Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 10 november 2012, 13:26   #1
mvd
Minister-President
 
mvd's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 februari 2012
Berichten: 5.725
Standaard Geen porno meer in Egypte

Egypte heeft besloten pornosites te blokkeren:
http://www.reuters.com/article/2012/...8A620X20121107
mvd is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 14:20   #2
bf62
Gouverneur
 
bf62's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 april 2004
Berichten: 1.321
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mvd Bekijk bericht
Egypte heeft besloten pornosites te blokkeren:
http://www.reuters.com/article/2012/...8A620X20121107
Geen nood, i.p.v. zich af te rukken moeten ze gewoon een vrouwtje verkrachten om aan hun trekken te komen, probleem opgelost!

Citaat:
Twee op drie Egyptische mannen vallen vrouwen lastig


Twee Egyptische mannen op de drie geven toe dat ze vrouwen seksueel lastigvallen. Dat blijkt uit onderzoek van het Egyptische Centrum voor Vrouwenrechten. Bovendien legt de overgrote meerderheid van de ondervraagde mannen de schuld van hun gedrag bij de vrouwen zelf. Ze dragen namelijk te strakke kleding. De meeste mannen vinden trouwens dat vrouwen na 20 uur niet meer op straat horen te lopen.

Dagelijks?
83% van de in Caïro ondervraagde Egyptische vrouwen zei ooit te zijn lastiggevallen. Bij buitenlandse vrouwen ging het om 98%. De helft zegt dat het dagelijks gebeurt. Aangifte wordt zelden gedaan. Dat zou toch niet helpen en bovendien de reputatie van de vrouw schaden. Overigens vinden de meeste Egyptische vrouwen net zoals de mannen dat geslachtsgenotes ongewenste intimiteiten meestal aan zichzelf en hun losbandige vestimentaire keuzes te danken hebben.

Onder lastigvallen wordt onder meer verstaan: lonken naar vrouwen, het maken van seksuele opmerkingen en het bovenhalen van het mannelijk geslachtsdeel.
Bron: http://www.hln.be/hln/nl/1901/reisni...n-lastig.dhtml


Citaat:
Stimuleert de islamitische cultuur het misbruiken/vernederen/verkrachten van Westerse vrouwen door moslims?

Het is onze cultuur om onze kinderen, zowel jongens als meisjes de vrije keuze te geven in hun partnerkeuze. Seks voor het huwelijk is al lang geen taboe meer.

Als we naar de islamitische cultuur gaan kijken dan zien we ouders die aan hun dochters verkondigen dat hun ‘verpakking’ niet geschonden mag worden. Hun zonen krijgen dat brandmerk niet, blijkbaar kan hun ‘verpakking’ niet geschonden worden. Er wordt wel verwacht dat ze van hun ‘eigen’ vrouwen afblijven. Laat staan dat een niet-gelovige er mag aankomen.

Jonge moslims hebben ook seksuele gevoelens. Ze kunnen die uiten via masturbatie, al of niet met de nodige visuele stimulatie. Ze kunnen ook proberen om moslima’s te overtuigen om hun verpakking te laten doorprikken. Een deel lukt daar in, denk maar aan het maagdenvliesherstel, een operatie die in België vrij populair is. Een iets meer ‘liberaal’ islamitisch tienerkoppel weet dat de penetratie van bepaalde lichaamseigen ‘gaten’ de verpakking ongeschonden laat. Ook deze vorm van seks geeft een deel van de moslims de noodzakelijke seksuele ontlading. Op die manier wordt het tegennatuurlijk aspect van hun cultuur op een hypocriete manier gecompenseerd. Een noodzakelijk iets om de tijd te overbruggen tot ze hun heilige maagd ontvangen uit het thuisland?

In de realiteit merken we ook een ‘ongezonde’ belangstelling van moslims naar Westerse vrouwen. Door hun ultra conservatieve gekleurde bril aanzien ze de Westerse vrouwen als lopende hoeren. Om zo’n hoer aan de haak te slaan kunnen ze natuurlijk de socialiserende technieken gebruiken. Geen idee in welke mate de Westerse vrouwen die er op ingaan beseffen dat ze een tijdelijk speeltje zijn. Misschien is de kracht van de liefde zo groot dat ze nuchtere feiten laten verwateren als een ondergaande zon in een modderpoel. Ik wil best geloven dat de liefde van beide kanten kan komen, maar ik heb ondertussen al voldoende verhalen gehoord/gelezen van de o zo lieve ‘moslimman’ die na het huwelijk een ‘iets’ andere gedaante krijgt. Blijkbaar is het niet zo eenvoudig om liefde in stand te houden wanneer de culturen iets te ver uit elkaar liggen.

