Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Maatschappij en samenleving
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 29 augustus 2006, 00:10   #1
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard Parket vermoed racistische aanslag. VB Jihaat?

Het parket van Tienen vermoed dat de zinloze aanslag op een buitenlander door een aantal Vlaamse minderjarigen zou zijn ingegeven door racistische motieven. Er blijkt geen enkel ander motief te zijn gevonden.

Ondertussen blijkt ook dat de betrokkenen actieve symptathisanten waren, sommigen militanten behorende tot de "plakploeg" van het VB.

Men ziet dat onze jeugd zachtjes maar zeker meegesleept wordt in een draaikolk van haat en dat in onze steden VB-Jihadisten de verbale terreur omzetten in fysiek geweld. Dit werd door velen al jarenlang voorspeld.

De laksheid van bepaalde democratische partijen om de teroristische partij VB ongestoord te laten opereren, zonder zelf een actieve informatie rond de doelstellingen, methoden en manipulaties van deze partij te voeren en deze ook intellectueel aan te pakken begint steeds meer te lijken op verregaand schuldig verzuim.

Het morele geweld, de hersenspoeling die de zwaksten onder onze jongeren aanzet tot gewelddaden, zoals dit ook in andere landen gebeurt waar terroristische organisaties jarenlang een hetze voeren tegen andersdenkenden of buitenlanders begint ons land onveilig te maken.

Het gaat niet langer over zeer uitzonderlijke aanslagen: het tempo wordt steeds opgevoerd en men ziet dat het juist onze jongeren zijn die aangesproken worden door het xenofobe gedachtengoed.

Een nationale campagne om de jeugd bewust te maken van de gevaren van een racistische en xenofobe jihaat dient zich aan. Het streng toepassen van de wet op de media en op de partijfinanciering dient versneld te worden doorgevoerd.
Het is blijkbaar vijf na twaalf.
ericferemans is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 00:45   #2
Heftruck
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 15 februari 2006
Berichten: 11.670
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Een nationale campagne om de jeugd bewust te maken van de gevaren van een racistische en xenofobe jihaat dient zich aan.
Mogelijks...

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Het streng toepassen van de wet op de media en op de partijfinanciering dient versneld te worden doorgevoerd.
Neen! Poten af...
Heftruck is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 01:00   #3
Supervlaming
Gouverneur
 
Supervlaming's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 juli 2005
Locatie: Ollands strafkamp
Berichten: 1.106
Standaard

Al jaren overvallen gevoelens me als:
* wanneer het VB aan de macht komt verleen ik mijn Vlaamse links-nationalistische vrienden gaarne onderdak
* hoe lang duurt het nog voordat de Europese landen, Nederland voorop, moeten komen helpen om dat tuig van het VB op te brengen.
En dat tuig wil dan ook nog onze landen bijeen voegen!
__________________
België is een synoniem voor Groot-Wallonië
Supervlaming is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 01:11   #4
ericferemans
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
ericferemans's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 april 2005
Berichten: 12.883
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Heftruck Bekijk bericht
Mogelijks...



Neen! Poten af...
Moet men die gasten blijven geld geven? In plaats van hen te verbieden?
Waarom geen dotatie voor Bin Laden? Wat is het verschil?
Waarom mag Bin Laden niet op Televisie en Dewinter wel?
Welke terroristen, van welke groepering doen hier aanslagen: Al Qauaida of VB?
Op de duur wordt al onze verdraagzaamheid tegen de terroristen gelijk aan het knopen van de strop waarmee ze je ophangen. Vindt je niet dat zo zachtjesaan de grens bereikt is om te zeggen: Allloooo: moeten die gasten op onze zenders hun gif verspreiden? Krijgt Dutroux dan geen kinderprogramma?
Zijn VTM en VRT de "Al Jazeerah's" van de "white power" beweging in Europa?
Worden we straks beroemd als eerste terroristisch westers land met staatssubsidies?
Wat moet men in het Buitenland denken van een land waar de terroristische organisatie levensgrote affiches uithangt, overal in de pers met égards wordt aan het woord gelaten, zich in maatpak laat intervieuwen als waren het brave burgers?
Wij zijn de mestput van Europa aan het worden. In Nederland gaat het er anders aan toe: voor elk stuk braaksel dat zijn scheur opentrekt op de nationale zenders geeft men tegengas: zowel politici als joernalisten.
Hier luistert men eerbeideg toe en doet men alsof de terreurleiders koorknapen zijn.
Zijn we dan inderdaad zo dom als men ons afspiegelt?
Moet Vlaanderen bezet worden door beschaafde volkeren?
KUnnen we niet zonder nazi bezetters en doen de excollaborateurs nu voort in eigen beheer van de firma?

