Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 november 2012, 13:12   #1
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard Telenet lanceert Israëlisch TV-kanaal op de Vlaamse kabel

Citaat:
Belangrijk nieuws voor wie bij ons geïnteresseerd is in Israëlische media, cultuur en actualiteit. De Mechelse kabeloperator, Telenet, biedt vanaf nu de zender The Israeli Network aan in het basispakket. Met de huidige crisissituatie volg je zo de actualiteit op de voet.

Het nieuwe TV-kanaal geeft elke dag de beste programma’s uit het huidige Israëlische televisieaanbod. Daarmee kunnen voor het eerst ook kijkers buiten Israël van een breed scala aan Israëlische uitzendingen genieten, waaronder een dagelijkse nieuwsuitzending en een groot aantal producties, die door de Joodse traditie en cultuur geïnspireerd zijn. Veel programma’s zijn in het Engels ondertiteld, zodat wie geen Hebreeuws machtig is, toch kan meevolgen. Hieronder een overzicht van de belangrijkste programma’s:

Mer de huidige crisissituatie in Israël wordt er bijna heel de dag overgeschakeld naar Live-nieuwsberichtgeving, dit is dan ook niet ondertiteld. Je vindt de zender in Vlaanderen op kanaal 188, in Brussel op kanaal 217.

NIEUWS EN DUIDING
Daily News is de dagelijkse ondertitelde nieuwsuitzending. Israeli viewpoint brengt dan weer live-verslag van belangrijke nieuwsevenementen in het land. Er zijn ook achtergrondprogramma’s zoals News & Current Affairs, het Israëlische equivalent van Terzake en London & Kirshenbaum, een dagelijkse talkshow waarbij Yaron London en Moti Kirshenbaum op interessante gebeurtenissen focussen die de Israëlische pers haalden. Het wekelijkse Meet the press is een programma waarbij journalisten commentaren en reacties bij het nieuws geven.

ONTSPANNING
Met The Israëli Network kan je vanaf nu volop van de creativiteit van de Israëlische programmamakers genieten. Die brengen producties van wereldklasse met satire. Dankzij deze shows maak je ook kennis met lokale beroemdheden. Funny Job is een humoristisch programma dat de beste standupcomedians uit Israël rond één tafel bijeen brengt en waarbij het steeds lachen geblazen is (met ondertitels). State of the Union is eveneens ondertiteld. Het is een bekend satirisch programma waar de actualiteit in Israël flink op de korrel wordt genomen door Guri Alfi, Lior Shlein, Orna Banay en Einav Galili.

JOODSE TRADITIE EN CULTUUR
Bij de nieuwe zender worden ook spraakmakende documentaires getoond die een goed inzicht bieden in de geschiedenis van het land, een geschiedenis waar de Israëli’s bijzonder fier op zijn. De nationale feestdagen zoals het Joodse Nieuwjaar, Soekot of de Onafhankelijkheidsdag geven elk jaar opnieuw aanleiding tot feestelijke producties die je confronteren met het kloppend hart van de samenleving.

DOCUMENTAIRES EN ONDERZOEK
Uvda is een Panorama-achtige uitzending met ondertitels, vaak met documentaires die gemaakt zijn door Israëlische onderzoeksjournalisten. En ten slotte zendt het TV-station ook Kol Bodek, Engelstalig ondertiteld uit. Dat is het kritische programma van Rafi Ginat waarbij allerlei vormen van onrecht aan de kaak worden gesteld.

DRAMA EN ONTSPANNING
Israëlische producties met wereldklasse geven je de gelegenheid om de creativiteit van de programmamakers te doen kennen. Prisoners of war 2 is een serie die de lotgevallen van een reserve-eenheid van het Israëlische leger in beeld brengt. De eenheid voert een geheime operatie in Libanon uit met de opdracht een belangrijke terrorist uit te schakelen. De operatie is mislukt en de drie soldaten worden gevangengenomen. De serie herneemt dit jaar op het punt, waar na jaren onderhandelen achter de schermen het drietal na een gevangenenruil levend terug gaan keren of toch niet… want de reeks blijft natuurlijk tot aan de laatste aflevering voor de nodige suspense in de huiskamer zorgen.
Trinny and Sussanah is een format waarin twee fashionspecialisten je in een originele documentaire over een roetsjbaan vol emoties sturen en waarbij een uiterlijke make-over verdiept wordt tot een ontdekken van de eigen persoonlijkheid van de deelnemers.