Maar deze Westerse vrouwen zijn nog de gelukkigste. Hoe zit het met degenen die er niet voor kiezen, die het slachtoffer zijn van ongewenste seksuele handelingen waarvan de culturele achtergrond van de moslim een niet te onderschatte parameter is van het ontstaan van deze verschrikkelijke gebeurtenis.

Het wordt tijd dat we dit taboe doorbreken. Het injecteren van geromantiseerde ultra conservatieve culturen in de vrije Westerse beschaving is een mix die de nodige smeerlapperij creëert. Het is een overheidsmisdaad , een onrecht naar de autochtone bevolking. De overheid is degene die over dit heet hangijzer zoveel koud water zit te gooien dat de waterdampen menige mensen in een kunstmatig mistgordijn laat verdwijnen. Op deze manier krijgt dit onrecht een bestaansrecht dat gelegaliseerd wordt door een overheid die weigert om de realiteit ongezouten te verkondigen aan haar bevolking.
Bron: http://forum.politics.be/showthread.php?t=170446
__________________
The paradox - The secret - The solution
In België kan je gerust spreken van een multiculturele maffia
Het sprookjesbos!

Laatst gewijzigd door bf62 : 10 november 2012 om 14:22.
bf62 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 14:56   #3
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mvd Bekijk bericht
Egypte heeft besloten pornosites te blokkeren:
http://www.reuters.com/article/2012/...8A620X20121107
Goed zo, een spelletje schaak met waterpijpjes is reeds meer dan stimulerend.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER
zonbron is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 15:19   #4
Vigilante VL
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 april 2010
Locatie: 50°52′42″N, 4°21′19″E
Berichten: 2.075
Standaard

Binnenkort kunnen ze Playboys bij de VN-voedselpakketten steken om de vrouwen te beschermen.

Achterlijke islam lol.
Vigilante VL is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 20:35   #5
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door mvd Bekijk bericht
Egypte heeft besloten pornosites te blokkeren:
http://www.reuters.com/article/2012/...8A620X20121107
Dom.

Een van de ei zo na primaire levensbehoeften aan de bevolking ontzeggen, zal de machthebbers niet in dank worden afgenomen.
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 20:40   #6
suqar_7loe
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
suqar_7loe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 mei 2010
Locatie: België
Berichten: 16.649
Standaard

Mooi zo! Weg met die vurtigheid.
__________________
Citaat:
“Bij God, hij is geen echte gelovige voor wiens onheil zijn buren zich niet veilig voelen” (Mohammed vzmh)
suqar_7loe is offline   Met citaat antwoorden
Oud 10 november 2012, 22:22   #7
lombas
Secretaris-Generaal VN
 
lombas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 juni 2005
Berichten: 42.814
Standaard

Hebben ze in Egypte geen andere problemen dan geld te besteden aan censuur en dit soort nonsens?

Zat die onderkoelde economie, zaten die tonnen werklozen hierop te wachten?

Proficiat.
__________________
Born but to die, and reas'ning but to err. (Pope)

Laatst gewijzigd door lombas : 10 november 2012 om 22:22.
lombas is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 00:26   #8
Aligator
Minister
 
Aligator's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Locatie: moeras
Berichten: 3.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door suqar_7loe Bekijk bericht
Mooi zo! Weg met die vurtigheid.
En hoe gaan die mannen zich nu afreageren denk je, nu ze niet meer mogen rukken voor het scherm van hun computer ? Juist ja, de Egyptische vrouwen nog wat méér lastigvallen...
Maar ja, als jij dat minder gortig vind ( confortabel geïnstallerd in het verre, en vergeleken met Egypte veilige België natuurlijk )...
Aligator is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 00:27   #9
Aligator
Minister
 
Aligator's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Locatie: moeras
Berichten: 3.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lombas Bekijk bericht
Hebben ze in Egypte geen andere problemen dan geld te besteden aan censuur en dit soort nonsens?

Zat die onderkoelde economie, zaten die tonnen werklozen hierop te wachten?

Proficiat.
Nu de pyramides nog afbreken...
Aligator is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 00:59   #10
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 69.747
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door suqar_7loe Bekijk bericht
Mooi zo! Weg met die vurtigheid.
U bent echt nog niet op de hoogte van de mannelijke psyche.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:04   #11
eno2
Banneling
 
 
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
Standaard

[quote]
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Aligator Bekijk bericht
En hoe gaan die mannen zich nu afreageren denk je, nu ze niet meer mogen rukken voor het scherm van hun computer ? Juist ja, de Egyptische vrouwen nog wat méér lastigvallen...
Ook verbieden
eno2 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:05   #12
eno2
Banneling
 
 
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
U bent echt nog niet op de hoogte van de mannelijke psyche.
Spreek voor jezelf
eno2 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:07   #13
Weyland
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 15 mei 2011
Berichten: 9.897
Standaard

Seks is boosaardig in de Islam, behalve binnen het huwelijk. Pffft.

