Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst Markeer forums als gelezen

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 21 juli 2010, 08:30   #141
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door The Common Sense Bekijk bericht
Wat heeft het verleden van een moefti te maken met het huidige beleid van een 'moderne' entiteit?
Die moefti zijn meningen zijn dezelfde als die van Hamas vandaag : joden moeten dood gemaakt worden...
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 08:31   #142
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ivan47 Bekijk bericht
De grootmoefti van Jeruzalem Haj Amin al-Hoesseini tijdens de Tweede Wereldoorlog de handen ineen sloeg met de Nazi's.



Grootmoefti van Jeruzalem, Haj Amin al-Hoesseini, de geestelijke leider van de Arabieren in 'Palestina' voor en tijdens WOII.
Hier op bezoek bij Adolf Hitler. Samen met de Führer plannen smeden om de Joden in het M-O uit te roeien 'met wortel en tak'





De grootmoefti van Jeruzalem,
handdruk met Nazi's in Berlijn.





Arabische uitgave van Hitler's Mein Kampf,
een topper in de islamitische landen.
niks nieuws onder de zon...
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 08:34   #143
roodhaar
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 28 december 2008
Berichten: 2.357
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door den dinges Bekijk bericht
Ik denk ook dat zogauw Israël van de wereldkaart geveegd is.
is nergens voor nodig, de demografie doet intern in Israel de zaken wel veranderen.


Citaat:
. Voor het moment speelt Israël voor bliksemafleider
grotesk. die perverse zionstaat is juist de grote oorzaak van de miserie die daar begonnen is. De Israelieten hebben door dat ze het uiteindelijk zullen moeten afleggen, de Palestijnen verzetten zich na zestig jaar nog steeds, de interne demografie is hen nadelig, ze zijn zeer afhankelijk van US subsidies, de buurlanden /bevolking blijft hen zien als dieven en oorlogsmanipulators , wat ze uiteraard ook zijn. op lange termijn ( enkele tientallen jaren) is het ziekelijk zionspelletje voorgoed uit.
__________________
Citaat:
ZIONISME ; woorden schieten tekort...PollyCorrect :
Ik ga even naar Canvas terzake kijken, en zien hoe Zielig ze het daar wel vinden, van die 2 arme Palestijnse kindertjes en het lijden van hun gezinnen
.

Laatst gewijzigd door roodhaar : 21 juli 2010 om 08:38.
roodhaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 08:36   #144
roodhaar
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 28 december 2008
Berichten: 2.357
Standaard

.
__________________
Citaat:
ZIONISME ; woorden schieten tekort...PollyCorrect :
Ik ga even naar Canvas terzake kijken, en zien hoe Zielig ze het daar wel vinden, van die 2 arme Palestijnse kindertjes en het lijden van hun gezinnen
.

Laatst gewijzigd door roodhaar : 21 juli 2010 om 08:37.
roodhaar is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 08:42   #145
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door roodhaar Bekijk bericht
is nergens voor nodig, de demografie doet intern in Israel de zaken wel veranderen.




grotesk. die perverse zionstaat is juist de grote oorzaak van de miserie die daar begonnen is. De Israelieten hebben door dat ze het uiteindelijk zullen moeten afleggen, de Palestijnen verzetten zich na zestig jaar nog steeds, de interne demografie is hen nadelig, de buurlanden /bevolking blijft hen zien als dieven en oorlogsmanipulators , wat ze uiteraard ook zijn. op lange termijn ( enkele tientallen jaren) is het ziekelijk zionspelletje voorgoed uit.
Israël is de énige westers gezinde, en niet door moslims aangevoerde staat in heel het midden oosten. D�*t zit de islamieten dwars.
Na de joden zullen zij zich tegen ons keren, met alle haat die zijn nu tegen de joden keren.
Het minste dat je mag doen, is Israël steunen, roodhaat. Kom tot inkeer, voor het te laat is voor jouw zieleheil.
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 08:51   #146
lombas
Secretaris-Generaal VN
 
lombas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 juni 2005
Berichten: 42.814
Standaard

