Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Oekraïense oorlog
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Oekraïense oorlog De Russische invasie in Oekraïne en aanverwante onderwerpen

Antwoord
 
Discussietools
Oud 30 september 2025, 15:07   #61361
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Hoezo ? Israel wordt al 80 jaar aangevallen door onze vijanden, en meer recent werd Oekraine ook aangevallen door onze vijanden.
Volgens de officiele, westerse propaganda helpen we Oekraine omdat Rusland het internationaal recht en de mensenrechten zou schenden, niet "omdat Rusland onze vijand is".

De Palestijnen noch de Russen zijn "onze vijanden", spreek voor jezelf.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 15:10   #61362
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jogo Bekijk bericht
Op de aanpak van die gijzeling in het Doebrovka-theater had inderdaad meer kritiek van onze elite moeten komen, in vergelijking met die aanpak gijzeling in Gaza.
Israel bezet al vele decennia illegaal Palestijns gebied, dus de Palestijnen hebben het recht om hun agressor aan te vallen.

Tsjetsjenie wordt door de hele wereld erkend als deel van de Russische Federatie.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 16:35   #61363
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 71.133
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht

De Palestijnen noch de Russen zijn "onze vijanden", spreek voor jezelf.
Ik spreek voor mezelf. Palestijnen, althans de hoofdmoot zijn wel vijandig naar mij toe. De doorsnee Rus, daarentegen, niet.

Maar net zoals voor de Palestijnen die al eeuwen ingelepeld krijgen dat dhimmies en slaven voor hen moeten werken, krijgen de Russen steeds weer leiders die over hen heersen als tirannen en ze voortdrijven als biorobotten.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 18:46   #61364
Pandareus
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 24 maart 2014
Berichten: 78.715
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Israel was enkel om de dubbele standaard en hypocrisie van onze elite aan.te tonen, maar dat is ondertussen gebeurd, die boodschap (niet enkel van mij natuurlijk, maar van heel veel mensen uit alle lagen van de bevolking) kwam binnen bij een heel breed publiek, niemand gelooft Macon, VonderScheisse, etc. nog . "Quod erat demonstrandum", zou Dezever zeggen.

Ik heb schijt aan artificieel gedoe met whataboutisms over zaken die totaal ongerelateerd zijn aan het topic onderwerp.

Het gaat hier over de invasie door rusland van een buurland. Al de rest is waardeloze bullshit om de aandacht af te leiden.


Citaat:
Wat Moldova betreft, dit is net zo belangrijk of zelfs belangrijker dan Belarus of Georgie, met hun Russische minderheden en pro-Russische meerderheid, en zo vlakbij Odessa.
Belarus en Georgië hebben met de russische invasie van Oekraine geen zak te zien.

Odessa is Oekraine, rusland heeft daar niets mee te maken. En heeft geen enkele stem in intern oekrainse verkiezingen. Net zoals dat oekraine of andere landen geen stem hebben in de farcicale verkiezingen binnen rusland die enkel dienen om de tsaar op zijn troon te houden.



Citaat:
Moldova maakt deel uit van de Russische wereld, net zoals een groot deel van Oekraine, Belarus, Kazachstan, Georgie, etc.
dit is totale BS... er bestaat niet zoiets als 'de russische wereld', er bestaan enkel naties, grenzen, wederzijds erkend en via supra-nationale verdragsorganisaties gezag krijgende erkenning in het internationaal recht.

Je lijkt het niet te snappen, maar jouw groteske pleidooi komt erop neer dat er een internationale orde bestaat, maar dat die ondergeschikt is aan de fratsen van de leider van de russische MIR die zijn eigen landsgrenzen niet wil erkennen en denkt dat de buren prooi zijn voor verovering.



Citaat:
U hebt het steeds over Finland daar ligt geen enkele Rus van wakker, van Moldova wel.
Nobody gives a shit waar russen van wakker liggen als ze naar hun volgende prooi kijken.