Laatst gewijzigd door Weyland : 11 november 2012 om 01:15.
Weyland is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:13   #14
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 69.747
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door eno2 Bekijk bericht
Spreek voor jezelf
Helaas moet ik U teleurstellen. Tenzij U hypocriet bent. Wat ik niet probeer te beweren.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:56   #15
eno2
Banneling
 
 
Geregistreerd: 4 juni 2004
Locatie: onder mijn wijnstok en vijgenboom
Berichten: 78.216
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Helaas moet ik U teleurstellen. Tenzij U hypocriet bent. Wat ik niet probeer te beweren.
De mannelijke psyche heeft geen vurtigheid nodig
eno2 is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 01:59   #16
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 69.747
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door eno2 Bekijk bericht
De mannelijke psyche heeft geen vurtigheid nodig
Wat is Vurtigheid?

Rafjes die elkaar aflebberen, of een Suqar-7Loe die een demonstratie semie naakt buikdansen te berde geeft?
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 04:00   #17
cookie monster
Secretaris-Generaal VN
 
cookie monster's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 juni 2009
Berichten: 34.861
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door suqar_7loe Bekijk bericht
Mooi zo! Weg met die vurtigheid.
Ok , Porno is niet LIEFDE(bedrijving) & porno = geld !!
Maar .... haal het weg , en .... wat dan ??
Men kan beter mensen helpen , en daadwerkelijk uitleggen
waarom het fout is , ipv verbieden !!
Dat men pedo-porno zou/wil aanpakken , 100% akkoord , maar ....
of gaan ze uiteindelijk mensen doodschieten ,
mochten ze toch zelfs gewone porno kijken ??

Mogelijke oplossing om verder te kijken:
1) proxyserver
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reuters
Pornographic and other sites are routinely blocked in many Middle Eastern countries, including Gulf Arab states and Iran, but local users often find ways to circumvent the restrictions.
__________________
C kie M nster
C U L'8'R WEIRDOGAToRS

I was born once , as an invasion of the bodysnatchers ,
but the doctor did get a brain-attack !! my name:

breedbandwurger 1967

Zoek alle berichten van cookie monster

Ik woon zelfs graag alleen

Geen kinderen hebben is een gemis ????

Is dit nog menselijk - mijn mening.pdf (271,2 KB) (19-10-2016)

cookie monster is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 10:42   #18
Aligator
Minister
 
Aligator's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Locatie: moeras
Berichten: 3.357
Standaard

[quote=eno2;6411493]
Citaat:

Ook verbieden
Een paar ideën om zo een verbod te doen respecteren ?
Aligator is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 10:44   #19
Aligator
Minister
 
Aligator's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Locatie: moeras
Berichten: 3.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door eno2 Bekijk bericht
De mannelijke psyche heeft geen vurtigheid nodig
Wat is " vurtigheid " , en wie ben je om je over de psyche van alle manspersonen op aarde uit te spreken ?
Aligator is offline   Met citaat antwoorden
Oud 11 november 2012, 10:48   #20
Raf
Secretaris-Generaal VN
 
Raf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2003
Berichten: 53.640
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Aligator Bekijk bericht
En hoe gaan die mannen zich nu afreageren denk je, nu ze niet meer mogen rukken voor het scherm van hun computer ? Juist ja, de Egyptische vrouwen nog wat méér lastigvallen...
Maar ja, als jij dat minder gortig vind ( confortabel geïnstallerd in het verre, en vergeleken met Egypte veilige België natuurlijk )...
Heb jij porno nodig om de hand aan jezelf te slaan? Nochtans is geen enkele pornosite opgewassen tegen de menselijke fantasie...
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Demper Bekijk bericht
Een blote mannenkont is pure kunst.
Stuyckisme 1: "Positieve discriminatie is immers ook racisme"
Stuyckisme 2: "Iemand op mijn werk probeerde me wijs te maken dat onze prins in Wallonië altijd al als prince Philippe door het leven ging."

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 Bekijk bericht
Als daar ne knappe gast zit mss,lieft met een strak kontje ......
De langverwachte outing van duveltje382
Raf is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:56.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be