Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Algemeen > Buitenland
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies.

Antwoord
 
Discussietools
Oud 13 september 2006, 16:03   #6381
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
Dat jij kritiek kon hebben op het beleid van de huidige amerikaanse overheid en zelfs op Sharon had ik inderdaad van geen kanten verwacht.
Bij deze.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
Ik zie niet direct in op welk vlak de huidige amerikaanse overheid als gespreks- en onderhandelingspartner kan dienen. Als je het stompzinnige taaltje van onze 'vredesduif' G. Bush hoort, dan weet je dat er met deze man niet te onderhandelen valt. Ik heb soms de indruk dat hij een voorgeprogrammeerde chip in zijn hersenen heeft laten planten. Bush lijkt mij soms op een soort van op afstand bestuurde half-robot/half-mens die op een menselijke manier heeft leren bewegen en spreken.
De amerikaanse overheid is de belangrijkste onderhandelingspartner, alleen al door militaire macht en financiële middelen.
Er zijn zeer veel onderhandelaars voor en achter de schermen.
Vergis je niet in de persoon Bush. Het is niet mijn keuze maar je wordt echt niet zomaar president van de USA.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
De manier waarop de VS zowel de vredesduif speelden en tegelijkertijd de bombardementen op Libanese dorpen en steden + het grondoffensief van Israël in Libanon goedkeurden was een goed voorbeeld van de manier waarop men met de huidige Amerikaanse regering kan praten.
Inderdaad. Maar ik bedoel het positief .
Het gaat hier om geopolitiek. Geopolitiek is lelijk maar het is wel het spel dat wordt gespeeld. Europa is daar veel te naïef in. Als jij nog steeds denkt dat het alleen om twee ontvoerde soldaten ging zit je er ver naast. Net als je zou denken dat Hezbollah onschuldig is.
Het gaat om de verhouding shiïten/sunieten, dit weer in verhouding tot Syrië, in verhouding tot Iran, in verhouding tot Irak etc etc. De shiïten worden sterker in Irak, daardoor krijgt Iran meer zelfvertrouwen en denkt zich meer te kunnen permitteren. Evenals Syrië (dat eigenlijk nog steeds een oogje heeft op Libanon en Hezbollah eveneens steunt). In tegenstelling tot wat steeds wordt beweerd: Israël moest wel ingrijpen voor haar eigen veiligheid.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
De europese mogendheden buiten Engeland dat als een poedeltje de buitenlandse politiek van de regering Bush volgt, waren veel genuanceerder op dat gebied. Het is dank zij de Europese mogendheden dat er tenslotte een wapenstilstand tussen Israël en Hezbollah is gekomen.
Bad cop, good cop - verhaal. Europa stelt, nog steeds, niets voor.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 16:22   #6382
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
De amerikaanse overheid is de belangrijkste onderhandelingspartner, alleen al door militaire macht en financiële middelen. Er zijn zeer veel onderhandelaars voor en achter de schermen. Vergis je niet in de persoon Bush. Het is niet mijn keuze maar je wordt echt niet zomaar president van de USA.
Dat je zomaar geen president van de Verenigde Staten werd, wist ik wel. Daarvoor heb je ondermeer de steun van de olie- en wapenindustrie nodig alhoewel de eerstgenoemde steun voor de familie Bush geen probleem is.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
Het gaat hier om geopolitiek. Geopolitiek is lelijk maar het is wel het spel dat wordt gespeeld. Europa is daar veel te naïef in. Als jij nog steeds denkt dat het alleen om twee ontvoerde soldaten ging zit je er ver naast. Net als je zou denken dat Hezbollah onschuldig is. Het gaat om de verhouding shiïten/sunieten, dit weer in verhouding tot Syrië, in verhouding tot Iran, in verhouding tot Irak etc etc. De shiïten worden sterker in Irak, daardoor krijgt Iran meer zelfvertrouwen en denkt zich meer te kunnen permitteren. Evenals Syrië (dat eigenlijk nog steeds een oogje heeft op Libanon en Hezbollah eveneens steunt). In tegenstelling tot wat steeds wordt beweerd: Israël moest wel ingrijpen voor haar eigen veiligheid.
Dat het niet alleen om die twee ontvoerde soldaten ging, wist ik ook wel. Het werd/wordt wel als reden opgegeven. De bezetting van Irak was trouwens ook niet bedoeld om er een 'democratie te vestigen' alhoewel de regering Bush en de media dit steeds voortdurend herhalen.
Dat Israël wel 'moest ingrijpen omdat en omdat...' wordt -zoals het zogenaamde recht op zelfverdediging- nog steeds als een vals voorwendsel gebruikt om de oorlogsmisdaden van Israël en de bombardementen op de Palestijnse en Libanese bevolking goed te praten. Erg goedkoop en even bedriegelijk als de reden die door de Amerikaanse regering steeds wordt opgegeven om de zogezegde Golfoorlog en de aanval op Irak goed te praten.
Het is jammer dat de meeste mensen dit zonder verder na te denken slikken maar indien je, zoals in Amerika, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat via de televisie wordt bewerkt, is dit niet verbazingwekkend.

