Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Binnenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Binnenland Onderwerpen omtrent de binnenlandse politiek kunnen hier terecht. Let er wel op dat dit subforum enkel over dergelijk algemene zaken gaat die niet thuishoren in de themafora.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 2 maart 2006, 12:58   #81
Zeno!
Eur. Commissievoorzitter
 
Geregistreerd: 23 november 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 9.781
Standaard

Man man, de Belgische staatsveiligheid! Chapeau, mannen. Heeft er nu iemand nóg bewijzen nodig dat al die unitaire Belgische instituten gewoon rot zijn? (voetbalbond-regie der gebouwen-justitie-staatsveiligheid-........)
Zeno! is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 12:59   #82
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

't is niet omdat je hardnekkig blijft volhouden in je nonsens dat het daarom ooit plots waarheden worden, maar goed.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Confucius Bekijk bericht
Sorry, als ik U beledigde Pelgrim ! Ik geef toe dat ik, zoals U blijkbaar, geen inside informatie heb binnen de linkse Turkse oppositie.
ik ook niet. Maar wij hebben wel het proces van nabij gevolgd en de zaak stinkt nogal hard. Er is helemaal geen sprake van moord in de beschuldigingen, wel van lidmaatschap van een organisatie die 'mogelijk ooit wel eens aanslagen kan plegen'. Anders gezegd: een organisatie die nogal veel kritiek heeft op de Turkse dictatuur.

Citaat:
Ik beschik evenmin over een rechtstreekse telefoonlijn met onze gerechtelijke diensten. De wapens en valse papieren die gevonden werden kunnen inderdaad toebehoord hebben aan de vorige eigenaars van het apartement zonder dat mevrouw Erdal ze ooit opgemerkt heeft.
Die valse papieren zal ze waarschijnlijk wel zelf gehad hebben, het ging er dan ook om dat zij zich moest verschuilen. En wat die wapens betreft wil ik geen uitspraken doen vooraleer ik weet welke wapens dat waren, maar vast staat wel dat 1 iemand daar de volle verantwoordelijkheid voor op zich heeft genomen. Voor de rest is er helemaal geen sprake van enige betrokkenheid bij terroristische activiteiten op Belze bodem, het DHKC heeft zelfs expliciet altijd gezegd dat ze hier in belgique volledig legitiem willen werken.

Citaat:
De zogenaamde bewijslast van de Turkse regering op film betreft mogelijks beelden van een dubbelgangster want Fehrye was op dat ogenblik vreedzaam aan het betogen tegen de Turkse dictatuur waarbij ze de grondwettelijke orde verstoorde met haar protestkreten.
Ik heb de film in kwestie niet gezien maar gij blijkbaar wel?
Wat ik wel weet is dat Turkije Erdal niet beschuldigd van rechtstreekse betrokkenheid bij die zaak. Als er zo'n film zou bestaan lijkt me dat dus bijzonder vreemd dat de Turkse staat niet voluit voor rechtstreekse betrokkenheid gaat.

Citaat:
Ik wist natuurlijk niet dat DHKP-C een Koerdische organisatie was en ik dan Uw verlichte geest dan ook voor de toelichting.
DHKP-C is geen Koerdische organisatie, gewoon een marxistisch-leninistische organisatie. Wel strijden ze ook tegen de repressie tegen het Koerdische volk. De PKK is daarentegen wel een Koerdische organisatie.

Citaat:
In alle nederigheid vraag ik dan ook excuus voor het feit dat ik mijn mond durfde opendoen en dat in tegenspraak met een "verlichte geest" zoals de Uwe.
nou draai je de zaken wel ferm om he, ik wacht nog steeds op de concrete bewijzen van de vele loze beschuldigingen die hier al zijn geuit.
__________________
pri via opinio, ne prelegu.
pri alies opinioj, nepre legu!
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:03   #83
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jonas Elossov Bekijk bericht
In welke zin is zij een terroriste... Het enige wat ze gedaan heeft (volgend e Turkse overheid) is een deur geopend van het bedrijf waar ze werkte waarlangs een moordcommando is binnengekomen.
En nogmaals: zelfs dat staat niet vast, want de beschuldiging gaat over 'verstoring van de grondwettelijke orde', niet over rechtstreekse betrokkenheid.