Laatst gewijzigd door ericferemans : 29 augustus 2006 om 01:19.
ericferemans is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 02:26   #5
Mamaloe
Schepen
 
Mamaloe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 augustus 2006
Berichten: 443
Standaard

Ach ja, 't is gewoon goed dat die neonazi's eens hun ware aard vertonen. In de gematigde vleugel van het VB zijn er al lang een paar ogen opengegaan, en er zijn al best wat mensen uit het VB gestapt.

Mocht het rampscenario waar worden en het VB grijpt ergens de macht, no fucking way dat die partij niet gaat scheuren. D'r zitten daar nu gewoon een heleboel sukkels die eigenlijk thuishoren bij een heel andere partij. (Of er zelf eentje zouden moeten oprichten.)
__________________
"Nee, onze wetenschap is geen illusie. Een illusie zou het zijn te geloven dat wij uit andere bron zouden kunnen krijgen wat zij ons niet geven kan" - Sigmund Freud
Mamaloe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 02:28   #6
Istar
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 8 augustus 2006
Berichten: 2
Standaard

Jij hebt duidelijk problemen met de democratie...
De Vlaams Belang mandatarissen zijn democratisch verkozen, en hebben net zoveel recht op dotatie als alle andere partijen. net als ze recht hebben op zendtijd op de openbare omroep
Istar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 06:17   #7
Aereal
Burger
 
Aereal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 januari 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 102
Standaard

Dewinter met Bin Laden vergelijken, goed bezig.
Aereal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 06:32   #8
Metal Tom
Parlementslid
 
Metal Tom's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 juli 2006
Locatie: Hellgië
Berichten: 1.588
Standaard

Ik ben er van overtuigd dat de gemiddelde VB'er dit soort acties ook afkeurt maar feit blijft wel dat dit tuig door de partij nog altijd -zij het niet in het openbaar- in de armen wordt gesloten. Slimme zet van FDW om tijdens zijn toespraak na de aanslag van Hans Van Temssche te zeggen dat 'skinheads en hooligans' niet langer welkom zijn. En dat klopt, ze zullen niet meer naar de grote meetings komen waar de media aanwezig zijn, maar achter de schermen houdt men dit knokploegje achter de hand, je weet nooit wanneer dat nog eens van pas kan komen. Het blijft mij bevreemden dat dit soort hypocrisie een normale politieke partij stemmen kost en veel dissidenten oplevert maar dat binnen het VB de kadaverdiscipline blijkbaar zo groot is dat het niet gebeurt. Ik zou de mantel der liefde van FDW wel eens willen zien want ik denk dat die geweldig groot moet zijn om dat alles te kunnen bedekken.
Metal Tom is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 06:51   #9
Aereal
Burger
 
Aereal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 januari 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 102
Standaard

