Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 december 2015, 23:42   #1
Eurosceptic
Minister
 
Geregistreerd: 19 mei 2014
Berichten: 3.920
Standaard Wikileaks: Amerikaanse vrijhandelsakkoorden boycotten BRICS nations

De meesten onder ons weten dat Europa en de VSA bang zijn voor de economische groei van China en de rest van de BRICS nations (Brazilië, Rusland, India en Zuid Afrika) Deze korte video gaat over vrijhandelsakkoorden tussen grote multinationals, die achter gesloten deuren gebeuren en waar regeringen geen enkele vat op hebben. Het is een soort van economische boycot tegen die 5 groeiende economieën, die achter gesloten deuren wordt georganiseerd. Met verregaande gevolgen voor de globale economie

US strategy to create a new global economical system

Soevereine overheden hebben geen enkele grip, of zelfs geen enkele weet van de inhoud van die akkoorden.

Grote multinationals kunnen overheden aanklagen voor maatregelen zoals het verhogen van minimumlonen etc. De video geeft er concrete voorbeelden van.
De doorsnee Amerikaan weet zelf dat het grote multinationals zijn die beleid voeren, en niet de regering die de burger vertegenwoordigt. "Corporatism" heet dat

Graag uw visie en uw feedback. Het is volkomen ondemocratisch, immoreel en als je het mij vraagt illegaal

Economisch terrorisme?
__________________
Wat van mij is, is van mij! En wat van jou is, is van ons

Laatst gewijzigd door Eurosceptic : 22 december 2015 om 00:01.
Eurosceptic is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 december 2015, 00:23   #2
Eurosceptic
Minister
 
Geregistreerd: 19 mei 2014
Berichten: 3.920
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ultieme Brigade Bekijk bericht
Wikileaks, dat Russisch front heeft haar pluimen al lang verloren.
Het is erg onderbouwd met voorbeelden van echte gebeurtenissen. Gebruik aub je gezond verstand ipv feiten als een geloof/complottheorie aan de kant te zetten.

Hier een uitgebreidere docu

TTIP, een wolf in schaapskleren

Bijvoorbeeld de grootste tabaksfabrikant in Amerika die een overheid voor miljarden aanklaagt op basis van reclame die waarschuwt voor kanker.
Het maatschappelijk belang is steeds ondergeschikt aan het belang van de multinationals.

Denk ook aan Monsanto. Wie vandaag een pot spaghettisaus vol (kankerverwekkende) bewaarmiddelen koopt, kan op basis van die akkoorden niet op het product lezen wat erin zit

Corporations > governments
__________________
Wat van mij is, is van mij! En wat van jou is, is van ons

Laatst gewijzigd door Eurosceptic : 22 december 2015 om 00:24.
Eurosceptic is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 december 2015, 13:56   #3
Klein Licht
Minister-President
 
Geregistreerd: 30 september 2011
Berichten: 5.484
Standaard

Volgens De Gucht gaat het onderwerpen aan multinationals ons allemaal een tweede, en misschien wel een derde job opleveren
Klein Licht is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:36.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be