Laatst gewijzigd door werkgroep morkhoven : 13 september 2006 om 16:23.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 19:22   #6383
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door labyrinth Bekijk bericht
Er is inderdaad geen Europa, daar hebben de nationalisten voor gezorgd.
Men zou bijna denken dat ze gestuurd werden om ons klein, zwak en verdeeld te houden .........
Europa speelt wel degelijk een rol in het Midden-Oosten.

Nadat de Italiaanse regering besliste om de Libanese kust te patrouilleren, heeft ook de Duitse regering nu haar goedkeuring gehecht aan het sturen van 2.400 mariniers die onder VN-vlag de kust voor Libanon gaan patrouilleren.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 19:41   #6384
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Syrië wordt al maandenlang met de vinger gewezen maar het is juist Syrië dat de aanval van vier veronderstelde moslimextremisten op de Amerikaanse ambassade in Damascus wist te voorkomen.

Zelfs bij 'vredesduif' Condolleeza Rice kon er een woordje van dank voor de Syrische autoriteiten af.

Laatst gewijzigd door werkgroep morkhoven : 13 september 2006 om 19:42.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 20:40   #6385
Chipie
Banneling
 
 
Chipie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 april 2004
Berichten: 20.937
Standaard

Het is algemeen geweten dat Syrië voor vrede en stabiliteit zorgt...
Halleluja...
Chipie is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 20:45   #6386
Volksstormer
Minister-President
 
Volksstormer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 februari 2003
Locatie: Dietsland-Europa
Berichten: 5.620
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door CHIPIE Bekijk bericht
Het is algemeen geweten dat Syrië voor vrede en stabiliteit zorgt...
Halleluja...
In elk geval zorgt het voor meer stabiliteit dan het huidige Irakese regime!
Volksstormer is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 22:35   #6387
longhorn
Minister-President
 
longhorn's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 juli 2005
Berichten: 5.723
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Volksstormer Bekijk bericht
In elk geval zorgt het voor meer stabiliteit dan het huidige Irakese regime!
Diktaturen zijn doorgaans inderdaad heel stabiel.
longhorn is offline   Met citaat antwoorden
Oud 13 september 2006, 23:14   #6388
bruut geweld
Minister-President
 
bruut geweld's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 mei 2004
Locatie: 't stad
Berichten: 4.282
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door longhorn Bekijk bericht
Diktaturen zijn doorgaans inderdaad heel stabiel.
klopt
De usa laat zijn armen consequent creperen en armer worden , er worden consequent fortuinen verspild aan het militaire apparaat en de zionlobby dikteert het USA M O beleid ongeacht hoe nefast voor de Amerikaanse bevolking, of de republikeinen of democrats nu aan zet zijn maakt op dit alles hoegenaamd geen verschil.

