![]()  | 
	
	
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.  | 
		
			
  | 	
	
	
		
		|||||||
| Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst | Markeer forums als gelezen | 
| Sport Van voetbal tot worstelen. | 
![]()  | 
	
	
| 
		 | 
	Discussietools | 
| 		
			
			 | 
		#81 | 
| 
			
			
			
			
			 Secretaris-Generaal VN 
			
		
			
				
			
			
			Geregistreerd: 28 augustus 2007 
				
				
				
					Berichten: 21.704
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Singin' in the rain. 
		
	
		
		
		
		
		
		
			![]() Nadat het allemaal achter de rug is, was er veel vreugde en feestvieren. Voor België en Kroatië ook een ontgoocheling natuurlijk, omdat er meer inzat, maar een maand geleden zouden beiden hun zilver en brons als goed resultaat beschouwd hebben denk ik. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	I wish nothing but the best for you too.  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#82 | 
| 
			
			
			
			
			 Secretaris-Generaal VN 
			
		
			
				
			
			
			Geregistreerd: 26 september 2003 
				Locatie: van Lissabon tot Vladivostok 
				
				
					Berichten: 34.653
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Aan het einde van eerste helft verdiende Kroatië het op voorsprong te staan. 
		
	
		
		
		
		
		
		
			Modric, die al zes jaar bij Real Madrid speelt, wat een WK. Mbappé ook. Die heeft de kwaliteiten om een héle grote te worden, als dat al niet het geval is. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	Doorzoek forum.politics.be (aangepaste zoekmachine)  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#83 | |
| 
			
			
			
			
			 Gouverneur 
			
		
			
			
			Geregistreerd: 31 augustus 2004 
				
				
				
					Berichten: 1.237
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 De Fransen hebben het WK GEKOCHT !! 
		
	
		
		
		
		
		
		
			Herinner u de niet gefloten duidelijke fout tegen Hazard (niks gezien zegt scheidsrechter) Herinner u de onwillekeurige "hands"-fout van Kroatië waarvoor Frankrijk een penalty mocht trappen.... De vele "negers" uit de banlieu's moesten een oppepper hebben, trouwens alle Fransen hebben daar nood aan. Toen Frankrijk 20 jaar geleden het WK won was de vreugde wat minder : teveel allochtonen in de ploeg... Deze keer kan ik de allochtone relschoppers goed begrijpen... Macron heeft zijn slag thuis gehaald : La France is weer une grande nation — maar voor de "deplorables" in de banlieus verandert er niks. De VRTNWS site heeft een item "relletjes ontsieren de feestvreugde", maar van die relletjes krijg je helemaal niks te zien... (Enkel Libro geeft een paar twitter links - waarvoor dank) En zaterdag as is het de Belgische nationale feestdag, exact 1 week na de Franse 14 juillet : "La Belgique sera latine ou elle ne sera pas" nietwaar. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	Citaat: 
	
  | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#84 | 
| 
			
			
			
			
			 Secretaris-Generaal VN 
			
		
			
				
			
			
			Geregistreerd: 24 november 2012 
				Locatie: Toxandrië 
				
				
					Berichten: 24.570
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Bah. Heel mijn dag naar de kloten. Kunnen ze voetbal niet tot het sportnieuws beperken. 
		
	
		
		
		
		
		
		
			
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	Tijd voor Ättestupa.  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#85 | |
| 
			
			
			
			
			 Secretaris-Generaal VN 
			
		
			
				
			
			
			Geregistreerd:  1 februari 2007 
				
				
				
					Berichten: 33.846
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Citaat: 
	
 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!  | 
|
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 | 
| 		
			
			 | 
		#86 | 
| 
			
			
			
			
			 Eur. Commissievoorzitter 
			
		
			
				
			
			
			Geregistreerd:  6 februari 2003 
				Locatie: Antwerpen 
				
				
					Berichten: 9.633
				 
				
				
				
				
				 | 
	
	
	
		
		
			
			 Zo ver zou ik niet willen gaan. 
		
	
		
		
		
		
		
		
			Zeker heeft de FIFA welwillend genoteerd wat er is gebeurd en dat is hun niet ongelegen. De commerciële gevolgen bij de winst van Frankrijk wegen nu eenmaal zwaarder door dan bij het "kleine" Kroatië. Zeker als men weet dat de sponsers zich nu graag op de "groeimarkt" Afrika willen richten. Zeker door de vroege uitschakeling van de Afrikaanse landen was de Franse ploeg in zijn samenstelling een aanvaardbaar alternatief. 
				__________________ 
		
		
		
		
		
		
	
	"Dat is het enige waar wij, moslims, echt goed in zijn: de schuld bij anderen leggen." Nadine Al Budair, Saoedische journaliste in de krant Al-Rai (Koeweit) op 15 december 2015. “Moslims, wat doen die behalve klagen en kebab verkopen?” Jihadexpert Montasser Alde’emeh 10/2016  | 
| 
		 | 
	
	
	
		
		
		
		
			 
		
		
		
		
		
		
			
		
		
		
	 |