Citaat:
De westerse propaganda heeft het steeds over "Russische beinvloeding", ook begrijpt het Westen niet hoe een bevolking zo Sovjet-nostalgisch kan zijn, want volgens hun eigen leugenachtige propaganda was de Sovjet-Unie een hel.
Weer wat irrelevant gekwebbel : Moldavië beslist wat er in Moldavië zal gebeuren, en wat russen daarvan denken is even interessant als wat een kameel op de markt van Tunis daarvan denkt.


Citaat:
Ze begrijpen evenmin dat etnische Russen maar ook Moldaven voor pro-Russische partijen zouden stemmen (de meerderheid volgens westerse opiniepeilingen). Dat moet wel het gevolg zijn van Russische manipulatie en propaganda!

Gevolg: alle hens aan dek om het pro-westerse regime in het zadel te houden, en daarvoor waren alle trucken van de foor, en ook alles dat ze de Russen verwijten, goed.

Inclusief massale propaganda (betaald door de EU, dus met ons belastinggeld, dat mag je natuurlijk geen beinvloeding noemen, alleen de Russen doen aan beinvloeding het Westen nooit),
Ik kan enkel vaststellen dat de kiezer massaal pro europa stemde en dat de sovjet-frustraten nu al hun gal spuwen op dat landje dat niet vrijwillig akkoord gaat met een nieuwe vazallenstatus.

Citaat:
het verbieden van de voornaamste oppositiepartijen en.opsluiten van hun voornaamste kandidaten, een paar dagen voor de verkiezingen, het vervalsen van verkiezingsresultaten, het wel/niet openen van kiesbureaus en registreren van kiezers, afhankelijk van voor wie men denkt dat in deze streek voornamelijk gestemd zal worden. Enzovoort.
Er is behalve russische agitprop geen enkel bewijs voor vervalsing van resultaten... dit is pure kretologie.

Citaat:
Dat alles in de naam van "freedom and democracy" natuurlijk, net zoals op Maidan, in Irak, in Vietnam, in Gaza, enzovoort.
et voila... we zijn er weer, weer een gulp van dat braakverwekkende huisvrouwen gemekker over irrelevante zaken, gewoon om de tredmolen in gang te houden.


Citaat:
Toen ik in augustus in Moldova was, was er letterlijk niemand die ik ernaar vroeg die op Sandu ging stemmen. Toch haalde ze 50,03% van de stemmen, na het verbieden van de voornaamste oppositiepartijen en in de bak steken van hun leiders, massale verkiezingsfraude en manipilatie, etc. Moest dit in Belarus gebeuren (gebeurde daar ook in zekere zin, maar dan in het voordeel van de pro-Russen) zou u moord en brand schreeuwen, het hebben over dictatuur, etc.
Nu zwijgt U (en juigt het ongetwijfeld toe), zelfs al is onze eigen elite medeplichtig en gebeurde dit met ons belastinggeld.
Ah, onze tomm denkt dat hij een 'embedded journalist' is, met een missie zowaar !

Onze bewaker van de russische MIR doorheen het verkiezingsproces gaat hier een verhaaltje ineenflansen en dat zou dan enige waarde en/of geloofwaardigheid hebben ? Laat staan enige relevantie van wat een niet-Moldaviër meent te moeten denken in de plaats van de lokale kiezer ?

Citaat:
Moest dit nog niet duidelijk genoeg zijn toont dit nogmaals haarscherp aan welke onvoorstelbare hypocrieten en leugenaars U, en bij uitbreiding de hele Europese elite, zijn.
Slechte proza gaan vergelijken met argumentatie is géén goed recept, tomm...


