![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Persmededelingen In dit forum kun je discussiëren over persmededelingen die verschenen zijn op onze portaalsite. Persmededelingen kunnen ons steeds via dit adres worden toegestuurd. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Redactie
Geregistreerd: 27 november 2004
Berichten: 28.704
|
![]() Vlaams minister Ingrid Lieten zal van 13 t.e.m. 17 mei 2010 een bezoek brengen aan de wereldtentoonstelling in Shanghai. De reis, die zij als Vlaams minister onderneemt, valt midden in de verkiezingscampagne waarbij de minister ook nog eens lijsttrekker voor de provincie Limburg is.
Ongetwijfeld zal dit bezoek, waar ook een reeks journalisten aan zullen deelnemen, één langgerekte mediapromotiecampagne worden voor de SP.a-lijsttrekker Ingrid Lieten. De bedoeling van de Shanghai-reis is duidelijk: maximale media-aandacht voor de Limburgse SP.a-lijsttrekker Ingrid Lieten. Het Vlaams Belang vindt het ongepast om deze reis in volle verkiezingscampagne te ondernemen. Minister Lieten dient zich te laten vervangen door een andere Vlaams minister die geen kandidaat is bij de komende federale verkiezingen! Het Vlaams Belang eist dat Vlaams minister-president Peeters orde op zaken stelt en de “terughoudendheid” in de praktijk brengt die hij eist van al zijn Vlaamse ministers tijdens de federale verkiezingscampagne. Filip Dewinter Bron: politics.be
__________________
Politics.be - Jouw politieke portaalsite |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 8 november 2006
Berichten: 7.056
|
![]() VB heeft gelijk
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
|
![]() Ofwel moet je als Vlaams-Minister en campagnevoerend partijlid je mond houden
Ofwel moet je job doen als Minister alletwee mag niet ! In feite zouden ministers ook ministgers van lopende zaken geen verkiezingscampagne mogen voeren - minstens 4 jaar niet meer aan politiek doen. dat zou het VB mooi uitkomen : die hebben nooit ministers.
__________________
Tempo toleras sed vero aperas |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 9 november 2002
Berichten: 20.910
|
![]() Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuh. Is het u trouwens opgevallen dat Bourgeois opeens wel heel veel persberichten de wereld in stuurt?
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Eur. Commissievoorzitter
Geregistreerd: 18 november 2007
Locatie: 2100 Meneghem
Berichten: 9.288
|
![]() Moesten we jaarlijkse verkiezingen hebben - de kloof met de burger ware nog nooit zo klein...
__________________
Tempo toleras sed vero aperas |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Minister-President
Geregistreerd: 22 augustus 2002
Berichten: 4.248
|
![]() De mensen zijn 't hele circus nu al kotsmoe.
__________________
www.vlaamsbelang.org |
![]() |
![]() |