Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 7 juli 2006, 12:22   #1
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard Pedofielenpartij



Vandaag is er in Nederland een kortgeding tegen de onlangs opgerichte pedofielenpartij die pedofielen als 'slachtoffers' wil afschilderen.

Op 1.6 jl. stemde het Europees Parlement voor het Europees van kracht maken van* de nationale ban op veroordeelde pedofielen. Volgens de Sociaal-democratische fractie in het Europees Parlement mag justitie in de verschillende landen van de EU niet langer belemmerd worden door nationale grenzen als het gaat om seksueel misbruik van kinderen.

De uitspraak van het Parlement kwam precies een dag nadat bekend geworden is dat pedofielen in Nederland een politieke partij hebben opgericht om te pleiten voor een verlaging van de leeftijd waarop kinderen seksuele contacten mogen aangaan van 16 naar 12 en het legaal maken van kinderporno.

Het Parlement wil dat mensen die in het ene land van de EU veroordeeld zijn voor seksueel misbruik van kinderen niet in het andere land een baan kunnen krijgen waarbij ze met kinderen werken.

Jan Marinus Wiersma in zijn weblog op http://www.socialistgroup.org/: "Dit laat zien hoe belangrijk het is dat er wetten op Europees niveau komen om onze kinderen en jongeren te beschermen."

(Foto: Actie van SOS Rapts Parentaux voor het Egmontpaleis te Brussel)
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 juli 2006, 12:48   #2
de limburgse leeuw
Europees Commissaris
 
de limburgse leeuw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: limburg
Berichten: 7.552
Standaard

Ik hoop dat ze met dwangarbeid gestraft worden of zo. Maar dat zal wel niet.
__________________
http://www.socialisme.be/lsp/
de limburgse leeuw is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 juli 2006, 13:01   #3
lenco
Burger
 
lenco's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 mei 2006
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 143
Standaard

Ze zouden beter heropvoedingskampen oprichten voor mensen als deze!
__________________
Vlaanderen wil in dezen afweer niet achterwege blijven. Vlaanderen wil medewerken om Europa te redden. Ook ons bestaan als volk staat op het spel. Vlamingen! -HOUZEE
lenco is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 juli 2006, 19:56   #4
stropkeuh
Parlementslid
 
stropkeuh's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 november 2005
Locatie: LIMBURG
Berichten: 1.774
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lenco Bekijk bericht
Ze zouden beter heropvoedingskampen oprichten voor mensen als deze!
Is Onkelinx daar nie mee bezig? Wel een beetje laat na de slachtoffers in Luik.
stropkeuh is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 juli 2006, 20:03   #5
PAJOT
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
Standaard

dat zijn de resultaten dus van het Belgische en Nederlandse gedoogbeleid inzake pedofilie

en dan durft men er nog van schrikken dat ons land een internationale trekpleister is geworden van de pedofielen ..
PAJOT is offline   Met citaat antwoorden
Oud 7 juli 2006, 20:14   #6
Apocalyps
Minister
 
Apocalyps's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 augustus 2005
Berichten: 3.697
Standaard

Mensen die zich aan kleine kinderen vergrijpen behoren definitief in een gesloten instelling! De kans op herval is veel te groot om deze mensen vrij te laten.
__________________
Het onbekende verklaren met het bekende is een logische procedure, het bekende verklaren met het onbekende is een vorm van theologische waanzin.

Laatst gewijzigd door Apocalyps : 7 juli 2006 om 20:18.
Apocalyps is offline   Met citaat antwoorden
Oud 9 juli 2006, 04:44   #7
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Terwijl Child Focus er mee voor zorgde dat Morkhoven-activist Marcel Vervloesem niet over kinderpornonetwerken kon komen spreken in de Belgische Senaat en zij nooit pleitte voor de opsporing en vervolging van de kindermisbruikers en kinderpornoproducers op de cd-roms van het kinderpornonetwerk Zandvoort, organiseert zij nu 'sensibiliseringsacties' waarbij de burger erop gewezen wordt dat kinderporno niet zo onschuldig is als het door sommigen wordt voorgesteld...

Foto: voorzitter van de Nederlandse pedopartij




Verbod pedopartij lijkt onhaalbaar

Den Haag, 8 juli. In een kort geding werd gisteren een verbod geëist op de PNVD, de ‘pedofielenpartij’. De eisers lijken weinig kans te maken.

Tot op heden is er maar één politieke partij in Nederland verboden, zei advocaat Gerard Hamer van de gedaagde Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Democratie (PNVD) gisteren in zijn pleidooi. „Dat was CP’86. Die partij had een verboden doel, had strafbare handelingen gepleegd en aangezet tot strafbare feiten.” Voor de partij van zijn cliënten, de ‘pedofielenpartij’, geldt dat volgens Hamer „in de verste verte niet”. Conclusie: een verzoek tot verbod op de partij moet worden afgewezen.