in de USA heb je de feitelijke diktatuur van de rijken (lees de bedrijven) en de theocraten;

Van de democratie rest alleen nog het stemrecht : kiezen voor miserie of voor nog grotere miserie
__________________
KRITIEK OP ISRAEL IS TERECHT
MEYER: ZELF EEN HOLOCAUST SURVIVOR :"hetgeen israel de palestijnen aandoet is hetzelfde als datgene wat de nazi's de joden aandeden in de jaren 30" VN RESOLUTIES ISRAEL :Iran wel en zij niet? res 1 res 2
bruut geweld is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 00:38   #6389
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Goed. Om een begin van een oplossing te realiseren moet er iets worden gedaan aan de arabische vluchtelingen van 1948. Oorspronkelijk cijfer 710.000. Doordat elke neef en nicht meegeteld mag worden inmiddels meer dan 3.000.000.

Laten terugkeren naar Israel is geen optie. Tenzij je de staat wilt vernietigen en dat willen we geen van allen, nietwaar? Druist ook in tegen het zelfbeschikkingsrecht van het joodse volk.

Vluchtelingenkampen bestaan nog steeds en mensen leven in erbarmelijke omstandigheden. Geen enkel (behalve op beperkte wijze Jordanie) arabisch land bekommert zich om deze mensen maar zien ze eerder als last.

De internationale gemeenschap moet er A. voor zorgen dat deze mensen een bestaan kunnen opbouwen in het land waarin ze zich bevinden. Alle financiele en organisatorische middelen moeten hiertoe worden aangewend.
B. Er moet zaak worden gemaakt van de Palestijnse staat naast Israel (de twee-staten oplossing).

Dit zou al veel spanning in de regio wegnemen.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 05:50   #6390
Paulus
Secretaris-Generaal VN
 
Paulus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2004
Berichten: 22.119
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
.....Tenzij je de staat wilt vernietigen en dat willen we geen van allen, nietwaar? ......
Ik vrees dat deze optie, maar al te graag gewild is. Ook al zouden de Palestijnen een eigen staat krijgen. Ze willen Israël weg. Niet alleen de Hamas, maar ook de Hesbollah, Syrië, Iran...

Paulus.
Paulus is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 16:53   #6391
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paulus Bekijk bericht
Ik vrees dat deze optie, maar al te graag gewild is. Ook al zouden de Palestijnen een eigen staat krijgen. Ze willen Israël weg. Niet alleen de Hamas, maar ook de Hesbollah, Syrië, Iran...

Paulus.
Vergeet niet dat de palestijnen economisch afhankelijk zijn van Israël (en vice versa!). Als er een goede regeling komt denk ik niet dat de vijandelijkheden voortduren.

Nu, met de VN vredesmacht in Libanon, wordt de situatie dan als volgt:
Vrede met Egypte, Jordanië én PA, wapenstilstand met Syrië en een gewapende vrede met Libanon. De naaste buurlanden vormen dan geen bedreiging meer voor Israël. Hoe langer deze situatie duurt, hoe meer de betrekkingen kunnen worden genormaliseerd.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 17:09   #6392
Basy Lys
Minister
 
Basy Lys's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2004
Locatie: Dar al-Harb
Berichten: 3.926
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
Goed. Om een begin van een oplossing te realiseren moet er iets worden gedaan aan de arabische vluchtelingen van 1948. Oorspronkelijk cijfer 710.000. Doordat elke neef en nicht meegeteld mag worden inmiddels meer dan 3.000.000.

Laten terugkeren naar Israel is geen optie. Tenzij je de staat wilt vernietigen en dat willen we geen van allen, nietwaar? Druist ook in tegen het zelfbeschikkingsrecht van het joodse volk.

Vluchtelingenkampen bestaan nog steeds en mensen leven in erbarmelijke omstandigheden. Geen enkel (behalve op beperkte wijze Jordanie) arabisch land bekommert zich om deze mensen maar zien ze eerder als last.

