Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Bekijk resultaten enquête: BE moet meedoen
Tuurlijk 12 52,17%
Nee, no way we gebruiken onze economische macht 11 47,83%
Aantal stemmers: 23. Je mag niet stemmen in deze enquête

Antwoord
 
Discussietools
Oud 25 juli 2014, 17:30   #121
Skobelev
Secretaris-Generaal VN
 
Skobelev's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2013
Locatie: Kinshasa aan de Dender
Berichten: 41.162
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Knappe poes.
Skobelev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 19:03   #122
JBM
Staatssecretaris
 
Geregistreerd: 17 oktober 2012
Berichten: 2.990
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mvd Bekijk bericht
Wtf is een sterk Europa? Een Europa dat andere landen destabiliseert om ze bij hun invloedssfeer te kunnen voegen?
Een sterk Europa is in ieder geval niet hetzelfde als de huidige EU.

Waarom je mij verder woorden in de mond legt weet ik niet.
JBM is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 19:15   #123
cato
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 5 november 2013
Berichten: 15.360
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Libro Bekijk bericht
Soldaten naar het oosten van Oekraïne sturen houdt zekere risico's in maar:

1.Beveiliging van de missie is nodig.
2.De EU moet eindelijk eens haar tanden laten zien! Alle EU-lidstaten zouden soldaten moeten leveren en desnoods aan Oekraïne toestemming vragen om oefenmanoeuvers te organiseren, ver genoeg van de rebellen om geen conflict uit te lokken maar toch weer niet zo ver dat de rebellen (en Moskou) er niet nerveus van worden. De sancties doen de rest. Best wel niet onder NAVO-vlag of het Rode Leger komt meespelen.
De EU heeft vakantie en de natte dweil ligt te drogen.
Daar komt dus niets van.
cato is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 19:35   #124
Libro
Secretaris-Generaal VN
 
Libro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 mei 2007
Berichten: 46.734
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Skobelev Bekijk bericht
Knappe poes.
Als ze het karakter van haar vader heeft: ocharme Jorrit.
__________________
Het volk begrijpen plaveit de weg naar leiderschap begrijpen (oude stelregel van het geslacht Atreides)
Disce Quasi Semper Victurus, Vive Quasi Cras Moriturus
I saw that I could put an end to your outrages by pronouncing a single word in my mind. I pronounced it. The word was ‘No.’
Support the country you live in or live in the country you support.
Libro is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 19:41   #125
Libro
Secretaris-Generaal VN
 
Libro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 mei 2007
Berichten: 46.734
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Er is ook nog de mogelijkheid van het buitenparlementaire initiatief van Max natuurlijk, die is erg stil momenteel. Wellicht bezig met voorbereidingen.
Aaaah Max is de vijfde kolonne!
__________________
Het volk begrijpen plaveit de weg naar leiderschap begrijpen (oude stelregel van het geslacht Atreides)
Disce Quasi Semper Victurus, Vive Quasi Cras Moriturus
I saw that I could put an end to your outrages by pronouncing a single word in my mind. I pronounced it. The word was ‘No.’
Support the country you live in or live in the country you support.
Libro is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 23:46   #126
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
internationaal oorlogstribunaal in De Haag dat de leiding van een dergelijk onderzoek moet in handen hebben.
Neem aan dat u het Internationaal Gerechtshof bedoelt?
Het Internationaal Gerechtshof lijkt hiervoor niet in beeld te komen daar Maleisië en Oekraïne geen lid zijn
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 25 juli 2014, 23:57   #127
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Skobelev Bekijk bericht
Knappe poes.
Kan slecht voor je aflopen als je ruzie krijgt met een schoonzoon van Poetin

.....als hij in november 2010 in Moskou in zijn BMW klemgereden wordt door twee andere wagens.
De Nederlander die op dat moment topman is bij consultancykantoor ACO MEF-Audit wordt uit zijn auto gesleurd en afgetuigd door de bodyguard van Matvej Oerin, een 34-jarige Russische bankier die zich ergert aan zijn rijgedrag. De Nederlander onthoudt de nummerplaten en geeft ze door aan de politie.