De PNVD stond gisteren voor de Haagse rechtbank in kort geding tegenover Stichting Soelaas en drie slachtoffers van pedofilie die verenigd zijn in actiegroep BROVO. Zij eisten een verbod op de partij en op de zogeheten ‘pedoster’, een jodenster waarop het woord ‘Jude’ door ‘pedo’ is vervangen. Hoewel de drie oprichters van de PNVD hadden aangekondigd dat ze de pedoster zouden dragen, verschenen ze gisteren met op hun revers een badge met een smiley en het woord ‘kindervriend’.

De tweede eis wordt door de rechter verworpen. Hij stelt vast dat de eisers „geen specifiek belang” hebben bij een verbod op de pedoster. Of de partij wordt verboden, blijkt over negen dagen, als de rechter uitspraak doet.

De oprichting van de ‘pedopartij’ haalde twee maanden geleden uitgebreid het nieuws. Enkele voorgenomen programmapunten werden breed uitgemeten: de leeftijdsgrens voor seks met kinderen moet omlaag naar twaalf jaar, acteren in pornofilms moet mogelijk worden vanaf zestien jaar en kinderporno met keurmerk moet legaal worden. De partij kreeg veel kritiek en de oprichters werden bedreigd, onder meer met haatmails. Ook in de rechtszaal hing een grimmige sfeer.

Het openbaar ministerie heeft ondanks alle ophef geen reden gezien om de PNVD te vervolgen. Met die wetenschap is het in een civiele procedure vrijwel onmogelijk om tot een verbod te komen, erkende advocaat De Wijn van de eisende partijen na afloop van het kort geding. „Ik heb geen vertrouwen in een goede afloop. Wij realiseren ons dat de vrijheid van meningsuiting en internationale verdragen een verbod in de weg staan.” Doel van dit kort geding is „aandacht vragen”, aldus De Wijn. „En misschien vinden we ergens een aanknopingspunt voor een bodemprocedure.”

In haar pleidooi noemde De Wijn desondanks een groot aantal redenen om de PNVD te verbieden. Volgens de eisers past de partij niet binnen de parlementaire democratie, staat pedofilie gelijk aan mishandeling, gebruikt de partij de vrijheid van meningsuiting om te kwetsen en te provoceren en maakt de partij inbreuk op het welzijn van de samenleving.

Advocaat Hamer van de PVND zei in zijn verweer dat de eisers niet ontvankelijk zijn. Hij wees verder in diverse bewoordingen op de vrijheid van meningsuiting en haalde daarbij internationale jurisprudentie aan over het verbieden van politieke partijen.

Na afloop van beide pleidooien vroeg de rechter aan advocaat De Wijn wat er volgens haar nou eigenlijk strafbaar is aan de PNVD. De ideeën, antwoordde De Wijn. De rechter wees er vervolgens op dat ideeën nooit strafbaar zijn. Toen De Wijn daarop zei dat deze ideeën bij uitvoering ervan wel strafbaar worden, antwoordde de rechter dat het niet strafbaar is om wijziging van de strafwet na te streven.

Buiten de rechtbank demonstreerde actiegroep No Kidding tegen de PNVD. „Het is bizar dat zo’n partij van kindermisbruikers überhaupt mogelijk is”, zei Martine van den Roovaart van de actiegroep. Ireen van Engelen van de Stichting Soelaas, een van de eisende partijen: „Ik had al gewonnen voordat ik binnenkwam. De pedofielen worden gedwongen om zich uit te spreken. Dat is pure winst.”

De uitspraak is op maandag 17 juli.

Derk Walters
NRC Handelsblad - 8 juli 2006

Laatst gewijzigd door werkgroep morkhoven : 9 juli 2006 om 04:45.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 juli 2006, 14:28   #8
Lof der Zotheid
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lof der Zotheid's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 augustus 2005
Berichten: 17.123
Standaard

Wálgelijk gewoon. Dat zoiets toegelaten kan worden. Zulk tuig hoort eenzaam te worden opgesloten en de sleutel van hun cel dient te worden weggegooid...
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Desiderius Erasmus
Moriae encomium, sive Stultitiae laus
Lof der Zotheid is offline   Met citaat antwoorden
Oud 12 juli 2006, 10:44   #9
stropkeuh
Parlementslid
 
stropkeuh's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 november 2005
Locatie: LIMBURG
Berichten: 1.774
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
Terwijl Child Focus er mee voor zorgde dat Morkhoven-activist Marcel Vervloesem niet over kinderpornonetwerken kon komen spreken in de Belgische Senaat en zij nooit pleitte voor de opsporing en vervolging van de kindermisbruikers en kinderpornoproducers op de cd-roms van het kinderpornonetwerk Zandvoort, organiseert zij nu 'sensibiliseringsacties' waarbij de burger erop gewezen wordt dat kinderporno niet zo onschuldig is als het door sommigen wordt voorgesteld...