Het cordon houdt alles samen he. Met zijn allen tegen de rest. Er is maar één doel de macht verkrijgen no matter what.
Aereal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 06:56   #10
alberto
Minister-President
 
alberto's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 december 2005
Locatie: Planeet Mars
Berichten: 4.510
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
De laksheid van bepaalde democratische partijen om de teroristische partij VB ongestoord te laten opereren, zonder zelf een actieve informatie rond de doelstellingen, methoden en manipulaties van deze partij te voeren en deze ook intellectueel aan te pakken begint steeds meer te lijken op verregaand schuldig verzuim.
Laksheid is dat niet, dat is een bewuste keuze die ze maken.
Bij het Vlaams Belang zitten er momenteel 1 milj stemmen, wanneer het Vlaams belang afgevoerd wordt komen die stemmen vrij en gaan terug verdeeld worden over andere partijen, die stemmen gaan mijn inziens nooit naar de partij spa-en spirit en groen, dus die liggen al zeker uitgeteld in de touwen bij de eerstvolgende verkiezingen.
Naar wie gaan die stemmen dan? geen idee, een nieuwe partij?

Hoe groter het Vlaams Belang is hoe liever men het heeft zolang ze maar geen meerderheid hebben, dan is men altijd zeker van regeringsdeelname,wanneer het Vlaams Belang er niet meer is, is die zekerheid weg voor alle partijen.

Dit is volgens mij het enige waar het hem in de politiek momenteel om draait en waarom men het Vlaams Belang niet verbiedt en het cs in stand houdt.
alberto is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:19   #11
Zwarte Spion
Banneling
 
 
Zwarte Spion's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.997
Standaard

Ze hebben nog eens iets om over te schrijven! Na duizenden geweldplegingen van Marokkanen, Turken, Albanezen en zo voorts heeft er nog eens een blanke een vreemdeling in elkaar geslagen... Waauw, schokerend!
Zwarte Spion is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:24   #12
Paulus
Secretaris-Generaal VN
 
Paulus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2004
Berichten: 22.119
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Het parket van Tienen vermoed dat de zinloze aanslag op een buitenlander door een aantal Vlaamse minderjarigen zou zijn ingegeven door racistische motieven. Er blijkt geen enkel ander motief te zijn gevonden.
Omdat men geen motief vond, concludeert men automatisch dat het om racisme gaat.

Blijkbaar slikt iedereen dit als zoete koek.

Is dat nog normaal?

Paulus.
Paulus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:36   #13
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Het parket van Tienen vermoed dat de zinloze aanslag op een buitenlander door een aantal Vlaamse minderjarigen zou zijn ingegeven door racistische motieven. Er blijkt geen enkel ander motief te zijn gevonden.

En wat is de reden dat er deze keer weer eens, lang voor er een proces was, mag veroordeeld worden en zelfs straffen uitgesproken voor degenen die niet bij de misdaad betrokken waren?

Citaat:
Ondertussen blijkt ook dat de betrokkenen actieve symptathisanten waren, sommigen militanten behorende tot de "plakploeg" van het VB.
Raar dat jij nooit een politiek verband zoekt als het, bijv., een drugsmokkelaar betreft met een politiek paspoort. Jij stelt zelfs geen vragen als er niet eens een proces wordt opgestart tegen zo'n misdadiger omdat hij de man is van de minister van Justitie en op haar kabinet mag komen werken als straf. Zijn herintegratie in de maatschappij mag iets kosten, zeker?

Of zou de politieke achtergrond van zo'n kerel om welbepaalde, ook politieke redenen, geen belang hebben voor Feremans?
Waarom nam Feremans dan weer niet de minste aanstoot aan de 'verkeerde' tante waarvan Spirituele Janssens het bestaan uit veiligheidsoverwegingen toch maar ontkende? Paste de politieke relevantie van verkeerde tantes in dat geval niet in de Feremanskraam?

Als bewezen wordt dat de aanslag, waar jij zo dankbaar gebruik van maakt omdat het VB erbij kan betrokken worden, inderdaad geen andere dan een racistische aanslag is, dan moeten die kerels daarvoor extra gestraft worden, maar mogen wij dan ook eisen dat voor al die aanslagen van het krapuul waar onze gevangenissen mee vol zit, en die op anderen dan op het eigen soort gepleegd werden, dezelfde maatstaven gelden?