Voor Oerin loopt het avontuur niet zo goed af. Meteen na het incident trekt de Russische Centrale Bank de licenties in van vier van zijn vijf banken.
Hij en zijn zeven bodyguards worden in april 2011 veroordeeld tot twee tot vier jaar opsluiting in een werkkamp
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 13:36   #128
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door graaf de bethune Bekijk bericht
Nee , nee, het Belgische leger moet zeker niet mee doen. Er is geen geld, nog nauwelijks wat kogels, oud materiaal, geen geld voor nieuw, we riskeren in ons blootje gezet te worden door een stel rebellen. Trouwens, de meeste burgers in dit land zullen dit niet willen, want ze willen den ABL afschaffen, want naar het schijnt is het overal vrede en kan je alles maar dan ook alles uitpraten en zonder militaire tussenkomst oplossen. Volgens die zelfde geitenwollen sokken hun redenering konden we in 40/45 best alles uitpraten met de heer Hitler, al zou het nog 10 jaar duren. Dus voor mijn part GEEN inzet ABL in de Oekraiine.
Niet de indruk dat het om de toestand van het Belgische Leger gaat.
Gesteld, als klopt waar de Telegraaf mee aankwam, dat het om ongeveer 300 militairen zou gaan, Nederland en Australië, is het Belgische Leger echt wel in staat om bijvoorbeeld deel te nemen met bijv. een aantal SF en-/of Paracommando’s.
(De Telegraaf berichtte erover, maar blijft voorlopig afwachten in hoeverre hun berichtgeving klopt?)

België kent in verhouding gelukkig weinig slachtoffers. De impact op bevolking en regering is daarom niet zo hoog als in landen als Australië en Nederland.
In beide landen voelen de regeringen de druk van bevolking en parlementen waar beiden niet omheen kunnen.
(Het hoge aantal slachtoffers van Australië en Nederland heeft tevens veroorzaakt dat beide landen in een internationaal wespennest zijn terecht gekomen)

Alleszins logisch dat er weinig tot geen steun vanuit bevolking zal zijn eventueel Belgische militairen in te zetten om het gebied te beveiligen.
Ook voor de Belgische senaat zullen er dus weinig redenen zijn actief zich mee bezig te houden. Momenteel speelt vooral tevens de vorming van een regering in België.


Hoewel het evengoed om Belgische slachtoffers gaat is het niet voor de hand liggend dat er een noodzaak zou bestaan om Belgische militairen in te zetten.
De risico’s van een dergelijk missie lijken me tevens bijzonder groot. Hoe men dit wil gaan doen?
Vooral daar in het verleden besloten werd dat er nooit meer een missie op pad mag zonder eigen luchtsteun.
Niet de indruk dat het raadzaam zou zijn Apaches en F16’s, indien nodig, in te zetten.

Als Belgische regering; laten die Aussies en Hollanders het zelf maar zien op te lossen is niet onverstandig.
Wat overigens duidelijk maakt dat een geïntegreerd gezamenlijk Leger en specialisatie geen oplossing is en altijd eigen capaciteiten behouden dienen te blijven.



Het is tevens meer dan begrijpelijk dat voor de gemiddelde Belg het toch enigszins een ver van hun bed show is, gezien het lage aantal Belgische slachtoffers.
Dit geldt overigens eveneens voor bijvoorbeeld Duitsland.
In het omgekeerde geval, België 194 slachtoffers, zou dit in Nederland vermoedelijk niet anders zijn geweest.

Kan me zeker voorstellen, in België was de impact minder, dat men met gefronste wenkbrauwen naar de beleving in Nederland kijkt en wellicht tamelijk overdreven vindt.
193 slachtoffers hebben echter een grote reikwijdte. Indirect kennen een zeer groot aantal Nederlanders de Nederlandse slachtoffers: klasgenoten, scholen, groenteboer, bakker, een straat, sportclubs, collega’s etc.
Bijgevoegde afbeelding(e)
 
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 17:56   #129
Niko457
Gouverneur
 
Geregistreerd: 29 mei 2014
Berichten: 1.041
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Nederland overweegt een missie naar Oekraine...
Ik denk dat europa beter een VN en NAVO troepenmacht op de been zet om Oekraine te stabiliseren.

http://www.standaard.be/cnt/dmf20140724_01189900
Rusland heeft niks liever dan dat ze uitgedaagd worden, dan hebben ze plots wel redenen om aggressief uit de hoek te komen.

