![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Immigratie en integratie Het forum bij uitstek voor discussies over thema's zoals vreemdelingenbeleid, integratie versus assimilatie, (verplichte) inburgering,... |
Bekijk resultaten enquête: Hebben we te kampen met een vreemdelingenprobleem of met een vreemdelingenplaag ? | |||
vreemdelingenprobleem |
![]() ![]() ![]() |
15 | 34,09% |
vreemdelingenplaag |
![]() ![]() ![]() |
29 | 65,91% |
Aantal stemmers: 44. Je mag niet stemmen in deze enquête |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Banneling
Geregistreerd: 19 oktober 2003
Berichten: 3.399
|
![]() Ons land wordt overspoeld door massa's vreemdelingen, zowel 'legale' die misbruik maken het zogenaamde recht op gezinshereniging, als illegale. Vele vreemdelingen die sowieso toch geen recht hebben op asiel, maken toch misbruik van de asielprocedure waardoor ze zich hier al vlug meerdere jaren kunnen vestigen (en ons dan veel geld kosten), waarna ze verdwijnen in de illegaliteit eens ze uitgeprocedeerd zijn. In 1999 beloofden de liberalen ons een streng vreemdelingenbeleid. Nadat ze aan de macht gekomen waren, kregen we de snel Belg wet en de regularisatie van massa's illegale vreemdelingen. We mogen al bijna van geluk spreken dat de economische hoogconjunctuur van 2000 abrupt gevolgd werd door een laagconjunctuur vanaf 2001. Op die manier verstomde ineens de vraag van de groenen om de officiële immigratiestop (die echter zo lek is als een zeef) op te heffen. Als het aan de groenen had gelegen werden de grenzen gewoon wagenwijd opengezet. Door de snel Belg wet slaagden ook zware criminele vreemdelingen er in onze nationaliteit te verwerven. Binnen enkele maanden krijgen we allicht ook het stemrecht voor vreemdelingen. De VLD zal wellicht niet het fatsoen hebben de regering daarover te laten vallen en het woord aan de kiezer te laten. Zolang de VLD onder de dictatuur staat van Karel de Klucht zal die partij het ondemocratische cordon sanitaire tegen het Vlaams Blok niet doorbreken. Onder de regeringen Verhofstadt is het vreemdelingenprobleem uitgegroeid tot een ware vreemdelingenplaag. Die vreemdelingen bezorgen ons heel wat miserie. Of men dat nu graag hoort of niet, de criminaliteit onder de vreemdelingen ligt stukken hoger dan die onder ons eigen volk. Vele mensen durven gewoon niet meer buitenkomen. Die vreemdelingen kosten ons ook handenvol geld : velen onder hen leven immers van sociale uitkeringen. Daardoor dreigt onze sociale zekerheid compleet onbetaalbaar te worden. Door de grote aanwezigheid van vreemdelingen in onze scholen, daalt de kwaliteit van ons onderwijs. En alsof dat allemaal nog niet genoeg is : jonge arrogante vreemdelingen kapen vaak de mooiste van onze jonge meisjes weg. Daardoor komen vele jongens van ons eigen volk sexueel (zowel letterlijk als figuurlijk) onvoldoende aan hun trekken. Je moet er eens op letten hoeveel mooie jonge meisjes er rondlopen met een neger. Dat de islam een bedreiging is voor onze Westerse maatschappij is algemeen geweten. Het gevaar van een dreigende negrisering mag evenwel ook niet worden onderschat.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Burger
Geregistreerd: 1 augustus 2002
Locatie: Hoevenen
Berichten: 138
|
![]() Als die mooie meisjes rondlopen met een neger, ligt dat dan aan de neger?
Of of aan de tollerantie van het meisje? of aan het geld? Of dwang? Daar kan je alleszins geen uitsluitsel over geven.
__________________
Verbeter de wereld, begin bij Uzelf. |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Gouverneur
Geregistreerd: 16 oktober 2003
Locatie: 't Stad
Berichten: 1.197
|
![]() Citaat:
![]() Eerst zagen die Blokkers over importbruiden, dan spreken ze over "negrisering"........
__________________
"January 15, 1916 - To the Government of Aleppo - We are informed that certain orphanages which have opened also admitted the children of the Armenians. [...]the Government will view the feeding of such children or any effort to prolong their lives as an act completely opposite to its purpose, since it regards the survival of these children as detrimental. - Minister of the Interior, TALAAT." |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | ||
Banneling
Geregistreerd: 19 oktober 2003
Berichten: 3.399
|
![]() Citaat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#5 | |
Banneling
Geregistreerd: 19 oktober 2003
Berichten: 3.399
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Partijlid
|
![]() Duidelijk dat de eigenaar van deze poll problemen heeft.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Provinciaal Statenlid
Geregistreerd: 5 oktober 2003
Berichten: 720
|
![]() Iedereen met vlaams bloed heeft hier in dit apenland problemen.De landsverraders die de cultuur en de normen van het vaderland niet respekteren en die het zo nodig vinden blank en zwart te mengen die krijgen problemen maar zijn te dom om dat in te zien.En het is een echte plaag dat is wel zeker.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#8 | |
Provinciaal Gedeputeerde
Geregistreerd: 19 maart 2003
Locatie: Stad Antwerpen
Berichten: 862
|
![]() Citaat:
Wat is er mis met negers??? Ik dacht dat enkel Islamieten een bedreiging vormden voor de Vlaamse samenleving???? En dan liggen jullie Blokkertjes te bleiten dat niemand met jullie wil samenwerken??? Jullie zijn gewoon een bedreiging voor de samenleving. And by the way.. U zou u nick beter veranderen in Ku Klux Klan of is dat soms ook Cynisch bedoeld???