Moet er ook bij hen prioritaier uitgezocht worden of er in de familie geen 'verkeerde' tante zit, of er in een kamerhoek geen 'verbrande' vlaggen als bewijsmateriaal kunnen gevonden worden, of dat er geen partij voor de foute plakkers te klissen is?

Laatst gewijzigd door Knuppel : 29 augustus 2006 om 07:39.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:37   #14
Mamaloe
Schepen
 
Mamaloe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 augustus 2006
Berichten: 443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paulus Bekijk bericht
Omdat men geen motief vond, concludeert men automatisch dat het om racisme gaat.

Blijkbaar slikt iedereen dit als zoete koek.

Is dat nog normaal?

Paulus.
"Ja"

Dank u.
__________________
"Nee, onze wetenschap is geen illusie. Een illusie zou het zijn te geloven dat wij uit andere bron zouden kunnen krijgen wat zij ons niet geven kan" - Sigmund Freud
Mamaloe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:42   #15
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Neen. Dat is niet normaal.
Zeker niet als het skinheads betreft, een bende waar de omerta geldt.

Maar probeer gerust je grote gelijk te halen, hoor.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:48   #16
Mamaloe
Schepen
 
Mamaloe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 augustus 2006
Berichten: 443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
Neen. Dat is niet normaal.
Zeker niet als het skinheads betreft, een bende waar de omerta geldt.

Maar probeer gerust je grote gelijk te halen, hoor.
Aangezien ze actief waren als "plakkers" voor het VB, en iemand aanvallen op basis van wat alleen maar "huidskleur" kan zijn, vind ik het "vermoeden" nog niet zo gek.

Uiteraard wacht ik een rechtszaak af en argumenten ten gronde, zoals elke democratische burger betaamt.

Maar die argumenten ten gronde heb jij dus ook niet op dit moment.

(En fijn dat je even toegeeft dat ik vanaf nu skinheads mag vergelijken met de maffia trouwens.)
__________________
"Nee, onze wetenschap is geen illusie. Een illusie zou het zijn te geloven dat wij uit andere bron zouden kunnen krijgen wat zij ons niet geven kan" - Sigmund Freud

Laatst gewijzigd door Mamaloe : 29 augustus 2006 om 07:48.
Mamaloe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:54   #17
Bierke
Minister-President
 
Bierke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 juni 2006
Berichten: 4.767
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Wij zijn de mestput van Europa aan het worden. In Nederland gaat het er anders aan toe: voor elk stuk braaksel dat zijn scheur opentrekt op de nationale zenders geeft men tegengas: zowel politici als joernalisten.
Hier luistert men eerbeideg toe en doet men alsof de terreurleiders koorknapen zijn.
1. Als we de mestput worden is dat zeker niet door het krapuul van een vreemdelingen die zich verschuilen achter de "wet op racisme" en achter gedachtengoeden zoals die van u !

2. Volg iets meer de politiek in nederland zou ik zeggen.. kijk eens op fok.nl wat er over Maassluis staat, blader ook eens terug, er gaat bijna geen dag voorbij zonder een probleem met vreemdelingen.. als je me niet gelooft gebruik de zoekfunctie moskee.. islam...hangjongeren...

3. Leer typen

4. Je topic slaat op niks, je wil het VB (een structurele partij) vergelijken met Al Quida (een slecht georganiseerde terroristenbende, met een groot karma waardoor het lijkt of de cellen goed samenwerken)
__________________
... het enige zachte is dons ...
“You can ignore reality, but you can’t ignore the consequences of ignoring reality.” - Ayn Rand

Laatst gewijzigd door Bierke : 29 augustus 2006 om 07:55.
Bierke is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:58   #18
Paulus
Secretaris-Generaal VN
 
Paulus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2004
Berichten: 22.119
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Moet men die gasten blijven geld geven? In plaats van hen te verbieden?
Je hebt gelijk. Het migrantenprobleem kost veel te veel. Genoeg is genoeg en vol is vol. We weten nu al dat de autochtone bevolking langer zal moeten werken, om de sociale zekerheid te blijven financieren. Het is goed om mensen te helpen, maar toch opletten dat je er zelf niet aan ten onder gaat. Opletten als reeds verworven rechten zoals brugpensioen worden aangetast.