Ik begrijp eigenlijk niet waarom Mein Kampf nog zo'n succes heeft. Het is slecht geschreven, weinig zeggend - een vaag, obscuur, gefulmineerd hoopje abstracte ideeën bijeengegoten voor een praktische politiek die evenveel uitstraling heeft als een Numeri of Deuteronomium.
__________________
Born but to die, and reas'ning but to err. (Pope)
lombas is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 09:16   #147
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door liberalist_NL Bekijk bericht
Nazisme was raciaal gedreven socialisme terwijl zionisme doodnormaal volksnationalisme is.
Een petite histoire van zionisme als volksnationalisme:
Citaat:
Een man is veroordeeld tot 18 maanden cel, nadat hij een vrouw had verteld dat hij ook Joods was.


Jo Adetunji and Harriet Sherwood in Jerusalem

The Guardian, woensdag 21 july 2010


Een Palestijnse man is veroordeeld voor verkrachting, nadat hij met wederzijdse instemming seks had gehad met een vrouw, die dacht dat hij ook een Jood was.

Sabbar Kashur, 30, werd maandag veroordeeld tot 18 maanden gevangenisstraf, nadat de rechtbank hem schuldig bevonden had aan verkrachting door misleiding. Volgens de aanklacht van de vrouw bij het gerechtshof van Jeruzalem hadden de twee elkaar ontmoet in september 2008 waar Kashur, een Arabier uit Oost-Jeruzalem, zich had voorgesteld als een Joodse vrijgezel op zoek naar een serieuze relatie. De twee hadden gemeenschap met wederzijdse instemming in een nabijgelegen gebouw, waarna hij vertrok.

Toen zij later ontdekte dat hij geen Jood was, maar een Arabier diende ze een aanklacht in wegens een misdrijf, verkrachting en aanranding.

Hoewel Kashur aanvankelijk was aangeklaagd wegens verkrachting en aanranding werd dit later omgezet in een aanklacht wegens verkrachting in ruil voor schuldbekentenis.

Tijdens het vonnis erkende een van de drie rechters, Tzvi Segal, dat er weliswaar sprake was geweest van gemeenschap met wederzijdse instemming, maar zei dat hoewel het "geen geval van klassieke verkrachting door geweld" was, dat de vrouw niet zou hebben ingestemd als ze niet zou hebben geloofd dat Kashur een Jood was.

De seksuele gemeenschap had plaatsgevonden onder valse voorwendselen, volgens de rechters. "Als ze niet had gedacht dat de aangeklaagde een Joodse vrijgezel was op zoek naar een serieuze romantische relatie, zou ze niet hebben ingestemd," voegden zij eraan toe.

De rechtbank veroordeelde Kashur tot een gevangenisstraf en verwierp de mogelijkheid van een taakstraf. Er wordt gezegd dat hij in beroep zal gaan.

Segal zei: "Het hof is verplicht het algemeen belang te beschermen tegen verfijnde, gladde criminelen, die hun slachtoffers misleiden tegen een te hoge prijs - de heiligheid van hun lichaam en ziel. Wanneer de basis van vertrouwen tussen mensen verdwijnt, met name in dit soort intieme kwesties, dan moet het hof ferm stelling nemen aan de kant van het slachtoffer om hun welzijn te beschermen. Anders worden zij gebruikt, gemanipuleerd en misleid en betalen hiervoor slechts een geaccepteerde en symbolische prijs."

Gideon Levy, een liberale Israëlische commentator, werd geciteerd. "Ik zou de rechter slechts één vraag willen stellen. Wat als deze vent een Jood was geweest, die zich had voorgedaan als Moslim en gemeenschap had gehad met een vrouwelijke Moslim?"

"Zou hij zijn veroordeeld voor verkrachting? Het antwoord is: natuurlijk niet"

Ongeveer 20% van de Israëlische bevolking bestaat uit Arabieren, maar relaties tussen Joden en Arabieren zijn zeldzaam. Er zijn maar een paar gemengde buurten en steden, en Arabieren worden systematisch gediscrimineerd.

Israëlische parlementsleden overwegen een wet die eist van toekomstige Israëlische burgers, dat ze zich trouw verklaren aan Israël als een "Joodse, democratische staat." Veel Arabieren walgen bij de gedachte dat ze zich loyaal moeten verklaren aan een staat die hen expliciet uitsluit of marginaliseert.