Citaat:
De vent die zet trouwens hebben uit de weg geruimd was een fascistisch zwijn dat zelf al een groot aantal doden op zijn geweten had, maar niet vervolgd werd omdat hij tot de rijkste familie van turkije behoorde.
Nu heb ik speciaal gezwegen over d�*t feit om de zaak toch nog proberen genuanceerd te verklaren...
Maar op zich heb jij wel volkomen gelijk, dat klopt

Citaat:
Enfin, niet dat ik individueel terrorisme als de beste methode ga verdedigen binnen dit systeem. De huidige propaganda rond de zaak is echt wel overdreven en ruikt naar klassenjustitie
Ik heb ook mijn bedenkingen bij sommige strategieën, maar individueel terrorisme is wel overdreven. Het DHKC kan toch op een redelijke aanhang rekenen.
__________________
pri via opinio, ne prelegu.
pri alies opinioj, nepre legu!
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:03   #84
Turkse Nederlander
Minister-President
 
Turkse Nederlander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 december 2002
Berichten: 4.060
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door styllo_ben Bekijk bericht
je verwart met Nuriye Kesbir. Trouwens, zij zit niet onder huisarrest maar in een gevangenis.
Onzin. Ze loopt vrij rond. De rechter had haar vrijlating bevolen nadat haar uitlevering aan Turkije door dezelfde rechter was afgewezen. Ze was betrokken bij de planning en uitvoering van terroristische acties op 800 militaire en burgerdoelen en nu loopt ze vrij rond in Nederland. Lekker is dat.
Turkse Nederlander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:06   #85
Turkse Nederlander
Minister-President
 
Turkse Nederlander's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 december 2002
Berichten: 4.060
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door de limburgse leeuw Bekijk bericht
Ik wens haar het beste. Vuil smerig België.

Nu hebben ze eens echte politieke vluchtelingen, worden ze veroordeeld.

Binnen dit en een paar jaar zijn we wellicht zelf allemaal politieke vluchtelingen, gezien de toenemende repressie t.o.v. andersdenkenden. Als zelfs vredesactivisten zoals die van Bomspotting al vervolgd worden, wat wil je dan dat men begrip opbrengt voor mensen die op de vlucht zijn voor de Turkse staat ?

http://www.bomspotting.be/nl/home_nl.php

Moest ik haar humanitaire hulp verstrekken, zou ik wellicht ook een crimineel zijn in de ogen van Patrick Dewael.
Deze vrouw werkte in het gebouw van de industrieel Sabanci. Ze heeft gewapende mannen binnengeloods en naar de kamer van Sabanci in de bovenste verdieping gebracht. Hier is Sabanci op brute wijze vermoord.
Turkse Nederlander is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:06   #86
Tempest
Gouverneur
 
Tempest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 december 2005
Berichten: 1.471
Standaard

Dezelfde "veiligheidsafdeling" was verantwoordelijk voor de bewaking van Erdahl als Dutroux, toch? Inmiddels van naam veranderd misschien, maar verder geen verschil, zoals nu blijkt.
Tempest is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:13   #87
1handclapping
Europees Commissaris
 
1handclapping's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juli 2003
Locatie: Antwerpen-Deurne
Berichten: 7.132
Standaard

Als er iemand rondloopt met het idee om ergens uit eender welke motieven at aanslagen te plegen en de nodige wapens in huis haalt enz..moet hij of zij aangehouden worden en in de gevangenis vliegen. Ik geloof dat dat duidelijk is. Sympathie hebben voor de idealen van die mens is iets helemaal anders.

Toch zijn er beklemmende vragen bij deze zaak : de "gepleegde feiten" zijn al 6 jaar oud ! Het meiske was toen aangehouden en men heeft haar moeten vrijlaten wegens onvoldoende bewijzen.. wat maakt nu plotseling dat die feiten weer wel bewezen zijn ? Waarom is iets wat 6 jaar gelden geen bewijs was nu plots wel een bewijs ?