Citaat:
Waarom geen dotatie voor Bin Laden? Wat is het verschil?
Heel juist! Mensen die naar hier komen om hun zakken te vullen of met plannen rondlopen om Kleine Brogel op te blazen, kunnen we onmogelijk dotaties geven. Toch gebeurd dit wel. Dat moet direct stoppen. Want anders kun je net zoals je zegt, meteen aan mister Bin Laden himself storten.

Citaat:
Waarom mag Bin Laden niet op Televisie en Dewinter wel?
Inderdaad. Ze zouden veel beter eens tonen met welke waandenkbeelden zo iemand rondloopt. Volgens hem is er alleen maar wereldvrede mogelijk als iedereen zich onderwerpt aan de islam. Bovendien vind hij het gebruik van geweld tegen andersdenkenden, volkomen gerechtvaardigd.

Hier in België steken ze meer energie in het zwart maken van Dewinter. D�*t is in hun ogen veel belangrijker.

Citaat:
Welke terroristen, van welke groepering doen hier aanslagen: Al Qauaida of VB?
Precies! Gelukkig was de aanslag op Kleine Brogel verijdeld. Naar het schijnt liggen daar kernwapens. Stel je voor zeg?!

Maar dat is randnieuws. Het is blijkbaar veel belangrijker om het VB door het slijk te trekken. D�*t zijn pas gevaarlijke mannen....

Begrijpe wie begrijpen kan.


Citaat:
Op de duur wordt al onze verdraagzaamheid tegen de terroristen gelijk aan het knopen van de strop waarmee ze je ophangen. Vindt je niet dat zo zachtjesaan de grens bereikt is om te zeggen: Allloooo: moeten die gasten op onze zenders hun gif verspreiden? Krijgt Dutroux dan geen kinderprogramma?
Zeer doeltreffend gezegd!


Citaat:
Zijn VTM en VRT de "Al Jazeerah's" van de "white power" beweging in Europa?
Worden we straks beroemd als eerste terroristisch westers land met staatssubsidies?
Inderdaad het moet stoppen. zerrotolerantie tegen terroristen. Het is niet logicsh ons belastingsgeld te investeren in organisatie's ter verspreiding van de islam.

Citaat:
Wat moet men in het Buitenland denken van een land waar de terroristische organisatie levensgrote affiches uithangt, overal in de pers met égards wordt aan het woord gelaten, zich in maatpak laat intervieuwen als waren het brave burgers?
In maatpak? In hun pyama zul je bedoelen.

Citaat:
Wij zijn de mestput van Europa aan het worden. In Nederland gaat het er anders aan toe: voor elk stuk braaksel dat zijn scheur opentrekt op de nationale zenders geeft men tegengas: zowel politici als joernalisten.
Hier luistert men eerbeideg toe en doet men alsof de terreurleiders koorknapen zijn.
Inderdaad. In Nederland heeft men zelfs onlangs een antitereureenheid opgericht die kan ingezet worden moest hetzelfde gebeuren als in Madrid of Londen. Bij ons zijn ze daar nog niet aan toe, vinden ze. Het zal er weer pas komen als het te laat is.

Citaat:
Zijn we dan inderdaad zo dom als men ons afspiegelt?
Ik hoop dat ik door mijn stijl, jou die spiegel een beetje heb voorgehouden. Wie spiegelt hier wie af?