Citaat:
Moldova kent al meer dan 30 jaar vrede, maar ik vrees dat het Westen en het regime in Kiev de oorlog willen uitbreiden naar Moldova.
Het westen en Oekraine heeft niets te maken met de stemgang van de Moldaviërs. Dat je als russofiel gefrustreerd bent, en dat de verkiezingsnederlaag van de russisch geörienteerde partij is aangekomen zoals een komkommer in een plaats waar de zon niet schijnt kan ik begrijpen. Maar jouw construct is grotesk : Moldavië kiest voor haar toekomst om zich op europa te richten en dat heeft nu eens echt geen ENKELE connectie met jouw oorlogsobsessies...


Citaat:
Lavrov heeft echter al heel duidelijk gesteld dat een gewapende aanval op Transdnistrie, en dus een schending van het vredesakkoord dat begin jaren 90 ontertekend werd, als een aanval op Rusland door het regime in Moldova en/ of het regime in Kiev betekent, en dus uutbreiding van de oorlog naar Moldova.

Wat die lapdog van Poetin 'duidelijk stelt' is irrelevant, het is aan de Moldavische bevolking om hun toekomst vorm te geven.


Citaat:
Alle Moldaven die ik sprak waren bang dat het regime zich zou laten overhalen door het Westen om Transdnistrie aan te vallen (of te laten aanvallen door het Kiev regime) en aldus de oorlog uit te breiden naar Moldova.
Ik wil niet eens weten in wat voor rare omgevingen jij beweegt of beweert lokaal te bewegen in Moldavie tijdens je talrijke omzwervingen (of virtuele omzwermingen, of bij elkaar gefabuleerde omzwermingen) in al die landen waar je het zo graag over hebt. Maar je niet gedocumenteerde anekdotes en persoonlijke fantasietjes zijn waardeloos als objectieve bron van info.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
...De Wever is een klootzak, en dit op meerdere vlakken. O.a. wat betreft zijn Blokhaat en zijn walgelijke kontenkruiperij in het stronthol van de partijen die hem een mes in de rug staken...
Pandareus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 19:37   #61365
LiberaalNL
Europees Commissaris
 
LiberaalNL's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2007
Locatie: Nederland
Berichten: 7.574
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Moldavië verbiedt opnieuw oppositiepartij vlak voor verkiezingen

https://www.rd.nl/artikel/1122221-mo...r-verkiezingen
Volgens VonderScheisse is dat "prachtig" en " een ode aan de democratie".

Wie gelooft die mensen nog?
https://www.ad.nl/buitenland/zo-infi...jken~a2f9365e/. Wie gelooft jou nog?
__________________
VSSE, kijk goed mee:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Ik volg het Russisch narratief.
LiberaalNL is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 19:58   #61366
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.809
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Volgens de officiele, westerse propaganda helpen we Oekraine omdat Rusland het internationaal recht en de mensenrechten zou schenden, niet "omdat Rusland onze vijand is".
Ik weet niet wie U dat wijsgemaakt heeft

Wij helpen Oekraine om de Russische invasie van Europa ginder tegen te houden voor ze over de grens zitten bij ons. Iedereen zegt dat het een fout was van niks te zeggen of bijna niks te zeggen in 2014, omdat het exact hetzelfde effect was als met Hitler, en dat na Oekraine, we niet weten waar Vladimir zal stoppen. Iedereen is het er ook over eens dat aanvankelijk de bedoeling was van een "regime change" in Kiev, ttz, het land over te nemen in zijn geheel, en toen dat tot grote verbazing niet lukte, men dan maar klassiek met tanks is binnengevallen aan de Oostkant.

Maar natuurlijk vertellen wij ook officieel moppen he, zoals wat je daar schreef, maar dat is even hard om mee te lachen als de moppen die ze in Moskou vertellen over het willen helpen van Russofiele onderdrukte Oekrainers he
__________________
Al moordend problemen oplossen.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 20:01   #61367
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 116.809
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Israel bezet al vele decennia illegaal Palestijns gebied
tututut, in 1967 vielen de Arabieren Israel aan met de bedoeling van het van de kaart te vegen, en de bezettingen die daarop volgden waren niet van dien aard om te denken dat de aggressoren nu hun les begrepen hadden. In tegenstelling tot bezet Duitsland dat wel een keurig gedrag toonde tijdens de bezetting.