Ik heb toch een sterk vermoeden dat er in deze zaak onfrisse dingen toegedekt blijven.. & het is zeer de vraag of we de waarheid ooit te weten zullen komen.
1handclapping is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:13   #88
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard



Interview met Jan Fermon, advocaat van Fehriye Erdal


De vuile samenwerking tussen België en Turkije

De overheid zou Erdal huisarrest geven op een geheime plaats. Maar de Turkse televisie toonde ondertussen al beelden van de voordeur van het betrokken huis. Jan Fermon, de advocaat van deze jonge militante, legde ons uit welke risico's Erdal loopt. Volgens hem spelen de Belgische autoriteiten een vuil spel.

Hoe kon haar adres uitlekken?

Jan Fermon. Op 17 augustus om 16u filmden twee Turkse journalisten het huis waar Erdal verblijft, in Charleroi. De correspondent van het Turkse dagblad Milliyet zei me: "Ik heb de informatie van een vriend op Binnenlandse Zaken hier in België."

Op de Turkse tv toonde men daarna duidelijk leesbaar het straatnaambord en de voordeur, met een rode cirkel er rond, zoals een schietschijf. Zo wordt Erdal voor de wolven gegooid. De minister van Binnenlandse Zaken en de rijkswacht hebben hun belofte om het adres geheim te houden verbroken. Ze benaderen haar als een criminele. Daarmee is duidelijk dat de Belgische autoriteiten haar niet willen beschermen.

Waarom schildert de regering haar als gevaarlijk en crimineel af?

Jan Fermon. Binnenlandse Zaken zegt dat ze verdacht wordt van bendevorming en verboden wapendracht en dat ze een gevaar is voor de openbare orde in België. Dat is gemakkelijk gezegd. De 'bende' waartoe ze behoort is de DHKC en Binnenlandse Zaken bestempelt deze organisatie als gevaarlijk. De voorzitter van de Raad van State zei echter dat hij dit niet goed begrijpt omdat de DHKC een volledig wettelijk bureau heeft in Brussel.

De paar wapens die bij haar aanhouding in het appartement in Knokke gevonden werden, zijn niet van haar. Tijdens het onderzoek verklaarde een medestander dat ze van hem zijn. Zijzelf heeft daar niets mee te maken. Erdal heeft de openbare orde in België nooit verstoord en ze heeft ook nooit die bedoeling gehad. In de documenten die bij haar in beslag genomen zijn, heeft men geen enkele aanwijzing daarover gevonden.

U stelt dat Erdal in gevaar is, hoezo?

Jan Fermon. Vanuit Turkije komen er openlijke bedreigingen ten aanzien van mensen die door het Turkse regime als terrorist worden beschouwd. En onder terrorist verstaat men militante revolutionairen. Güres, de ex-stafchef van het Turkse leger, verklaarde een paar jaar geleden al dat er 150 Turkse geheime agenten in Europa zitten om acties tegen Turkse 'terroristen' te ondernemen. Dat is pas een bedreiging van de openbare orde. De Belgische autoriteiten, die hiervan op de hoogte zijn, namen nooit enige maatregel.

De Turkse pers en autoriteiten zeggen dat Erdal een terroriste is, die betrokken was bij de aanslag op Sabanci. Het enige in dit verhaal dat klopt, is dat ze werkte in het gebouw waar de aanslag gebeurde. Trouwens, Turkije verwijst bij de vraag voor haar uitlevering zelfs niet naar die aanslag. Volgens de Turkse pers heeft de familie van Sabanci nu huurmoordenaars ingezet. Erdal is dus wel degelijk in gevaar.

Waarom laat Binnenlandse Zaken haar adres uitlekken?

Jan Fermon. De Turkse pers spreekt van een nieuw Öcalan-scenario (de Koerdische leider die via een derde land toch werd uitgeleverd), waar België mee akkoord zou zijn: eerst een valse sfeer van onveiligheid rond haar creëren, zodat men kan zeggen dat ze weg moet naar een derde land, en dan via via naar Turkije. Ik heb de indruk dat de regering dit spel meespeelt. Zitten hier economische, politieke, diplomatieke of andere afspraken achter? VU-volksvertegenwoordiger Karel Van Hoorebeke zei: "Er moet klaarheid komen over de afspraken die de regering over Erdal gemaakt heeft met Turkije. Afspraken hierover zijn niet aanvaardbaar." Ik sluit me daarbij aan.

