![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Maatschappij en samenleving Dit subforum handelt over zaken die leven binnen de maatschappij en in die zin politiek relevant (geworden) zijn. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 1 januari 2008
Berichten: 7.466
|
![]() Wie wil er niet genieten van een moderne sociale woning voorzien van de laatste modernste snufjes. Goed geïsoleerd en zonnepanelen op het dak.
Andere mensen die op de privé markt dienen te kopen moeten het vaak stellen met een bouwvallig krot met torenhoge energiefacturen en een eindeloze renovatiekost.
__________________
Ignorance is bliss Laatst gewijzigd door Blue Sky : 27 oktober 2023 om 08:07. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.731
|
![]() Citaat:
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt. In de meltingpot gaat alles kapot. Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen. |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 14 februari 2014
Berichten: 36.419
|
![]() Citaat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.658
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Secretaris-Generaal VN
|
![]() Mijn echtgenote, voor ze zich diep in de schulden stak om een hypotheek te nemen, moest wel op de privé markt huren. (een oud huisje , waar de keldertrap naar de championkwekerij uit weggerot was, en verwarming eerder per ongeluk was, voor bef 17 000/maand, in een periode dat een kuisvrouw full time 28 000 netto had )
Hoog opgeleid, maar werkloos, alleenstaande jonge vrouw, geen kinderen. Hoeveel kans denkt men dat zo'n persoon had op een sociaal woonplekje? Dat was toen al moeilijk. En daar werd ze nog op afgerekend toen ze op gesprek ging om te bekijken wat mogelijk was. Waarom huurt u nu een volledig huis, als alleenstaande? Het was het goedkoopste in deze omgeving dat ik kon vinden. Kon u geen appartement kiezen? Die zijn in deze omgeving meestal nieuw, en dus duurder. Maar ik ben op zoek, vandaar dat ik hier nu bij U zit.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen. |
![]() |
![]() |