De internationale gemeenschap moet er A. voor zorgen dat deze mensen een bestaan kunnen opbouwen in het land waarin ze zich bevinden. Alle financiele en organisatorische middelen moeten hiertoe worden aangewend.
B. Er moet zaak worden gemaakt van de Palestijnse staat naast Israel (de twee-staten oplossing).

Dit zou al veel spanning in de regio wegnemen.
Elk zinnig mens zal akkoord gaan met jou, ook met het financiële luik. Indien alle miljarden die reeds richting "Palestijnen" gevloeid zijn, overwegend vanuit de VS, Europa en de rest van de beschaafde wereld die voornamelijk de UNRWA financiert, goed zouden zijn aangewend, was elk van hen vandaag miljonair.
Basy Lys is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 17:17   #6393
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Basy Lys Bekijk bericht
Elk zinnig mens zal akkoord gaan met jou, ook met het financiële luik. Indien alle miljarden die reeds richting "Palestijnen" gevloeid zijn, overwegend vanuit de VS, Europa en de rest van de beschaafde wereld die voornamelijk de UNRWA financiert, goed zouden zijn aangewend, was elk van hen vandaag miljonair.
En toch heb ik weer wat vertrouwen gekregen. Het schijnt dat Hamas veel minder corrupt en machtswellustig is dan Fatah. Daarbij komt dat een groter deel van de bevolking ze vertrouwt, ze kunnen dus ook wat klaarspelen. Het loont denk ik de moeite met Hamas te praten. Ik hoop dat Hamas het kan opbrengen om van een gevechtsorganisatie (let op de neutrale term) te evalueren naar een echte poltieke partij die het belang van het gehele volk dient. Daarvoor moeten ze wel de agressieve punten uit hun beginselen halen en Israel erkennen.
Ben benieuwd. De eerste geluiden zijn positief.

Laatst gewijzigd door Hertog van Gelre : 14 september 2006 om 17:17.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 20:35   #6394
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
Vergeet niet dat de palestijnen economisch afhankelijk zijn van Israël (en vice versa!). Als er een goede regeling komt denk ik niet dat de vijandelijkheden voortduren.
Maar wat is een 'goede regeling' ?

De paar duizend Palestijnen die in Israëlische gevangenissen zitten, moeten worden vrijgelaten.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 20:43   #6395
werkgroep morkhoven
Banneling
 
 
werkgroep morkhoven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2004
Locatie: Antwerpen
Berichten: 3.371
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
En toch heb ik weer wat vertrouwen gekregen. Het schijnt dat Hamas veel minder corrupt en machtswellustig is dan Fatah. Daarbij komt dat een groter deel van de bevolking ze vertrouwt, ze kunnen dus ook wat klaarspelen. Het loont denk ik de moeite met Hamas te praten. Ik hoop dat Hamas het kan opbrengen om van een gevechtsorganisatie (let op de neutrale term) te evalueren naar een echte poltieke partij die het belang van het gehele volk dient. Daarvoor moeten ze wel de agressieve punten uit hun beginselen halen en Israel erkennen.
Ben benieuwd. De eerste geluiden zijn positief.
Het is juist dat Hamas veel minder corrupt is dan Fatah en daardoor bij de bevolking ook een groter vertrouwen geniet (wat tot uiting kwam tijdens de verkiezingen).

Achter de schermen wordt er reeds met Hamas gepraat.

De term 'gevechtsorganisatie' vind ik niet bepaald neutraal en is trouwens onjuist. Hamas is eerder een volksorganisatie met zowel een politieke als militaire arm.

Hamas heeft besloten om met Fatah een regering van Nationale Eénheid te vormen en staat op het punt van Israël te erkennen.
werkgroep morkhoven is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 22:04   #6396
groene flamingant
Banneling
 
 
groene flamingant's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 november 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 5.725
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre Bekijk bericht
Israel, met in het kielzog de VN, zorgen er nu voor dat de libanese overheid weer de soevereiniteit kan herstellen.
Dat kun je niet menen. Nadat Israël honderden bruggen, wegen, openbare voorzieningen, woonwijken en scholen heeft kapotgeschoten, met meer dan duizend doden tot gevolg, is het enige wat jij als antwoord kan bedenken dat "Israël de Libanese soevereniteit herstelde". Zoiets belachelijks proberen ze zelfs in Israël zelf niet te verkopen voor waarheid.