Zelfde met Amerika he, maar in dit geval zou ik niet teveel beginnen tegen Rusland. Als zij dat vliegtuig niet hebben neergehaald, dan ga je de geschiedenis ingaan, en niet positief.
Niko457 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 18:39   #130
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Niko457 Bekijk bericht
Rusland heeft niks liever dan dat ze uitgedaagd worden, dan hebben ze plots wel redenen om aggressief uit de hoek te komen.

Zelfde met Amerika he, maar in dit geval zou ik niet teveel beginnen tegen Rusland. Als zij dat vliegtuig niet hebben neergehaald, dan ga je de geschiedenis ingaan, en niet positief.
Een Nato of EU troepenmacht is totaal onmogelijk gezien Rusland als wel de separatisten.

Hooguit een militaire politiemissie onder de UN. Dit kan alleen als de veiligheidsraad daarmee instemt en betrokken partijen ermee instemmen, dus ook Rusland

Amerikaanse troepen (UN missie) zijn voor zulk een soort missie zondermeer niet in te zetten. Rusland zou dit vrijwel zeker nooit accepteren
Zeer waarschijnlijk alleen mogelijk door militairen van (zwaarst?) getroffen landen. Vermoed dat de separatisten waarschijnlijk alleen deze landen zullen accepteren?
De meeste grote landen zullen het tevens liever aan een aantal kleinere landen overlaten gezien de risico's dat het fout zou kunnen lopen.

Opmerkelijk is dat er weinig of geen geluiden zijn in andere EU landen om eventueel militairen te willen leveren.
De UK eventueel, maar ook die zijn uiterst voorzichtig

Of Australië en Nederland zitten te wachten op nog een derde partij of meer?
Vermoedelijk niet daar ze dan afhankelijk raken. Zeer zeker als dit een groter land of grotere landen zijn die hen voor de voeten zouden kunnen lopen wanneer deze tevens andere belangen hebben

Laatst gewijzigd door Adrian M : 26 juli 2014 om 19:03.
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 19:01   #131
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Of het verstandig zal zijn militairen er naar toe te sturen?
Anderzijds moet de politiek iets. Vandaag werden 7 NL Forensische experts tegengehouden om verder het gebied in te reizen
De lichamen die er nog liggen, liggen er al een week. Gezien het weer, plus allerlei beesten zoals ratten etc. zullen het er niet beter op maken voor deze experts

In hoeverre klopt het artikel van de Telegraaf?

Woordvoerders van de militaire vakbonden AFMP en ACOM zeiden zaterdag dat de Luchtmobiele Brigade ,,geconsigneerd'' is, wat betekent dat de militairen zich beschikbaar moeten houden.

Facebookbericht brigadegeneraal Nico Geerts, commandant11e Luchtmobiele Brigade:
,,We stonden niet op stand-by. Binnen 12 uur veel personeel binnen, vanuit de hele wereld onderweg. Maximaal voorbereiden, spullen, wapens pakken voertuigen gereed stellen en de staf plannen op de inzet. Ik ben trots op mijn mensen die zonder kikken hun gezin achterlaten op de camping en staan voor hun taak''

Tweet afgelopen vrijdag Luitenant-generaal Mart de Kruif, commandant van de Koninklijke Landmacht: ,,Als de roep komt, zijn we klaar''
In zijn bericht noemt hij het Commando Landstrijdkrachten, de 11e Luchtmobiele Brigade en het Korps Commandotroepen (de commando's).