Dan Meridor, vice-premier in de regering van Benyamin Netanyahu, is tegen het wetsvoorstel. "Waarom moet iedere wet het woord 'Jood' in zich dragen? Om aan te tonen dat die niet voor Arabische burgers geldt? En dan zijn wij allemaal verontwaardigd, wanneer zij radicalere standpunten zouden innemen."

"De meerderheid hoeft niet voortdurend de minderheid er op te wijzen dat ze een minderheid zijn", voegde hij eraan toe.


Het artikel is vertaald uit het Engels en verscheen vandaag in The Guardian.
bron: http://www.vkblog.nl/bericht/325743/...rouw.#c3140699
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 09:51   #148
Francientje
Minister
 
Geregistreerd: 4 april 2008
Berichten: 3.178
Standaard

Me dunkt dat je voor échte verkrachting wel meer krijgt dan achttien maanden cel.
Maar net zo goed was dit een vorm van verkrachting. De vrouw was uit op een serieuze
relatie. De man alleen op een vluggertje. O nder valse voorwendsels.
Als een Jood dat met een moslimvrouw had geprobeerd? In een moslimland? de Jood dood. De vrouw waarschijnlijk ook.
De man in dit geval kreeg wat hij verdiende.
Francientje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 10:12   #149
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
Me dunkt dat je voor échte verkrachting wel meer krijgt dan achttien maanden cel.
Maar net zo goed was dit een vorm van verkrachting. De vrouw was uit op een serieuze
relatie. De man alleen op een vluggertje. O nder valse voorwendsels.
Als een Jood dat met een moslimvrouw had geprobeerd? In een moslimland? de Jood dood. De vrouw waarschijnlijk ook.
De man in dit geval kreeg wat hij verdiende
.
Inderdaad. In een islamietisch land is het al genoeg om jood te zijn om gelyncht te worden, en voor een vrouw om met iemand naar bed te gaan buiten het huwelijk om dood gestenigd te worden. Maar een jood die het met een moslima doet, ik durf me niet voorstellen wat die 2 te wachten staat !!!
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 16:24   #150
zeddie
Banneling
 
 
Geregistreerd: 10 april 2004
Berichten: 675
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
De vrouw was uit op een serieuze
relatie.
Hopelijk is ze in blijde verwachting...

GreetzZ
zeddie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 21 juli 2010, 23:57   #151
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
Maar net zo goed was dit een vorm van verkrachting. De vrouw was uit op een serieuze relatie. De man alleen op een vluggertje. Onder valse voorwendsels.
Joodse goochemigheid?

Liefde brengt niet altijd wat je verwacht. Soms krijg je spijt. Maar om een vluggertje als verkrachting te betitelen?
De man krijgt wel anderhalf jaar voor gewone sex. Maar wat doet het er toe? Het is toch maar een moslim
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 00:37   #152
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sjaax Bekijk bericht
Joodse goochemigheid?

Liefde brengt niet altijd wat je verwacht. Soms krijg je spijt. Maar om een vluggertje als verkrachting te betitelen?
De man krijgt wel anderhalf jaar voor gewone sex. Maar wat doet het er toe? Het is toch maar een moslim
Moest een jood zoiets lappen in een moslimland kreeg hij de doodstraf.
En de vrouw ook...

Laatst gewijzigd door den dinges : 22 juli 2010 om 00:37.
den dinges is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 02:40   #153
Tema
Lokaal Raadslid
 
Tema's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juli 2010
Berichten: 304
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sjaax Bekijk bericht
Joodse goochemigheid?

Liefde brengt niet altijd wat je verwacht. Soms krijg je spijt. Maar om een vluggertje als verkrachting te betitelen?
De man krijgt wel anderhalf jaar voor gewone sex. Maar wat doet het er toe? Het is toch maar een moslim
De man is niet veroordeeld omdat hij een moslim is maar omdat hij onder valse voorwendsels een sexuele relatie met een vrouw is aangegaan.