Kijk, de Russen hebben ook "illegaal" Oost Duitsland bezet, hoewel er geen aggressie uitging van het veroverde Duitsland op Moskou. Zij deden dat van 1945 tot ergens 1989 of zo. Dat was ook een "reactie" op de aggressie van nazi Duitsland op Rusland met de bedoeling het van de kaart te vegen. Het is raar dat je niet begrijpt dat Israel precies hetzelfde doet met Gaza, als wat de Russen met Oost Duitsland deden, met dat verschil dat Oost Duitsland geen aanslagen pleegde op Moskou gedurende gans die tijd.
__________________
Al moordend problemen oplossen.

Laatst gewijzigd door patrickve : 30 september 2025 om 20:03.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 20:52   #61368
Walvader
Parlementslid
 
Geregistreerd: 22 juli 2020
Berichten: 1.752
Standaard

Even hierop verder gaan. Armenië en Azerbeidjan hebben begreppen dat ze marionetten waren van de russen. rusland is er voor hen, maar eigenlijk enkel voor rusland zelf om hen via allerlei truks afhankelijk te maken.
Walvader is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 21:21   #61369
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.995
Standaard

Pandareus


Citaat:
Ik heb schijt aan artificieel gedoe met whataboutisms over zaken die totaal ongerelateerd zijn aan het topic onderwerp.

Western governments have faced accusations of hypocrisy, highlighted by their inconsistent responses to Israel’s conflict, especially when compared to Washington’s firm stance against Russia’s actions in Ukraine.

This inconsistency has undermined the credibility of U.S. administrations, which frequently reference the concept of an “international rules-based order.”

In Israel’s case, many Western governments have expressed strong support and emphasized Israel’s right to defend itself, often downplaying civilian casualties.

In contrast, the response to Russia’s invasion of Ukraine has been characterized by widespread condemnation, calls for sanctions, and a focus on protecting Ukrainian sovereignty and civilian lives.

This disparity raises questions about the principles guiding these responses and whether they truly align with the idea of an “international rules-based order.”


https://liberties.aljazeera.com/en/d...ael-vs-russia/

Je kunt niet enerzijds beweren dat internationaal recht en mensenrechten erg belangrijk zijn wat Oekraine betreft maar van geen belang zijn wat Israel betreft.
Dan val je door de mand, dan blijkt in de praktijk dat er geen "rules based international community" is. U kunt dat onbelangrijk vinden maar is wel de reden waarom dat landen als China en Indie besloten om zich niet aan te sluiten bij de westerse sancties en deze dus grandioos mislukten.






Citaat:
Belarus en Georgië hebben met de russische invasie van Oekraine geen zak te zien.
Daar denken uw Oekraiense vriendjes helemaal anders over. Er vechten ook uiterst-rechtse Wit-Russische en Georgische milities mee in Oekraine. Belarus kreeg ook zeer zware sancties opgelegd dus volgens onze elite hebben ze WEL een zak te zien met Oekraine. In het verleden bent U zelf al begonnen over Belarus dus U bent een extreme tweezak zoals we gewend zijn.

Zelensky: What’s happening in Belarus and Georgia is a big problem

https://georgiatoday.ge/zelensky-wha...a-big-problem/

Citaat:
Odessa is Oekraine, rusland heeft daar niets mee te maken.

Kiev is ook Oekraine, toch riepen onder meer Verhofstadt en Nuland, GEEN Oekrainers, er gewapende milities op om de democratisch verkozen president omver te werpen. Ik heb U dat nog nooit weten veroordelen.


Citaat:
En heeft geen enkele stem in intern oekrainse verkiezingen. Net zoals dat oekraine of andere landen geen stem hebben in de farcicale verkiezingen binnen rusland die enkel dienen om de tsaar op zijn troon te houden.
Nochtans denkt het Westen WEL een stem te hebben in de verkiezingen in onder meer Belarus, Georgie en Moldova, en Oekraine.