Laatst gewijzigd door Adrian M : 26 juli 2014 om 19:02.
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:36   #132
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.317
Standaard

Vlaanderen zou moeten de separatisten militair steunen in Donetsk. Want dat volk wordt gewelddadig onderdrukt door het regime in Kiev.
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:38   #133
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.317
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Er is ook nog de mogelijkheid van het buitenparlementaire initiatief van Max natuurlijk, die is erg stil momenteel. Wellicht bezig met voorbereidingen.
Er is geen reden meer: NVA zit in de Vlaamse regering en de federale onderhandelingen lopen goed. De klassieke tripartite is definitief van de baan en de invloed van de Vlamingen binnen het Belgische staatsbestel groeit, tot grote irritatie van de PS en CDH.
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:40   #134
Schimmelpenninck
Banneling
 
 
Geregistreerd: 20 juli 2014
Berichten: 1.384
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
Vlaanderen zou moeten de separatisten militair steunen in Donetsk. Want dat volk wordt gewelddadig onderdrukt door het regime in Kiev.
Wat houd je tegen om met uw onderdrukte 'broeders' te gaan strijden tegen het regime in Kiëv?

Maar laat de normale mensen ermee met rust met dergelijke onzin

Laatst gewijzigd door Schimmelpenninck : 26 juli 2014 om 22:40.
Schimmelpenninck is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:41   #135
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.317
Standaard

Iedereen verwijt Poetin een expansiepolitiek te voeren, maar het omgekeerde is waar, het westen probeert land na land desnoods via opstanden, staatsgrepen en burgeroorlogen landen onder zijn invloedssfeer te krijgen. Het is volstrekt normaal dat Poetin zijn invloedssfeer wil behouden en dat hij die niet zonder slag of stoot zal prijsgeven tegen de imperialistische agressor.

Iedere volksnationalist en Christen zou Vladimir Poetin moeten steunen. Hij is een groot voorbeeld.
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland

Laatst gewijzigd door Max van Dietschland : 26 juli 2014 om 22:43.
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:42   #136
Schimmelpenninck
Banneling
 
 
Geregistreerd: 20 juli 2014
Berichten: 1.384
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
Er is geen reden meer: NVA zit in de Vlaamse regering en de federale onderhandelingen lopen goed. De klassieke tripartite is definitief van de baan en de invloed van de Vlamingen binnen het Belgische staatsbestel groeit, tot grote irritatie van de PS en CDH.
Zat de NVA daar dan nog niet in?

Veel zal er niet veranderen, de Vlamingen gaan exact doen wat de MR zeg of de stekker gaat eruit!
Als de IKEA coalitie er dan al komt.... en rommel van de IKEA gaat meestal niet lang mee...

Laatst gewijzigd door Schimmelpenninck : 26 juli 2014 om 22:43.
Schimmelpenninck is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 22:44   #137
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.317
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Schimmelpenninck Bekijk bericht
Zat de NVA daar dan nog niet in?

Veel zal er niet veranderen, de Vlamingen gaan exact doen wat de MR zeg of de stekker gaat eruit!
Als de IKEA coalitie er dan al komt.... en rommel van de IKEA gaat meestal niet lang mee...
De haat tussen PS-CDH en MR zal die IKEA kast wel rechthouden.
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 26 juli 2014, 23:39   #138
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
Iedereen verwijt Poetin een expansiepolitiek te voeren, maar het omgekeerde is waar, het westen probeert land na land desnoods via opstanden, staatsgrepen en burgeroorlogen landen onder zijn invloedssfeer te krijgen. Het is volstrekt normaal dat Poetin zijn invloedssfeer wil behouden en dat hij die niet zonder slag of stoot zal prijsgeven tegen de imperialistische agressor.

Iedere volksnationalist en Christen zou Vladimir Poetin moeten steunen. Hij is een groot voorbeeld.
Hij riep 20 jaar geleden al overal waar Russen wonen buiten het huidige Rusland moet bij Rusland.
Kan leuk worden als de Chinezen de Poetin doctrine in het verre Oosten toe zouden gaan passen.
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 juli 2014, 07:59   #139
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Adrian M Bekijk bericht
Niet de indruk dat het om de toestand van het Belgische Leger gaat.
Gesteld, als klopt waar de Telegraaf mee aankwam, dat het om ongeveer 300 militairen zou gaan, Nederland en Australië, is het Belgische Leger echt wel in staat om bijvoorbeeld deel te nemen met bijv. een aantal SF en-/of Paracommando’s.
(De Telegraaf berichtte erover, maar blijft voorlopig afwachten in hoeverre hun berichtgeving klopt?)