In 2008 werd een man die zich uitgaf als invloedrijk ambtenaar en in ruil voor sex vrouwen appartementen en geld beloofde eveneens veroordeeld
wegens 'verkrachting door bedrog'. Sindsdien zijn meedere mannen om dezelfde reden veroordeeld.

Een dergelijke wet zou bij ons door vrouwenverenigingen ongetwijfeld op applaus onthaald worden.
__________________
Thatcher's last stand against socialism

So long as the gap is smaller they'd rather have the poor, poorer.

http://www.youtube.com/watch?v=rv5t6rC6yvg
Tema is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 02:43   #154
Tema
Lokaal Raadslid
 
Tema's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juli 2010
Berichten: 304
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sjaax Bekijk bericht
Joodse goochemigheid?
Verklaar u nader.
__________________
Thatcher's last stand against socialism

So long as the gap is smaller they'd rather have the poor, poorer.

http://www.youtube.com/watch?v=rv5t6rC6yvg
Tema is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 07:00   #155
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tema Bekijk bericht
De man is niet veroordeeld omdat hij een moslim is maar omdat hij onder valse voorwendsels een sexuele relatie met een vrouw is aangegaan.

In 2008 werd een man die zich uitgaf als invloedrijk ambtenaar en in ruil voor sex vrouwen appartementen en geld beloofde eveneens veroordeeld wegens 'verkrachting door bedrog'. Sindsdien zijn meedere mannen om dezelfde reden veroordeeld.

Een dergelijke wet zou bij ons door vrouwenverenigingen ongetwijfeld op applaus onthaald worden.
Rare wet!

Als het correct is wat je schrijft, maakt het het bediscussieerde geval wat minder apart, maar het blijft absurd.
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 07:05   #156
Sjaax
Europees Commissaris
 
Sjaax's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2006
Locatie: tussen het stemvee
Berichten: 7.237
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door den dinges Bekijk bericht
Moest een jood zoiets lappen in een moslimland kreeg hij de doodstraf.
En de vrouw ook...
Tu quoque is een begrip uit het Latijn en betekent 'jij ook'. Het wordt ook wel een jij-bak genoemd.

Een jij-bak is een drogreden en is een spottende of beschuldigende opmerking die wordt gemaakt als antwoord op een andere opmerking. Het tu quoque argument is een vorm van een ad hominem-redenering.

(wikipedia)
Sjaax is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 07:55   #157
Francientje
Minister
 
Geregistreerd: 4 april 2008
Berichten: 3.178
Standaard

Noem het zoals je wil. Maar achttien maanden cel voor een echte verkrachting, vergeet
dat maar. Minimum vijf jaar denk ik en in heel wat landen minimum 15 jaar.
Francientje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 08:20   #158
The Common Sense
Parlementslid
 
The Common Sense's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 september 2009
Locatie: Genk
Berichten: 1.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
Noem het zoals je wil. Maar achttien maanden cel voor een echte verkrachting, vergeet
dat maar. Minimum vijf jaar denk ik en in heel wat landen minimum 15 jaar.
Dus...? Ik snap je punt niet helemaal.
__________________
Common sense is not so common - Voltaire
The Common Sense is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 08:24   #159
Francientje
Minister
 
Geregistreerd: 4 april 2008
Berichten: 3.178
Standaard

Dus die man werd veroordeeld voor wat hij deed : een vrouw doen geloven dat hij op
een serieuze relatie uit was terwijl hij alleen een vluggertje wilde waar hij daarna
bij zijn vrienden over kon gaan opscheppen en de vrouw door het slijk kon sleuren.
Heb je het nu begrepen?
En ja dat is een vorm van verkrachting.
Francientje is offline   Met citaat antwoorden
Oud 22 juli 2010, 08:28   #160
The Common Sense
Parlementslid
 
The Common Sense's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 september 2009
Locatie: Genk
Berichten: 1.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Francientje Bekijk bericht
waar hij daarna
bij zijn vrienden over kon gaan opscheppen en de vrouw door het slijk kon sleuren.
Hoe weet je dat?
__________________
Common sense is not so common - Voltaire
The Common Sense is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Discussietools

Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:28.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be