Members of the European Parliamentt reject the outcome of the recent parliamentary elections in Georgia and call for them to be re-run within a year.


https://www.europarl.europa.eu/news/...ons-in-georgia




Citaat:
dit is totale BS... er bestaat niet zoiets als 'de russische wereld', er bestaan enkel naties, grenzen, wederzijds erkend en via supra-nationale verdragsorganisaties gezag krijgende erkenning in het internationaal recht.
Volgens het internationaal recht had Israel de Palestijnse gebieden al 60 jaar geleden moeten verlaten, maar dat kan U geen reet schelen.
Ik haalde reeds de verdragen van Belozheva aan, die de Oekraiense onafhankelijkheid bezegelden. Volgens deze akkoorden moest Oekraine in een supranationale militaire en politieke unie met Rusland blijven.
Het Westen had ook geen enkel recht om de afzetting van de democratisch verkozen president van Oekraine te bekokstoven, omdat hij de banden met Rusland wilde aanhalen, dat was volgens internationaal recht zijn volste recht.

Citaat:
Je lijkt het niet te snappen, maar jouw groteske pleidooi komt erop neer dat er een internationale orde bestaat, maar dat die ondergeschikt is aan de fratsen van de leider van de russische MIR die zijn eigen landsgrenzen niet wil erkennen en denkt dat de buren prooi zijn voor verovering.
Jij lijkt het niet te snappen, die internationale orde heeft nooit bestaan, want het Westen zelf hield zich nooit aan het internationaal recht. (Servie, Irak, Libie, Israel, etc.)





Citaat:
Nobody gives a shit waar russen van wakker liggen als ze naar hun volgende prooi kijken.
En nobody gives a shit in de wereld waar het Westen en de Europeanen van wakker liggen als ze naar hun volgende prooi kijken. Het globale zuiden en China (de overgrote meerderheid van de wereldbevolking) heeft schijt aan de westerse leugens en dubbele standaarden.



Citaat:
Weer wat irrelevant gekwebbel : Moldavië beslist wat er in Moldavië zal gebeuren, en wat russen daarvan denken is even interessant als wat een kameel op de markt van Tunis daarvan denkt.
Nochtans was er enorm veel westerse en Europese inmenging in Moldova, de hele stoet westerse gezagsdragers passeerde reeds in Kisinov.



Citaat:
Ik kan enkel vaststellen dat de kiezer massaal pro europa stemde en dat de sovjet-frustraten nu al hun gal spuwen op dat landje dat niet vrijwillig akkoord gaat met een nieuwe vazallenstatus.
Er is absoluut geen sprake van vrije verkiezingen, het land is een dictatuur geworden. Dan kan ik zeggen dat de Wit-Russen en Georgiers niet vrijwillig akkoord gaan met een nieuwe vazallenstatus als vazal van het Westen. Als gevolg daarvan kregen deze landen te maken met Europese sancties en andere westerse bemoeienissen, die echter geen zak zullen veranderen aan de koers van deze landen, wel in tegendeel.

Citaat:
Er is behalve russische agitprop geen enkel bewijs voor vervalsing van resultaten... dit is pure kretologie.
Dus de 2 voornaamste oppositiepartijen die verboden worden een dag voor de verkiezingen, dat is volgens U volledig OK en volledig democratisch. Opnieuw die onschatbare dubbele moraal die uw discours compleet belachelijk maakt.








Citaat:
Onze bewaker van de russische MIR doorheen het verkiezingsproces gaat hier een verhaaltje ineenflansen en dat zou dan enige waarde en/of geloofwaardigheid hebben ? Laat staan enige relevantie van wat een niet-Moldaviër meent te moeten denken in de plaats van de lokale kiezer ?
Hoeveel keer bent U al in Moldova geweest?
Het enige dat u van de regio kent is wat U hoort en leest in belachelijke, kinderlijk simplistische propaganda. U kent de taal niet, niets van de cultuur en geschiedenis van de regio, bent er nooit geweest, hebt waarschijnlijk nog nooit met een Moldavier gepraat, maar denkt er wel over te kunnen meepraten.