PS: Ik zie ook niet echt in wat het afsluiten, gedurende meer dan 5 weken, van de Libanese havens en luchtruim, te maken heeft met het herstellen van die Libanese soevereniteit. Blijkbaar dachten ze er ook in het Libanese parlement zo over, want daar ging men gedurende een aantal dagen in zitstaking uit protest tegen die blokkade.
groene flamingant is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 22:05   #6397
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door werkgroep morkhoven Bekijk bericht
Het is juist dat Hamas veel minder corrupt is dan Fatah en daardoor bij de bevolking ook een groter vertrouwen geniet (wat tot uiting kwam tijdens de verkiezingen).

Achter de schermen wordt er reeds met Hamas gepraat.

De term 'gevechtsorganisatie' vind ik niet bepaald neutraal en is trouwens onjuist. Hamas is eerder een volksorganisatie met zowel een politieke als militaire arm.

Hamas heeft besloten om met Fatah een regering van Nationale Eénheid te vormen en staat op het punt van Israël te erkennen.
Over de term kunnen we van mening verschillen. We zijn het in ieder geval eens dat de gesprekken positief zijn.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 22:07   #6398
groene flamingant
Banneling
 
 
groene flamingant's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 november 2004
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 5.725
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door willem1940NLD Bekijk bericht
"Het zat er wel in"; hoe reageer je als een rat of een niet geweldig grote hond je probeert in de tenen te bijten?

Of misschien een ter plaatse meer toepasselijk voorbeeld: een schorpioen.
Schorpioenen hebben ze daar inderdaad in overvloed (en ook in Israël trouwens) maar verder is uw reactie nogal eigenaardig. In het citaat dat ik gaf, ontkrachtte Rabin nu juist het argument van die Arabische aanvalsplannen.
groene flamingant is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 22:08   #6399
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door groene flamingant Bekijk bericht
Dat kun je niet menen. Nadat Israël honderden bruggen, wegen, openbare voorzieningen, woonwijken en scholen heeft kapotgeschoten, met meer dan duizend doden tot gevolg, is het enige wat jij als antwoord kan bedenken dat "Israël de Libanese soevereniteit herstelde". Zoiets belachelijks proberen ze zelfs in Israël zelf niet te verkopen voor waarheid.

PS: Ik zie ook niet echt in wat het afsluiten, gedurende meer dan 5 weken, van de Libanese havens en luchtruim, te maken heeft met het herstellen van die Libanese soevereniteit. Blijkbaar dachten ze er ook in het Libanese parlement zo over, want daar ging men gedurende een aantal dagen in zitstaking uit protest tegen die blokkade.
Toen ik deze opmerking maakte zaten we nog hoog in de polemiek. Daarmee was hij echter niet zonder grond. Hezbollah blijft een terroristische organisatie waarop de libanese regering geen grip meer had. Isarel heeft gedaan wat Libanon heeft verzuimd.
Maar laten we deze discussie beeindigen en doorgaan op de mogelijke oplossingen.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 september 2006, 22:09   #6400
Hertog van Gelre
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Hertog van Gelre's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 augustus 2005
Locatie: De Nederlanden
Berichten: 16.099
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door groene flamingant Bekijk bericht
Schorpioenen hebben ze daar inderdaad in overvloed (en ook in Israël trouwens) maar verder is uw reactie nogal eigenaardig. In het citaat dat ik gaf, ontkrachtte Rabin nu juist het argument van die Arabische aanvalsplannen.
Ja, maar we weten allemaal dat dat citaat van Rabin uit de context is gehaald. De feiten weerspreken uw mening.
Hertog van Gelre is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:19.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be