Waar handelt de Belgische overheid zo?

Jan Fermon. Er bestaat al sinds het begin van deze affaire een effectieve samenwerking tussen België en Turkije. Verschillende <caron> vertrouwelijke <caron> stukken uit het dossier van de onderzoeksrechter verschenen in de Turkse pers. Wie anders dan onze autoriteiten kunnen aan de oorsprong liggen van deze lekken?

We mogen niet vergeten dat er al in 1996 een samenwerkingsakkoord werd afgesloten tussen ex-rijkswachtgeneraal De Ridder en de Turkse politie, waarvan de fascistische praktijken voldoende gekend zijn. Turkije en België werken in het kader van de Navo ook samen op vlak van de strijd tegen de "binnenlandse vijand", dat wil zeggen de arbeiders, democratische en communistische bewegingen. Rond Erdal wordt dit nu allemaal toegepast.

http://www.ptb.be/international/arti...object_id=2304
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:22   #89
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 1handclapping Bekijk bericht
Toch zijn er beklemmende vragen bij deze zaak : de "gepleegde feiten" zijn al 6 jaar oud ! Het meiske was toen aangehouden en men heeft haar moeten vrijlaten wegens onvoldoende bewijzen.. wat maakt nu plotseling dat die feiten weer wel bewezen zijn ? Waarom is iets wat 6 jaar gelden geen bewijs was nu plots wel een bewijs ?
't is vrij simpel. Kort na 9/11 is er in Europa plots de 'war on terror' gekomen, werd de wet op terrorismùebestrijding ingevoerd, zodat het DHKC plots een 'gevaarlijke bende' was. Die wet is wat het verschil maakt tussen nu en zes jaar geleden.

De zaak stinkt inderdaad. Het gerecht wordt aangepast om foute meningen te bestrijden.
__________________
pri via opinio, ne prelegu.
pri alies opinioj, nepre legu!
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:24   #90
Pelgrim
Secretaris-Generaal VN
 
Pelgrim's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2002
Locatie: Bankrijk
Berichten: 49.945
Standaard

Citaat:
Waarom schildert de regering haar als gevaarlijk en crimineel af?

Jan Fermon. Binnenlandse Zaken zegt dat ze verdacht wordt van bendevorming en verboden wapendracht en dat ze een gevaar is voor de openbare orde in België. Dat is gemakkelijk gezegd. De 'bende' waartoe ze behoort is de DHKC en Binnenlandse Zaken bestempelt deze organisatie als gevaarlijk. De voorzitter van de Raad van State zei echter dat hij dit niet goed begrijpt omdat de DHKC een volledig wettelijk bureau heeft in Brussel.

De paar wapens die bij haar aanhouding in het appartement in Knokke gevonden werden, zijn niet van haar. Tijdens het onderzoek verklaarde een medestander dat ze van hem zijn. Zijzelf heeft daar niets mee te maken. Erdal heeft de openbare orde in België nooit verstoord en ze heeft ook nooit die bedoeling gehad. In de documenten die bij haar in beslag genomen zijn, heeft men geen enkele aanwijzing daarover gevonden.

U stelt dat Erdal in gevaar is, hoezo?

Jan Fermon. Vanuit Turkije komen er openlijke bedreigingen ten aanzien van mensen die door het Turkse regime als terrorist worden beschouwd. En onder terrorist verstaat men militante revolutionairen. Güres, de ex-stafchef van het Turkse leger, verklaarde een paar jaar geleden al dat er 150 Turkse geheime agenten in Europa zitten om acties tegen Turkse 'terroristen' te ondernemen. Dat is pas een bedreiging van de openbare orde. De Belgische autoriteiten, die hiervan op de hoogte zijn, namen nooit enige maatregel.