Citaat:
Het westen en Oekraine heeft niets te maken met de stemgang van de Moldaviërs. Dat je als russofiel gefrustreerd bent, en dat de verkiezingsnederlaag van de russisch geörienteerde partij is aangekomen zoals een komkommer in een plaats waar de zon niet schijnt kan ik begrijpen. Maar jouw construct is grotesk : Moldavië kiest voor haar toekomst om zich op europa te richten en dat heeft nu eens echt geen ENKELE connectie met jouw oorlogsobsessies...
Dat Moldova en Oekraine niets met elkaar te zien hebben gelooft geen kat.

Moldova’s Fate Is Tied to Ukraine’s: Now Is the Time for the West to “Go Big” on Moldova

https://www.csis.org/analysis/moldov...go-big-moldova

On 26 April, Ukrainian presidential adviser Oleksiy Arestovych declared that Ukraine was able to solve the problem of Transnistria "in the blink of an eye".

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_T...0on%205%20June.






Citaat:
Wat die lapdog van Poetin 'duidelijk stelt' is irrelevant, het is aan de Moldavische bevolking om hun toekomst vorm te geven.
Waarom dan die gigantische westerse beinvloedingscampagne?
En waarom had het Westen dan volgens U het recht omde democratisch verkozen president te verjagen in Oekraine in 2014?
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 21:32   #61370
jogo
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 30 december 2007
Berichten: 8.503
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Israel bezet al vele decennia illegaal Palestijns gebied, dus de Palestijnen hebben het recht om hun agressor aan te vallen.

Tsjetsjenie wordt door de hele wereld erkend als deel van de Russische Federatie.
Het gaat in beide gevallen over de aanpak/antwoord op een gijzeling.
Dan moeten we toch vaststellen dat de Russische methode er een is met de grove borstel.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Ik blijf hier,...
jogo is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 21:52   #61371
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.668
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Israel bezet al vele decennia illegaal Palestijns gebied, dus de Palestijnen hebben het recht om hun agressor aan te vallen.

Tsjetsjenie wordt door de hele wereld erkend als deel van de Russische Federatie.
Wat zit jij te bazelen


RU leven in Ruslandm UKR leven in UKRaine. Er is dus geen recht om grond af te pakken van een ander.

Idem Israel-Palestijnen. Nieamd heeft het recht de een of de ander te terroriseren of grond af te pakken.

Dus Palestijnen moeten niemand ontvoeren en israeli hebben onevenredig schade aangericht aan palestijen nen moeten dat ook vergoeden

En voor de rest is er ook het verhaaltje uit de koker van een russische troll die denkt dat hij ons in een hoekje moet redeneren terwijl dat hij perfect weet dat er geen parallell in dit verhaal is, tenzij oorlog en de ene tegen de andere
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 21:52   #61372
brother paul
Secretaris-Generaal VN
 
brother paul's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 mei 2007
Berichten: 35.668
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Israel bezet al vele decennia illegaal Palestijns gebied, dus de Palestijnen hebben het recht om hun agressor aan te vallen.

Tsjetsjenie wordt door de hele wereld erkend als deel van de Russische Federatie.
Wat zit jij te bazelen


RU leven in Ruslandm UKR leven in UKRaine. Er is dus geen recht om grond af te pakken van een ander.

Idem Israel-Palestijnen. Nieamd heeft het recht de een of de ander te terroriseren of grond af te pakken.

