![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
|||||||
| Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
| Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora. |
![]() |
|
|
Discussietools |
|
|
#1 |
|
Vreemdeling
Geregistreerd: 17 januari 2003
Locatie: Antwerpen, Gent, Leuven, Brussel
Berichten: 7
|
Een 8-tal Gentse NSV-leden heeft gisteren, tijdens de opening van het 50ste academiejaar van de Vlerick-school een republikeinse protestactie gevoerd. De Vlerick had het nodig gevonden om Albert II uit te nodigen bij de start van het nieuwe jaar in de Aula van de Gentse universiteit.
Op het moment dat Albert II uit z'n wagen stapte werd hij verwelkomd op een striemend 'belgië barst!' Ook binnen in de Aula was er protest.
__________________
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Europees Commissaris
Geregistreerd: 28 februari 2003
Locatie: Podgorica
Berichten: 6.351
|
Alvast een betere actie dan wat we van NSV Gent gewoon zijn: beschadigen van kantoorgebouwen in het Gentse.
__________________
[SIZE=1] [/SIZE]
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Minister-President
Geregistreerd: 27 mei 2003
Locatie: Brussels
Berichten: 4.978
|
NSV : Nationalistische Studie Verzuimers
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Gouverneur
Geregistreerd: 14 november 2002
Locatie: Vilvoorde
Berichten: 1.435
|
Puh, dat kan ook gelden voor de leden van andere politieke studentenverenigingen, of sowieso alle andere studentenverenigingen.
Even een leuke oude spreuk uit de doos halen, ik geloof dat die van de Romeinse wijsgeer Seneca was: "Studius sine studio est us". Letterlijk vertaald: Een student zonder studie is een zwijn. Vrij vertaald: Als een student niet studeert dan is hij niets waard.
__________________
"In a time of universal deceit, telling the truth becomes a revolutionary act." -- George Orwell |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Banneling
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
|
Ik was er gisteren bij toen het gebeurde en ik moet zeggen dat meerderheid van de toeschouwers niet eens wist dat het het NSV was die weer onnozel moest komen doen.
Ik dacht eigenlijk dat het het Vlaams Blok was. Qua impact was het echt verwaarloosbaar naar mijn mening. De mensen die ik daarna hierover sprak vonden die manifestanten trouwens maar een bende ambetante kleuters. Wel grappig was dat ze begonnen met hun gejoel (in de Aula) net toen Bart Somers zijn speech begon af te steken. Naar mijn gedacht zouden ze die bende voosaards best een paar weken gemeenschapsdienst aansmeren in een migrantenbuurt (Rabot of De Muide). |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#9 | |
|
Banneling
Geregistreerd: 18 februari 2003
Berichten: 26.968
|
Citaat:
hebben het probleem(pje) snel en efficient opgelost. 8) Ah ja, nu hebben die NSV'ers weer een straf verhaal om af te steken aan de toog van 'De Roeland' zeker. [fantasie] 'Jaja, gilbert, die gast van de staatsveiligheid was zeeekers 2 meter groot en bijna even breed maar ik zwaaide dapper met mijn papierke en ik krijste als een big in het slachthuis. Had hij geen revolver gehad, ik had hem een ferme beet gegeven. En de koning was ferm onder de indruk amai, amai, amai hij zal niet goed slapen vandeweek. Zo zeker 8 betogers, dat maakte nogal indruk zulle... Gilbert, Gilbert...... waarom lacht gij zo en waar gaat gij naartoe???" [/fantasie} 8) |
|
|
|
|
|
|
#10 | |
|
Burger
Geregistreerd: 24 augustus 2003
Locatie: the capital of Europe
Berichten: 170
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Minister
Geregistreerd: 21 maart 2003
Berichten: 3.389
|
Hee, maar da's nogal es een actie hoor! Volgens mij zijn ze er daar nóg niet goed van!
__________________
when you're asked to fight a war that's over nothing it's best to join the side that's gonna win http://chezpaulus.devnulled.be |
|
|
|
|
|
#12 | |
|
Minister-President
Geregistreerd: 22 februari 2003
Locatie: Dietsland-Europa
Berichten: 5.620
|
Citaat:
__________________
Massimo Morsello - Punto di Non Ritorno |
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Secretaris-Generaal VN
|
Amai, 8 nazi's die met hun armke omhoog VlaemSSch-nazionale slogans stonden te scanderen... in den glorietijd van 40-45 was 't wel wa meer e
|
|
|
|
|
|
#14 | |
|
Parlementslid
Geregistreerd: 5 oktober 2003
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 1.879
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Partijlid
Geregistreerd: 31 augustus 2003
Berichten: 208
|
Acht scharrekopjes roepen BELGIE BARST! NSV heeft zijn start niet gemist. Toch ongelooflijk hoe die brave alleshaters toch telkens op de meest stupide manier het nieuws halen. Alhoewel, als niet één van die pummels zelf dit tekstje de wereld in gestuurd had zou geen haan, zelfs niet de allerdomste haan, daar naartoe kraaien.
Het ergste van dit triestige gedoe is dat die nietsnutten nu waarschijnlijk zich nog stoerder voelen, ook al heeft zowat de hele goegemeente hun buik vol van dit kinderachtige gedrag van deze overjaarse kleuters. Ik mag die NSV-ertjes niet. Als ze niet met een veel te korte snit en dito broek marcheren achter de vlag en hierbij nog niet eens de puberteit bereikte knapen mee laten opdraven, dan gaan ze voor de Vlerick, een centrum van eruditie, hun eigen, aan de debiliteit grenzende domheid, tentoonspreiden. Albert II zal eens gegniffeld hebben. Die acht door en door zielige individuen zullen geschaterd hebben. Wat hebben zij die alom gewaardeerde koning een hak gezet! Doe zo verder NSV (of is het NSDAP?), de wereld ligt voor jullie. Ondanks de vele negatieve reacties, het hoongelach, de deuren op je neus, ja, zelfs de koeien uit de wei loeien jullie uit; toch gaan jullie er blijven voor gaan. Onkruid vergaat inderdaad niet. Maar zelfs voor de meest woekerende plant bestaat er een herbicide. Maar daar moet zelfs geen research naar gedaan worden, vroeg of laat (en hoe vroeger, hoe minder laat), gaan jullie volledig ten onder gaan in jullie extremisme, leugens, of gewoon, door jullie peuter-attitude.
__________________
LEVE BELGIE !!! - VIVE LA BELGIQUE !!! |
|
|
|
|
|
#16 |
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.920
|
Och JP, de mentaliteitsverschillen tussen de vlamingen en de walen zijn nu eenmaal van deze orde dat een barsten van belgie nog de beste oplossing zou zijn.
Trouwens moesten de transfers niet bestaan, dan was belgie al gebarsten. En in feite zijn is dat nu ook al een stuk. Trouwens het aanhouden van een koningshuis is oneconomisch en kost ne hoop geld. Wist ge dat deze brave mensen 250 agenten ter beschikking hebben, om zich te beschermen ('t is potverdorie een half leger). |
|
|
|
|
|
#17 | |
|
Banneling
|
Waar zouden we staan zonder de NSV-folklore?
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#18 | |
|
Europees Commissaris
Geregistreerd: 28 februari 2003
Locatie: Podgorica
Berichten: 6.351
|
Citaat:
__________________
[SIZE=1] [/SIZE]
|
|
|
|
|
|
|
#19 | |
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#20 | ||
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 17 februari 2003
Berichten: 11.300
|
Citaat:
|
||
|
|
|