Met veel plezier,
Paulus.
Paulus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 07:59   #19
carlgustaaf
Banneling
 
 
carlgustaaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juli 2005
Berichten: 10.858
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Moet men die gasten blijven geld geven? In plaats van hen te verbieden?
Waarom geen dotatie voor Bin Laden? Wat is het verschil?
Waarom mag Bin Laden niet op Televisie en Dewinter wel?
Welke terroristen, van welke groepering doen hier aanslagen: Al Qauaida of VB?
Op de duur wordt al onze verdraagzaamheid tegen de terroristen gelijk aan het knopen van de strop waarmee ze je ophangen. Vindt je niet dat zo zachtjesaan de grens bereikt is om te zeggen: Allloooo: moeten die gasten op onze zenders hun gif verspreiden? Krijgt Dutroux dan geen kinderprogramma?
Zijn VTM en VRT de "Al Jazeerah's" van de "white power" beweging in Europa?
Worden we straks beroemd als eerste terroristisch westers land met staatssubsidies?
Wat moet men in het Buitenland denken van een land waar de terroristische organisatie levensgrote affiches uithangt, overal in de pers met égards wordt aan het woord gelaten, zich in maatpak laat intervieuwen als waren het brave burgers?
Wij zijn de mestput van Europa aan het worden. In Nederland gaat het er anders aan toe: voor elk stuk braaksel dat zijn scheur opentrekt op de nationale zenders geeft men tegengas: zowel politici als joernalisten.
Hier luistert men eerbeideg toe en doet men alsof de terreurleiders koorknapen zijn.
Zijn we dan inderdaad zo dom als men ons afspiegelt?
Moet Vlaanderen bezet worden door beschaafde volkeren?
KUnnen we niet zonder nazi bezetters en doen de excollaborateurs nu voort in eigen beheer van de firma?
als gij met uw vrienden alle dagen op mijn dorpel komt scheiten, en op één of andere dag wacht ik jullie op met een flinke knuppel en geef jullie er eens goed van langs, ben ik dan een terrorist?
Een paar gewelddadige snotapen vergelijken met Bin Laden?! Gij zijt niet goed wijs hé?
Ik denk dat ge gewoon jaloers zijt: waarom mag Dewinter op tv, en Veremans niet.En denk niet dat ik VB-er ben hé.Echter wel anti-Veremandist. Mensen zoals gij richtten veel kwaad aan in België, en elders in Europa.Ze spiegelen de échte socialisten af als moslim-lovers, volksverraders en mentaal minderwaardige warhoofden.
Moesten die verschrikkelijke VB-ers terroristen zijn, zouden ze zoals de Hezbollah de lakens uitdelen in België, zwaarbewapend in de straten rondlopen, en hun tegenstanders in pakskes van honderd omverknallen, hun huizen met mortiervuur bestoken, hun moskee's in brand steken enz enz.
Een straatgevecht tussen Belgisch en allochtoon schorremorrie is niet te vergelijken met terroristisch geweld, of... ge moet een Veremandist zijn...
carlgustaaf is offline   Met citaat antwoorden
Oud 29 augustus 2006, 08:03   #20
carlgustaaf
Banneling
 
 
carlgustaaf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juli 2005
Berichten: 10.858
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alberto Bekijk bericht
Laksheid is dat niet, dat is een bewuste keuze die ze maken.
Bij het Vlaams Belang zitten er momenteel 1 milj stemmen, wanneer het Vlaams belang afgevoerd wordt komen die stemmen vrij en gaan terug verdeeld worden over andere partijen, die stemmen gaan mijn inziens nooit naar de partij spa-en spirit en groen, dus die liggen al zeker uitgeteld in de touwen bij de eerstvolgende verkiezingen.
Naar wie gaan die stemmen dan? geen idee, een nieuwe partij?

Hoe groter het Vlaams Belang is hoe liever men het heeft zolang ze maar geen meerderheid hebben, dan is men altijd zeker van regeringsdeelname,wanneer het Vlaams Belang er niet meer is, is die zekerheid weg voor alle partijen.

Dit is volgens mij het enige waar het hem in de politiek momenteel om draait en waarom men het Vlaams Belang niet verbiedt en het cs in stand houdt.
wanneer zal men het "Marokaans Belang" stichtten? Ach, dat bestaat reeds: Het AEL...
carlgustaaf is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:21.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be