Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Themafora > Immigratie en integratie
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Immigratie en integratie Het forum bij uitstek voor discussies over thema's zoals vreemdelingenbeleid, integratie versus assimilatie, (verplichte) inburgering,...

Antwoord
 
Discussietools
Oud 13 november 2025, 09:45   #1
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.788
Standaard Moslims ondergraven ons rechtsysteem, vrijheid en welvaart op het spel.

Magistraten slaan nu ook de alarmbel, het justitiesysteem staat op instorten en daarmee ook onze democratie, veiligheid en welvaartsstaat die we momenteel genieten.

Waarom zijn moslims hiervan de oorzaak? Redelijk duidelijk, moslims beslaan voorlopig maar 10% van de bevolking maar overspoelen wel de gevangenissen (50% moslim), idem voor alle misdaadcijfers, werkloosheid, ziektekas en het zorgsysteem.

Kort gezegt, zelfs wij zijn niet rijk genoeg om zoveel moslims te onderhouden, die luxe blijkt financieel en democratisch niet vol te houden.

https://www.nieuwsblad.be/nieuws/mag...mender=Proteus

Magistratenverenigingen slaakt noodkreet: “Justitie staat op instorten”
Het Belgische gerecht staat op “instorten”
, zo hekelen verschillende magistratenverenigingen donderdag in een gezamenlijke opiniebijdrage . Een gebrek aan middelen met alle gevolgen van dien voor bijvoorbeeld de personeelsbezetting van de rechtbanken en de staat van de gebouwen, of het capaciteitstekort in de gevangenissen zorgen ervoor dat de kerntaak in het gedrang komt: “Het is vijf voor twaalf voor de Belgische justitie.”
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 november 2025, 16:31   #2
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 24.679
Standaard

De bendes uit de Balkan zorgen anders ook wel voor een pak overwerk. Ik denk aan de Albanese drugsbendes, de Roemeense koperdieven-, bedelaars- en zakkenrollerbendes. En aan de talen op straat te horen vraag ik me af hoe lang het nog gaat duren eer de paramilitaire drugsbendes uit de Zuid-Amerikaanse narcostaten hier voet aan grond gaan krijgen. Fok immigratie.
__________________
Islam is islamisme in rust, islamisme is islam in actie. (Wim Van Rooy)

De smeltkroezen zijn aan het smelten.

Laatst gewijzigd door Vlad : 13 november 2025 om 16:31.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden
Oud Gisteren, 07:23   #3
Hoofdstraat
Secretaris-Generaal VN
 
Hoofdstraat's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2017
Berichten: 26.788
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlad Bekijk bericht
De bendes uit de Balkan zorgen anders ook wel voor een pak overwerk. Ik denk aan de Albanese drugsbendes, de Roemeense koperdieven-, bedelaars- en zakkenrollerbendes. En aan de talen op straat te horen vraag ik me af hoe lang het nog gaat duren eer de paramilitaire drugsbendes uit de Zuid-Amerikaanse narcostaten hier voet aan grond gaan krijgen. Fok immigratie.
Daar zitten veel moslims tussen, moslims zijn niet enkel Arabieren en Afrikanen. Uiteraard zorgen zigeuners ook voor een onevenredige overlast, die hebben dan ook een gelijkaardig inteelt probleem.

.

Laatst gewijzigd door Hoofdstraat : Gisteren om 07:25.
Hoofdstraat is offline   Met citaat antwoorden
Oud Gisteren, 19:43   #4
Drukazz
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 31 augustus 2014
Berichten: 6.492
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat Bekijk bericht
Kort gezegt, zelfs wij zijn niet rijk genoeg om zoveel moslims te onderhouden, die luxe blijkt financieel en democratisch niet vol te houden.
Amerika telt per 100.000 inwoners 13 keer meer gevangenen dan Nederland en 7 keer meer gevangenen dan België.

Amerika telt 1,5% moslims.
Drukazz is offline   Met citaat antwoorden
Oud Vandaag, 01:01   #5
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.602
Standaard Genocides zijn natuurlijke processen in de harde natuur

ja joh, de blauwdruk voor een totaal nieuw Vreemdelingbeleid had ik al uitgewerkt in manuscript wart0141 ruim 22 jaar geleden en nu moet ik het hele onderzoek verder uitwerken.

Sowieso POORTEN van alle Bordelen POTdicht voor kansloze en NIET Assimileerbare migranten en PV RASSEN ok, dus dit is onderdeel van de nieuwe theorie en modellering van zgn Etnische Stammen met Extreme Seksuele Kaste Endogamie, die in Nederland en Belgie nu woekeren en parasiteren.

het gaat niet om Islamieten alleen hierbij, nee het is een organisch, AI Koelie Apen model en seks en hard porno zijn erbij inbegrepen, wel alleen in Hollandse en Belgische Standjes he om de Assimilatie dus te optimaliseren en lekkerder te maken voor de jonge, hete, hoerig geboren buitenlandse meiden.

Mijn AI Koelie Apen visies zijn misschien de missing links die nu dus eea perfecter kunnen aanpakken. Ik ben dus de MIssing LInk zelf tussen Mensen en Apen denk ik nu en ik ben feitelijk nooit echt mens geweest. Ben zeker een Mutant uit de Surikoelie apen gemeenschap.


=========================
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:25.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be