Dus Palestijnen moeten niemand ontvoeren en israeli hebben onevenredig schade aangericht aan palestijen nen moeten dat ook vergoeden

En voor de rest is er ook het verhaaltje uit de koker van een russische troll die denkt dat hij ons in een hoekje moet redeneren terwijl dat hij perfect weet dat er geen parallell in dit verhaal is, tenzij oorlog van de ene tegen de andere
brother paul is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 22:44   #61373
djimi
Secretaris-Generaal VN
 
djimi's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 januari 2006
Locatie: Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Berichten: 34.610
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht

...

Er is niets mis met de Russische economie, ...

...
Serieus? Niets mis?

__________________
"There's No Such Thing As Society!" ONLY I CAN HELP YOU!
I AM your Protector and I WILL protect you.
Whether you like it or not: I'M COMING TO PROTECT YOU!

YOUR BODY, MY CHOICE, FOREVER! HANG MIKE PENCE!!!
djimi is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 23:13   #61374
Zucht
Secretaris-Generaal VN
 
Zucht's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 augustus 2007
Berichten: 21.600
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door djimi Bekijk bericht
Serieus? Niets mis?

De vodka productie gaat goed.
__________________
I wish nothing but the best for you too.
Zucht is offline   Met citaat antwoorden
Oud 30 september 2025, 23:56   #61375
Pandareus
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 24 maart 2014
Berichten: 78.715
Standaard

Zelensky heeft (eindelijk...) de stap gezet : als de Orc's nog verder electrische centrales in Kiev aanvallen zal Oekraine dat vanaf nu ook doen.

Belgorod heeft er als eerste van mogen genieten, in respons op de extreem zware aanval op Kiev. Oekraine heeft in Belgorod een electrische centrale zwaar geraakt. Zo voelt de modale rus in Belgorod ook eens wat de Oekrainers al zo lang moeten ondergaan. En het maakt het voor Khuylo Poetin niet langer mogelijk om zijn bevolking wijs te maken dat rusland onoverwinnelijk is.
https://www.youtube.com/watch?v=pJhWT55Ap-I

Military Show geeft meer details, zowel over de aanval door de russen met hun Tupolev bommenwerpers met lanceringen van kruisraketten, als het antwoord van oekraine op Belgorod.

An eye for an eye. https://www.youtube.com/watch?v=7PBkGjfWYZ4

edit : nog wat extra beelden van de pil die de Belgorod centrale te slikken kreeg. https://www.youtube.com/watch?v=odfVGu2IKrE
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
...De Wever is een klootzak, en dit op meerdere vlakken. O.a. wat betreft zijn Blokhaat en zijn walgelijke kontenkruiperij in het stronthol van de partijen die hem een mes in de rug staken...

Laatst gewijzigd door Pandareus : 1 oktober 2025 om 00:17.
Pandareus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2025, 08:59   #61376
cato
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 5 november 2013
Berichten: 15.396
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Volgens de officiele, westerse propaganda helpen we Oekraine omdat Rusland het internationaal recht en de mensenrechten zou schenden, niet "omdat Rusland onze vijand is".

De Palestijnen noch de Russen zijn "onze vijanden", spreek voor jezelf.
De Russen zijn daders van oorlogsmisdaden en de Palestijnen slachtoffers .
Dat is het verschil.

Laat Trump , na consultatie van Europese landen ,ook een 20 puntenplan maken voor Rusland en Oekraïne

Na een staakt het vuren trekt Rusland zich terug uit de Krim en Donbas .
In deze gebieden komt een internationale vredesmacht en een onafhankelijk bestuur om verkiezingen voor te bereiden.