KINDERPROGRAMMA’S
The Israëli Network biedt kwaliteitsvolle programma’s aan voor kinderen waarbij die veel kunnen opsteken van de taal en de Joodse cultuur. De programma’s zijn ideaal om kinderen Hebreeuws te laten leren. De aantrekkelijke manier waarop de programma’s gepresenteerd worden, zorgt ervoor dat de aandacht van de kleinere kijkertjes tot de laatste minuut wordt vastgehouden.

SPORT
De sportuitzendingen besteden aandacht aan de prestaties van Israëlische clubs op nationaal en internationaal vlak. Ook met live verslaggeving van de Euroleague basketbalwedstrijden waarbij 24 teams uit 18 landen deelnemen. Zo kan je Maccabi Tel Aviv gestaag zien opklimmen in de rangschikking.

RADIO JUDAICA
Op de kabel zitten ook radiozenders en ook daar biedt Telenet een interessant surplus nu de
provider sinds kort de Brusselse Franstalige zender Radio Judaica aanbiedt. Dat betekent dat de Joodse radiozender vanaf nu in gans Vlaanderen te beluisteren valt. Dat was eerder door het gering zendvermogen enkel in een beperkte straal rond de hoofdstad mogelijk.

Programmatie: zie ook de website van The Israël Network op www.tin.tv
http://joodsactueel.be/2012/11/21/te...vlaamse-kabel/

Hmm, dit kan nog interessant worden.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:20   #2
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 70.195
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Nu wachten op de eerste protesten tegen dit kanaal.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is nu online   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:22   #3
Kaal
Minister-President
 
Geregistreerd: 20 november 2003
Berichten: 4.367
Standaard

Goed van Telenet.
Kaal is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:23   #4
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Nu wachten op de eerste protesten tegen dit kanaal.
Mag ik beginnen?

Het is niet in widescreen en er staat geen uitleg bij de programma's in de tv-gids!

Oh, en Radio Judaica staat te luid.

Laatst gewijzigd door Koenraad Noël : 21 november 2012 om 13:23.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:24   #5
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

het Israëlisch basketbal ga ik zeker opvolgen! dat is een redelijk hoog niveau, dat is dus interessant.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:26   #6
Tejokus
Minister-President
 
Tejokus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 april 2006
Locatie: Puerto de la Cruz
Berichten: 4.487
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Koenraad Noël Bekijk bericht
[url]
Hmm, dit kan nog interessant worden.
Zat ik niet op te wachten...
Die zijn geschiedenis kent en zeker de geschiedenis van Israël, kent de oorzaak
van de actuele problemen.
Dit is interessant en niet de propaganda die we nu waarschijnlijk te zien krijgen.
Tejokus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:49   #7
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.865
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Nu wachten op de eerste protesten tegen dit kanaal.
Moet ge er een hebben?

In Limburg heeft telenet de 3 Duitse zenders van de analoge kabel gehaald. Omdat die plaats moesten ruimen voor de uitbreiding van de digitale posten. En omdat zo nodig Vlaanderen eenheidsworst moest zijn, waarbij iedereen eenzelfde aanbod kreeg.

En dat diende dus om een zender te lanceren van een land dat de meesten geen kl*ten kan schelen omdat het zo ver ligt.

Maar wat enkele kilometers van onze woonplaats gebeurt, daar kunt ge als analoge kijker naar fluiten.

Laatst gewijzigd door pajoske : 21 november 2012 om 13:50.
pajoske is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:51   #8
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Moet ge er een hebben?

In Limburg heeft telenet de 3 Duitse zenders van de analoge kabel gehaald. Omdat die plaats moesten ruimen voor de uitbreiding van de digitale posten. En omdat zo nodig Vlaanderen eenheidsworst moest zijn, waarbij iedereen eenzelfde aanbod kreeg.

En dat diende dus om een zender te lanceren van ene land dat de meesten geen kl*ten kan schelen omdat het zo ver ligt.

Maar wat enkele kilometers van onze woonplaats gebeurt, daar kunt ge als analoge kijker naar fluiten.
Dat is een irrelevante discussie, hoor. Analoge televisie wilt men op lange termijn (m.i. terecht) uitdoven.