De Turkse pers en autoriteiten zeggen dat Erdal een terroriste is, die betrokken was bij de aanslag op Sabanci. Het enige in dit verhaal dat klopt, is dat ze werkte in het gebouw waar de aanslag gebeurde. Trouwens, Turkije verwijst bij de vraag voor haar uitlevering zelfs niet naar die aanslag. Volgens de Turkse pers heeft de familie van Sabanci nu huurmoordenaars ingezet. Erdal is dus wel degelijk in gevaar.
Pelgrim is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:33   #91
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Erdal werd, voor de volledigheid, niet eens rechtstreeks beschuldigd van terrorisme omdat de Turkse staat geen enkel bewijs had, maar wel van 'verstoring van de grondwettelijke orde', met andere woorden, iets teveel kritiek hebben. We hebben het hier over een land waar het leger nog altijd instaat is een regering af te zetten en partijen te verbieden, waar parlementsleden bijna de doodstraf kregen omdat ze koerdisch spraken, waar folteringen en verdwijningen op zijn Zuid Amerikaans nog steeds gebeuren.

Kortom een beetje zoals den belziek, buiten die verdwijningen in zuid amerikaanse stijl dan,

Hier broodroven ze u voorloppig alleen nog maar als ge nie in de pas loopt...
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:34   #92
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
welke linkse media? Je bedoelt de 'linkse' gazetten in handen van VUM, Roularta, Persgroep of de staat.
Niet bepaald de meest objectieve gazetten.
De onafhankelijke linkse media daarentegen zien het toch net iets anders.
En dat er wapens zijn gevonden ontken ik niet, en daar heeft een van de beklaagden alle verantwoordelijkheid voor op zich genomen, de anderen wisten daar niks van, een deel wist niet eens dat dat appartement bestond. Bovendien is die zaak serieus opgeblazen geweest. Nogmaals: welke wapens?
Troouwens gezien het feit dat Erdal achterna werd/wordt gezeten door Turkse huurmoordenaars lijkt het me niet meer dan logisch dat ze daar wapens in huis hadden om zich te verdedigen.



Nu ga je niet alleen Erdal van onzin beschuldigen maar mij ook. Je mag me eens aantonen waar ik ooit geschreven heb dat extreem rechtse militanten moeten opgehangen worden. Ik wordt helaas zelf al eens voor extreem rechtse racist uitgemaakt omdat ik af en toe ook eens met Vlaamse Leeuwen rondloop.

De anderen wisten daar niks van, ... jaja, ne revolver wegsteken, tot daar aan toe maar verscheidene wapens wegsteken, ...

Die staken ingemetseld in de muur zeker ?
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:38   #93
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Voor de dertiende keer:
BEWIJZEN?

Komaan, Pelgrim, denkte gij dat de Turken hun moordescaders zomaar uitsturen, ... daar moete toch wel al 't een en 't ander voor uitgestoken hebben.

Trouwens die PKK ers, Grijze wolven en andere clubjes, zijn niet bepaald doetjes. Als daar dan nog wapens gevonden worden dan weet ik genoeg jong, meerdere personen, met meerdere wapens die ondergedoken leven, geschaduwd worden door de staatssiecherheit, en dan plots verdwijnen...

Gij gelooft nog in sinterklaas zeker ? Voor mij zijn dat potentieële terroristen, die hune zever hier in den belgiek geimpotereerd hebben. Laat ons zeggen dat dat al stof genoeg is om ze een paar jaar in den bak te draaien, of ze zelf zonder proces gewoon uit te leveren.
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:41   #94
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
Moest ik er iets aan kunnen doen, ik zou me voor de kettingreactie van zojuist verontschuldigen...
Maar ook in Belgie trachtten partijen, andere partijen te verbieden. Dus tot daar niets nieuws onder de zon.
Maar uiteindelijk is Erdal toch veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf. En vergis ik mij als ik mij meen te herinneren dat men denkt dat zij ook betrokken is bij de moord op een politieke tegenstander. En tenslotte heeft men niet de bedoeling om met machinegeweren om meeuwenjacht te gaan.

