Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 juni 2004, 10:10   #1
james
Provinciaal Gedeputeerde
 
james's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 mei 2004
Berichten: 832
Standaard

bron vrt:
"De voorbije negen jaar heeft Vlaanderen overigens 4 miljard euro meer opzijgezet voor schuldafbouw dan het eigenlijk moest. De cijfers komen van de Hoge Raad voor Financiën.

Door die zuinigheid kon Vlaanderen versneld zijn eigen schuld afbouwen en veel meer dan de andere gewesten bijdragen tot de daling van de totale overheidsschuld.

Deze cijfers zullen op tafel komen om de Vlaamse overschotten de komende jaren te beperken. Daarover moeten er wel nieuwe afspraken met de federale overheid en de andere deelgebieden moeten worden gemaakt"

en de paarse regering die er alles doordraaide dan? blijkbaar gaat het toch niet zo slecht met vlaanderen?
__________________
"i don't know with which weapons world war 3 will be fought, but world war 4 will be fought with sticks and bones" A.Einstein

You're only as old as the boys you feel
james is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:00.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be