Laatst gewijzigd door Koenraad Noël : 21 november 2012 om 13:51.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:54   #9
Scherven A. Mok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 21 april 2008
Berichten: 12.832
Standaard

Mechelse kabeloperator ? Amerikaanse bedoelen ze. En de gevolgen lieten blijkbaar ook niet lang op zich wachten.
Scherven A. Mok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:56   #10
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.865
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Koenraad Noël Bekijk bericht
Dat is een irrelevante discussie, hoor. Analoge televisie wilt men op lange termijn (m.i. terecht) uitdoven.
Natuurlijk wil men dat uitdoven. Dat brengt niet genoeg op. Hoeveel is het prijsverschil?
Kabelabonnement is gelijk. Maar voor elke toestel heb je een digitale ontvanger nodig=kassa kassa.

Laatst gewijzigd door pajoske : 21 november 2012 om 13:57.
pajoske is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:57   #11
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Scherven A. Mok Bekijk bericht
Mechelse kabeloperator ? Amerikaanse bedoelen ze. En de gevolgen lieten blijkbaar ook niet lang op zich wachten.
Ah, juist, dat was ik al vergeten. En dat klinkt inderdaad erg aannemelijk.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:58   #12
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Natuurlijk wil men dat uitdoven. Dat brengt niet genoeg op. Hoeveel is het prijsverschil?
Kabelabonnement is gelijk. Maar voor elke toestel heb je en digitale ontvanger nodig=kassa kassa.
Digitale ontvangers dienen zoals in andere landen in de televisie ingebouwd te worden, dat is zeker een probleem. Maar dat neemt niet weg dat digitale televisie beter is.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:58   #13
Tejokus
Minister-President
 
Tejokus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 april 2006
Locatie: Puerto de la Cruz
Berichten: 4.487
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Scherven A. Mok Bekijk bericht
Mechelse kabeloperator ? Amerikaanse bedoelen ze. En de gevolgen lieten blijkbaar ook niet lang op zich wachten.
Straf. DAT was nu ook het 1ste waaraan ik dacht.
Tejokus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 13:59   #14
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.865
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Koenraad Noël Bekijk bericht
Digitale ontvangers dienen zoals in andere landen in de televisie ingebouwd te worden, dat is zeker een probleem. Maar dat neemt niet weg dat digitale televisie beter is.
Ik heb een digitale ontvanger ingebouwd in mijn grote TV. Alleen is dat DVB-T
pajoske is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:07   #15
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Ik heb een digitale ontvanger ingebouwd in mijn grote TV. Alleen is dat DVB-T
Daarmee kun je nog steeds enkel VRT ontvangen, hé?

Commerciële DVB-T-aanbieders zijn nochtans mogelijk, alleen is er weinig animo.
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:10   #16
Scherven A. Mok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 21 april 2008
Berichten: 12.832
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tejokus Bekijk bericht
Straf. DAT was nu ook het 1ste waaraan ik dacht.
Ik heb mijn telepathische kracht nog niet helemaal onder controle.
Scherven A. Mok is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:19   #17
Vigilante VL
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 april 2010
Locatie: 50°52′42″N, 4°21′19″E
Berichten: 2.075
Standaard

Yes, nog een gratis kanaal waar ik nooit naar ga kijken omdat ik er de fuck-all van begrijp...

Ik kijk sowieso geen tv meer, want het is een triestige zooi in vgl. met de duizenden documentaires die je gratis op YT vindt tegenwoordig.
Vigilante VL is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:49   #18
pajoske
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
pajoske's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 september 2006
Locatie: Maaskaant/Limburg/Europe
Berichten: 15.865
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Koenraad Noël Bekijk bericht
Daarmee kun je nog steeds enkel VRT ontvangen, hé?

Commerciële DVB-T-aanbieders zijn nochtans mogelijk, alleen is er weinig animo.
Als ik goed ingelicht ben ook ARD en ZDF. Nederland1, 2 en 3.

Ik zou daar toch eens mee moeten experimenteren.
pajoske is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:52   #19
Schelfie
Minister-President
 
Schelfie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 januari 2010
Locatie: Kalfort (Puurs)
Berichten: 4.142
Standaard

Waarom in het basispakket? Wat interesseert mij TV - Israël. Zet verdekke liever History Channel gratis.
__________________
Al is de Vlaming nog zo fel, de Waal die krijgt zijn goesting wel.
Schelfie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 november 2012, 14:53   #20
Koenraad Noël
Europees Commissaris
 
Koenraad Noël's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2012
Locatie: Europa
Berichten: 7.744
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Als ik goed ingelicht ben ook ARD en ZDF. Nederland1, 2 en 3.

Ik zou daar toch eens mee moeten experimenteren.
Als je in de buurt van de grenzen zit, waarschijnlijk wel.

https://nl.wikipedia.org/wiki/DVB-T-frequenties
Koenraad Noël is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:03.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be