Lijkt me nochtans plezant, met nen AK op jacht gaan, maar ge hebt gelijk, wa veel firepower, ...
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:51   #95
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.303
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
Ik ben dan ook tegen het verbieden van eender welke partij, dus da's geen excuus.
Erdal is veroordeeld voor andere zaken dan moord. Trouwens, het gaat hier om een politiek proces: het DHKC wordt als 'terroristisch' aanzien omdat het de Turkse dictatuur wil omverwerpen.
Stel u eens voor dat men op grond van de terrorismebestrijding besluit dat alle flaminganten gevaarlijke extremisten zijn. Er bestaat immers de kans dat zij ooit de Belze staat omverwerpen (enfin, laat ons toch hopen ).
Welke wapens daar lagen weet ik eigenlijk niet maar dit is wel het eerste dat ik hoor over machinegeweren. Toen ik daar aanwezig was op dat proces heb ik de verdediging horen spreken over enkele handwapens.
Waarom denk jij dat de Belgische SS bestaat, ? Hun grootste taak is lezers van 't palieterke en abonees van het Davindsfonds schaduwen. Tak en VB zijn ook hun vaste klanten.

Ge ziet dan ook hoe zwaar ze wegen als ze echte teroroisten moeten volgen ...
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 13:53   #96
styllo_ben
Minister-President
 
styllo_ben's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 augustus 2004
Berichten: 4.454
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Confucius Bekijk bericht
Let ook dat bijna nergens in onze media sprake is van Koerden, maar alleen van Turken.
is niet moeilijk. De DHKC is geen Koerdische separatistische beweging maar een militante linkse beweging (die weliswaar veel sympathie geniet onder zowel linkse Turken als Koerden).

Laatst gewijzigd door styllo_ben : 2 maart 2006 om 13:55.
styllo_ben is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 15:00   #97
Bitweiser
Provinciaal Statenlid
 
Bitweiser's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 april 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 603
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim Bekijk bericht
welke linkse media? Je bedoelt de 'linkse' gazetten in handen van VUM, Roularta, Persgroep of de staat.
Niet bepaald de meest objectieve gazetten.
De onafhankelijke linkse media daarentegen zien het toch net iets anders.
En dat er wapens zijn gevonden ontken ik niet, en daar heeft een van de beklaagden alle verantwoordelijkheid voor op zich genomen, de anderen wisten daar niks van, een deel wist niet eens dat dat appartement bestond. Bovendien is die zaak serieus opgeblazen geweest. Nogmaals: welke wapens?
Troouwens gezien het feit dat Erdal achterna werd/wordt gezeten door Turkse huurmoordenaars lijkt het me niet meer dan logisch dat ze daar wapens in huis hadden om zich te verdedigen.
Hola nu kan ik niet meer volgen:
  1. Erdal wordt volgens u achtervolgd door huurmoordenaars
  2. De wapens zijn volgens u niet van haar.
  3. De wapens waren wel bij haar gevonden.
  4. Had ze dan een bodyguard? Want die wapens waren niet van haar maar wel (volgens u) voor haar bescherming...
  5. Als je je tegen een (huur)moordenaar wenst te beschermen heb je naar mijn inziens genoeg met 1 wapen en genoeg munitie. Geen heel arsenaal.
Enfin geloof wat je wil, want wat baat kaars en bril....
__________________
Schild en vriend
Bitweiser is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 15:11   #98
Gorefest
Minister
 
Gorefest's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juni 2003
Locatie: % VLAANDEREN! %
Berichten: 3.093
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bitweiser Bekijk bericht
Erdal wordt volgens u achtervolgd door huurmoordenaars
Enfin geloof wat je wil, want wat baat kaars en bril....
Dan is een appartementje aan zee de ideale plaats om onder te duiken
__________________
"It is dangerous to be right when the government is wrong" -voltaire-
Gorefest is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 15:19   #99
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.507
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Turk4Ever Bekijk bericht
Deze vrouw is medeplichtig aan een moord. Ze dient minimaal 20 jaar cel te krijgen.
Samen met de helft van de Turkse hoogwaardigheidsbekleders?
andev is offline   Met citaat antwoorden
Oud 2 maart 2006, 15:22   #100
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.507
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Voodoo Child Bekijk bericht
Die zit toch in holland en leeft al jaren onder huisarrest ?
Ik dacht deze middag op RTBF gehoord te hebben dat ze in Brussel zat...
Dat huisarrest was iets waar ze wel buiten kon lopen, doch ze moest het vooraf even melden. Was ze dat nu toch vergeten, zeker...
andev is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:35.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be