België kent in verhouding gelukkig weinig slachtoffers. De impact op bevolking en regering is daarom niet zo hoog als in landen als Australië en Nederland.
In beide landen voelen de regeringen de druk van bevolking en parlementen waar beiden niet omheen kunnen.
(Het hoge aantal slachtoffers van Australië en Nederland heeft tevens veroorzaakt dat beide landen in een internationaal wespennest zijn terecht gekomen)

Alleszins logisch dat er weinig tot geen steun vanuit bevolking zal zijn eventueel Belgische militairen in te zetten om het gebied te beveiligen.
Ook voor de Belgische senaat zullen er dus weinig redenen zijn actief zich mee bezig te houden. Momenteel speelt vooral tevens de vorming van een regering in België.


Hoewel het evengoed om Belgische slachtoffers gaat is het niet voor de hand liggend dat er een noodzaak zou bestaan om Belgische militairen in te zetten.
De risico’s van een dergelijk missie lijken me tevens bijzonder groot. Hoe men dit wil gaan doen?
Vooral daar in het verleden besloten werd dat er nooit meer een missie op pad mag zonder eigen luchtsteun.
Niet de indruk dat het raadzaam zou zijn Apaches en F16’s, indien nodig, in te zetten.

Als Belgische regering; laten die Aussies en Hollanders het zelf maar zien op te lossen is niet onverstandig.
Wat overigens duidelijk maakt dat een geïntegreerd gezamenlijk Leger en specialisatie geen oplossing is en altijd eigen capaciteiten behouden dienen te blijven.



Het is tevens meer dan begrijpelijk dat voor de gemiddelde Belg het toch enigszins een ver van hun bed show is, gezien het lage aantal Belgische slachtoffers.
Dit geldt overigens eveneens voor bijvoorbeeld Duitsland.
In het omgekeerde geval, België 194 slachtoffers, zou dit in Nederland vermoedelijk niet anders zijn geweest.

Kan me zeker voorstellen, in België was de impact minder, dat men met gefronste wenkbrauwen naar de beleving in Nederland kijkt en wellicht tamelijk overdreven vindt.
193 slachtoffers hebben echter een grote reikwijdte. Indirect kennen een zeer groot aantal Nederlanders de Nederlandse slachtoffers: klasgenoten, scholen, groenteboer, bakker, een straat, sportclubs, collega’s etc.
Toch is Belgie minder passief dan men laat uitschijnen.
Ik heb familie binnen de krijgsmacht en zij zijn zich aan het klaarmaken om bij een vraag vanuit Nederland ondersteuning te kunnen bieden aan de Nederlandse krijgsmacht bij een actie in Oekraïne.
Het gaat dan wel om logistieke ondersteuning.

De mening we horen niets in de media, dus de Belgische regering is er niet mee bezig en houd zich afzijding, is hier een beetje voorbarig.
Jantje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 27 juli 2014, 08:25   #140
Adrian M
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 6 mei 2012
Berichten: 14.071
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Toch is Belgie minder passief dan men laat uitschijnen.
Ik heb familie binnen de krijgsmacht en zij zijn zich aan het klaarmaken om bij een vraag vanuit Nederland ondersteuning te kunnen bieden aan de Nederlandse krijgsmacht bij een actie in Oekraïne.
Het gaat dan wel om logistieke ondersteuning.

De mening we horen niets in de media, dus de Belgische regering is er niet mee bezig en houd zich afzijding, is hier een beetje voorbarig.
Zeker mogelijk, maar zal zeer waarschijnlijk ver in de luwte zijn. Belgie zal er, meer dan begrijpelijk, niet ingetrokken willen worden. Met name niet mocht het fout lopen.
Deze logistiek, zal dat in de Oekraiene zijn?
Vrees dat Herculessen via het gezamenlijke -Nato- luchttransport command niet zal gaan?
Adrian M is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:49.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be