Foto: voorzitter van de Nederlandse pedopartij




Verbod pedopartij lijkt onhaalbaar

Den Haag, 8 juli. In een kort geding werd gisteren een verbod geëist op de PNVD, de ‘pedofielenpartij’. De eisers lijken weinig kans te maken.

Tot op heden is er maar één politieke partij in Nederland verboden, zei advocaat Gerard Hamer van de gedaagde Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Democratie (PNVD) gisteren in zijn pleidooi. „Dat was CP’86. Die partij had een verboden doel, had strafbare handelingen gepleegd en aangezet tot strafbare feiten.” Voor de partij van zijn cliënten, de ‘pedofielenpartij’, geldt dat volgens Hamer „in de verste verte niet”. Conclusie: een verzoek tot verbod op de partij moet worden afgewezen.

De uitspraak is op maandag 17 juli.

Derk Walters
NRC Handelsblad - 8 juli 2006
Wel als de uitslag in het voordeel van PNDV is kan voor mijn part Holland barsten, ipv Belgie.
Stelletje perverselingen. Is dat dan niet aanzetten tot strafbare handelingen?

Laatst gewijzigd door stropkeuh : 12 juli 2006 om 10:50.
stropkeuh is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 juli 2006, 12:30   #10
Metal Tom
Parlementslid
 
Metal Tom's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 juli 2006
Locatie: Hellgië
Berichten: 1.588
Standaard

Rechter verbiedt Nederlandse pedofielenpartij niet

DEN HAAG - De rechtbank in Den Haag heeft de Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit (PNVD) maandag niet verboden. De stichting Soelaas, die onderzoek doet naar pedofilie in Nederland had de rechter in kort geding gevraagd de pedofielenpartij te verbieden.

De rechtbank vond dat de PNVD net als elke politieke partij bestaansrecht heeft. Daarnaast stelde de rechter dat Soelaas geen klemmend en spoedeisend belang had bij een verbod van de partij. ,,Zij willen slechts uiting geven aan hun morele bezorgdheid. Dat is bij lange na niet voldoende om een partij te verbieden'', aldus rechter Hofhuis.

De stichting Soelaas wilde de partij preventief verbieden om kinderen en slachtoffers van pedofilie tegen de PNVD te beschermen. ,,Volgens onze nationale wetgeving is dat dus onmogelijk'', concludeert de advocaat van Soelaas. ht
Metal Tom is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 juli 2006, 16:26   #11
stropkeuh
Parlementslid
 
stropkeuh's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 november 2005
Locatie: LIMBURG
Berichten: 1.774
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Metal Tom Bekijk bericht
Rechter verbiedt Nederlandse pedofielenpartij niet

DEN HAAG - De rechtbank in Den Haag heeft de Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit (PNVD) maandag niet verboden. De stichting Soelaas, die onderzoek doet naar pedofilie in Nederland had de rechter in kort geding gevraagd de pedofielenpartij te verbieden.

De rechtbank vond dat de PNVD net als elke politieke partij bestaansrecht heeft. Daarnaast stelde de rechter dat Soelaas geen klemmend en spoedeisend belang had bij een verbod van de partij. ,,Zij willen slechts uiting geven aan hun morele bezorgdheid. Dat is bij lange na niet voldoende om een partij te verbieden'', aldus rechter Hofhuis.

De stichting Soelaas wilde de partij preventief verbieden om kinderen en slachtoffers van pedofilie tegen de PNVD te beschermen. ,,Volgens onze nationale wetgeving is dat dus onmogelijk'', concludeert de advocaat van Soelaas. ht
Ja heb gehoord op het nieuws. GRRRRWWW
Holland barst voor mijn part
stropkeuh is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 juli 2006, 19:01   #12
PAJOT
Banneling
 
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
Standaard

spijtig genoeg mag men op dit forum niet oproepen tot geweld
PAJOT is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 juli 2006, 23:08   #13
carlgustaaf
Banneling
 
 
carlgustaaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juli 2005
Berichten: 10.858
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Apocalyps Bekijk bericht
Mensen die zich aan kleine kinderen vergrijpen behoren definitief in een gesloten instelling! De kans op herval is veel te groot om deze mensen vrij te laten.
in een gesloten doodskist. Véél beter. Dan kunnen de kinderen rustig slapen...
carlgustaaf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 17 juli 2006, 23:36   #14
Flippend Rund
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Locatie: where the birds sing a pretty song
Berichten: 8.389
Standaard

Allez, eindelijk nog eens een partij die écht politiek incorrect durft te zijn.
Flippend Rund is offline   Met citaat antwoorden
Oud 18 juli 2006, 01:00   #15
Supervlaming
Gouverneur
 
Supervlaming's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 juli 2005
Locatie: Ollands strafkamp
Berichten: 1.106
Standaard

Ach leest http://nl.wikipedia.org/wiki/Herman_...28politicus%29 om te weten dat de PNVD zelfs politieke steun kan krijgen uit overolerante - excuses: naïeve - hoek.
__________________
België is een synoniem voor Groot-Wallonië
Supervlaming is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:38.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be