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#9 | |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 17 april 2003
Berichten: 6.621
|
![]() Citaat:
__________________
Met dank aan: TomB, Supe®Staaf, Brabo, Sato, boer_bavo, @lpha, Knuppel, Raf, Antoon, Tantist, Distel, Pelgrim, Paulus, nou nou, Bobke, Griffin, Spetsnaz, oriana, C uit W, Seba, ingenious, Zeno!, zorroaster, alpina, dejohan, circe, Kotsmos, S., luc broes, Aangebrande, solidarnosc, maddox,Tzuvar Raemborr, Spelev, Mieke 79, DaBlacky, numarx,Vlaanderen Boven, bartje, Turkje, ossaert, Fribre, de Vexille, Groot Bakkes, Jos Verhulst, Bece, Babeth, Nynorsk, driewerf, wb, cuboidz, sancho, Dimitri, e.a. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#10 | |
Burgemeester
Geregistreerd: 3 januari 2003
Berichten: 583
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Banneling
Geregistreerd: 13 juni 2003
Berichten: 6.792
|
![]() In onze nieuwe tijd dringt een oplossing voor het vreemdelingenvraagstuk zich op. Vreemdelingen zijn parasieten die teren op onze historische verworvenheden en de nieuwe tijd in de weg staan. Want zijn het niet de linksen die de vreemdeling naar hier hebben gehaald? En dat omdat zij alleen zo aan de macht kunnen blijven? De Dietser, trots op zijn Dietse bloed, zal zich verzetten tot de laatste vreemdeling van de Dietse bodem is verwijderd.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Lokaal Raadslid
Geregistreerd: 7 juni 2003
Locatie: W-Vlaanderen
Berichten: 352
|
![]() Er is een vreemdelingenprobleem. Niemand kan dit ontkennen. Dit is niet enkel een probleem van Islamieten maar ook van andere rassen. Ieder ras koekt samen en dat is het probleem. We hebben Joden- wijken, hele straten met Islamieten, enz. Dat is het probleem. Ze integreren niet want ze leven in een mini -samenleving waar iedereen dezelfde taal/gebruiken heeft. Wanneer die mensen meer zouden integreren, en niet in getto’s zoude samenleven zou er volgens mij een kleiner probleem zijn. Wat de nieuwe stroom migranten betreft zou de procedure sneller moeten gaan zodat deze mensen sneller weten waar ze staan. Wanneer ze effectief ‘uitgeprocedeerd’ zijn moeten ze niet zoals nu brief te krijgen waarin staat dat ze het land dienen te verlaten binnen de 5 dagen maar dient effectief gecontroleerd te worden dat ze inderdaad het land verlaten. Wanneer iemand in ons land blijft vind ik het normaal dat deze mensen onze taal aanleren. Bij ons op de firma was er iemand van vreemde oorsprong. Zijn grootouders waren jaren terug naar België gekomen om. Zowel zijn ouders als hijzelf kennen weinig Vlaams, dat kan toch niet. Die man maakt op zijn werk zware fouten wordt berispt door de chef en dient daarop klacht in omdat hij zich racistisch behandeld voelt. Dan moet je als collega eens proberen uitleggen wat onwettig afwezig is. Dat vind ik erg.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#13 | ||
Minister
Geregistreerd: 20 augustus 2002
Berichten: 3.790
|
![]() Citaat:
__________________
Voor eind juli 2001: Verschillende waarschuwingen over dreigende aanslagen. Eind juli 2001: Hoogst mogelijke staat van alarm bij de CIA. 6 augustus 2001: Bush wordt gewaarschuwd over «voorbereidingen voor kapingen». 7 augustus 2001: Bush vertrekt naar zijn ranch in Texas voor een maandje vakantie. |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#14 | |
Gouverneur
Geregistreerd: 16 oktober 2003
Locatie: 't Stad
Berichten: 1.197
|
![]() Citaat:
![]() ![]() ![]() Als iemand historische verworvenheden zoals vrijheid en democratie in de weg staat en actief bedreigt, zijn het primitieve racisten als u die het blijkbaar o.m. 'cool' vinden namen van oorlogsmisdadigers en psychopathen als nick te gebruiken. ![]()
__________________
"January 15, 1916 - To the Government of Aleppo - We are informed that certain orphanages which have opened also admitted the children of the Armenians. [...]the Government will view the feeding of such children or any effort to prolong their lives as an act completely opposite to its purpose, since it regards the survival of these children as detrimental. - Minister of the Interior, TALAAT." |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#15 | |
Banneling
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
|
![]() Citaat:
![]() Als die zwarte een toffe kerel is, waarom zou dat meisje niet met hem rondlopen, of meer? ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#16 | |
Vreemdeling
Geregistreerd: 9 oktober 2003
Berichten: 19
|
![]() Citaat:
![]() Zwaar gefrustreerd? Maar jongen toch... |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#17 | |
Banneling
Geregistreerd: 19 oktober 2003
Berichten: 3.399
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#18 | ||
Banneling
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
|
![]() Citaat:
2)Kom je niet aan je trekken, Joriske? Dan ligt dat misschien wél aan jou, niet aan vreemdelingen ![]() PS, 't is wél beleefder, over "zwarten te spreken , dan over "negers" |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#19 |
Banneling
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
|
![]() wééral een vraag waarbij elk van de mogelijke antwoorden automatisch negatief is en waarbij geen neutrale of positieve optie voorzien werd: [size=7]waardeloos[/size]
|
![]() |
![]() |
![]() |
#20 | |
Parlementsvoorzitter
Geregistreerd: 17 november 2002
Locatie: 't Stad
Berichten: 2.356
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |