie ik ook dat ze ronduit pro-islam stukjes plaatsen zoals over moskeeen in bosnie-herzevogina. Dat ze pro-palestina artikels plaatsen en dus anti-israel en dat ze blijkbaar een kruistocht voeren tegen de grootste partij van vlaanderen. verder ook veel artikels uit de morgen en sympathie voor linkse partijen.

Ik vraag me af waar het het goed voor is om zulke politieke en militante moslimorganistatie te sponseren. Want het is zogezegd voor allochtonen, maar het is duidelijk dat 99% van hun artikels over n-afrikanen en turkse moslims gaan; of over hun broeders in palestina.

Dat ze dan in de politiek gaan en kiezers proberen te overtuigen ipv met overheidsgeld een linkse , islamitische, anti-Vb agenda na te streven;

Voor hen kan de inquisitie niet ver genoeg gaan. Die organisatie is het toppunt van pamperpolitiek. De arrogantie waarmee ze dicteren wat de linkse partijen voor hen moeten verwezelijken zegt genoeg...

Laatst gewijzigd door ilfalco : 21 juli 2006 om 22:43.
ilfalco is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2006, 22:59   #2
solidarnosc
Secretaris-Generaal VN
 
solidarnosc's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 november 2002
Berichten: 20.910
Standaard

De subsidzed left is het schaamlapje voor het rechts beleid van de linkse partijen. Ze zijn het equivalent van de middeleeuwse narren. Hebben een grote mond, zeggen vaak de waarheid maar volstrekt ongevaarlijk voor het regime.

Laatst gewijzigd door solidarnosc : 21 juli 2006 om 23:00.
solidarnosc is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2006, 23:05   #3
ilfalco
Minister-President
 
Geregistreerd: 19 mei 2004
Berichten: 5.796
Standaard

Die zijn maar zo links in zoverre dat ze hun moslimzaak steunen...
ilfalco is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2006, 00:27   #4
Internaut
Banneling
 
 
Internaut's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 mei 2004
Locatie: VL
Berichten: 2.761
Standaard

het schandalige is dat multiculturele organisaties subsidies krijgen in vele gemeenten met akkoord van linkse burgemeesters. Wat dat de modale Vlaming bijbrengt is mij een raadsel.
Internaut is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2006, 00:37   #5
ilfalco
Minister-President
 
Geregistreerd: 19 mei 2004
Berichten: 5.796
Standaard

Ook in mijn gemeente daar zijn het verbazend genoeg niet de sossen maar de cdenv die extra subsidies wou...voor het plaatselijke rzoezie( in gemeente vlakbij mechelen).

Je zou dan denken dat VLD en cdenv op de rem zouden staan. Maar blijkbaar denken zij ook door subsidies de problemen op te lossen.

Ik zou graag eens transparant zie hoeveel overheidsgeld naar ki-kif en dergelijke gaat. Zij nemen stelling in pro-palestina en pleiten voor spionnen
tegen "discriminatie" en zijn duidelijk moslim-gericht. En dat terwijl echte vlaamse verenigingen als het anz het met weinig of niets moeten stellen.

En blijkbaar subsidieert ook de vlaamse gemeenschapscommissie (brussel) en koningboudewijnstichting kif-kif.

Citaat:
Hebben een grote mond, zeggen vaak de waarheid maar volstrekt ongevaarlijk voor het regime.
Ze zeggen UW waarheid... Maar waarom moeten alle vlamingen daarvoor betalen?

Laatst gewijzigd door ilfalco : 22 juli 2006 om 00:38.
ilfalco is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2006, 05:33   #6
zorlac
Parlementsvoorzitter
 
zorlac's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 mei 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 2.224
Standaard

Ik begrijp ook niet waarom men organisaties die exclusief voor moslims zijn subsidieerd. Op deze manier werkt men segregatie in de hand, eerder dan vermenging.

En in het geval van rzoezie moet je dan weten dat bvb. bij een toespraak van Jahjah - een tijdje geleden - de vrouwen gescheiden zaten van de mannen !!......
Dit dus met sponsoring door de gemeenschap........onbegrijpelijk.
zorlac is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2006, 08:42   #7
PAJOT
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ilfalco Bekijk bericht
Ook in mijn gemeente daar zijn het verbazend genoeg niet de sossen maar de cdenv die extra subsidies wou...voor het plaatselijke rzoezie( in gemeente vlakbij mechelen).
Rzoezi wordt ook door de Vlaamse Gemeenschap gesubsidieerd. Zie volgende site :

http://www.kifkif.be/petitie/ . Bekijk ook eens de lijst van de intekenaars.
PAJOT is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:54.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be