Laatst gewijzigd door cato : 1 oktober 2025 om 09:00.
cato is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2025, 09:38   #61377
E. Gidius
Secretaris-Generaal VN
 
E. Gidius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2008
Locatie: Belgisch-Congo, oeps -Vlaanderen
Berichten: 26.054
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door cato Bekijk bericht
Laat Trump , na consultatie van Europese landen ,ook een 20 puntenplan maken voor Rusland en Oekraïne
Wel grappig dat iedereen nu plots op Trump rekent om de problemen van de wereld te gaan oplossen. Last time I checked was dat toch een gevaarlijke nazi-dictator?
__________________
Georges-Louis Bouchez: "Wie zijn zij om te denken dat ze morele waarden hebben die superieur zijn aan die van ons?"
E. Gidius is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2025, 09:44   #61378
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door djimi Bekijk bericht
Serieus? Niets mis?

wel alleszins zeker niet meer mis dan met onze economie.
tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2025, 10:06   #61379
tomm
Secretaris-Generaal VN
 
tomm's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2003
Locatie: Nederland
Berichten: 43.995
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Zelensky heeft (eindelijk...) de stap gezet : als de Orc's nog verder electrische centrales in Kiev aanvallen zal Oekraine dat vanaf nu ook doen.

Belgorod heeft er als eerste van mogen genieten, in respons op de extreem zware aanval op Kiev. Oekraine heeft in Belgorod een electrische centrale zwaar geraakt. Zo voelt de modale rus in Belgorod ook eens wat de Oekrainers al zo lang moeten ondergaan. En het maakt het voor Khuylo Poetin niet langer mogelijk om zijn bevolking wijs te maken dat rusland onoverwinnelijk is.
https://www.youtube.com/watch?v=pJhWT55Ap-I

Military Show geeft meer details, zowel over de aanval door de russen met hun Tupolev bommenwerpers met lanceringen van kruisraketten, als het antwoord van oekraine op Belgorod.

An eye for an eye. https://www.youtube.com/watch?v=7PBkGjfWYZ4

edit : nog wat extra beelden van de pil die de Belgorod centrale te slikken kreeg. https://www.youtube.com/watch?v=odfVGu2IKrE
https://www.hln.be/buitenland/kernce....google.com%2F Stroomvoorziening hersteld in Belgorod na blackout
Veel inwoners van de Russische grootstad Belgorod zijn 's nachts weer aangesloten op het elektriciteitsnet.


De electriciteitspanna in Belgorod duurde dus slechts enkele uren.
Vergelijk dat met:
Power outages in Ukraine to last from 4 to 18 hours daily– UN human rights monitors report
https://en.interfax.com.ua/news/economic/1014890.html

tomm is offline   Met citaat antwoorden
Oud 1 oktober 2025, 10:45   #61380
Libro
Secretaris-Generaal VN
 
Libro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 mei 2007
Berichten: 46.777
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Zelensky heeft (eindelijk...) de stap gezet : als de Orc's nog verder electrische centrales in Kiev aanvallen zal Oekraine dat vanaf nu ook doen.

Belgorod heeft er als eerste van mogen genieten, in respons op de extreem zware aanval op Kiev. Oekraine heeft in Belgorod een electrische centrale zwaar geraakt. Zo voelt de modale rus in Belgorod ook eens wat de Oekrainers al zo lang moeten ondergaan. En het maakt het voor Khuylo Poetin niet langer mogelijk om zijn bevolking wijs te maken dat rusland onoverwinnelijk is.
https://www.youtube.com/watch?v=pJhWT55Ap-I

Military Show geeft meer details, zowel over de aanval door de russen met hun Tupolev bommenwerpers met lanceringen van kruisraketten, als het antwoord van oekraine op Belgorod.

An eye for an eye. https://www.youtube.com/watch?v=7PBkGjfWYZ4

edit : nog wat extra beelden van de pil die de Belgorod centrale te slikken kreeg. https://www.youtube.com/watch?v=odfVGu2IKrE
The dildo of consequences rarely arrives lubed.
__________________
Het volk begrijpen plaveit de weg naar leiderschap begrijpen (oude stelregel van het geslacht Atreides)
Disce Quasi Semper Victurus, Vive Quasi Cras Moriturus
I saw that I could put an end to your outrages by pronouncing a single word in my mind. I pronounced it. The word was ‘No.’
Support the country you live in or live in the country you support.
Libro is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:55.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be