![]() |
Registreren kan je hier. Problemen met registreren of reageren op de berichten? Een verloren wachtwoord? Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam. |
|
Registreer | FAQ | Forumreglement | Ledenlijst |
Buitenland Internationale onderwerpen, de politiek van de Europese lidstaten, over de werking van Europa, Europese instellingen, ... politieke en maatschappelijke discussies. |
![]() |
|
Discussietools |
![]() |
#1 |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 2 mei 2004
Berichten: 11.386
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 29 december 2003
Locatie: Vrije Markt
Berichten: 10.698
|
![]() Citaat:
Het brave Nederland heeft bijvoorbeeld zéér veel joden laten wegvoeren...
__________________
Hitler was a massmurdering fuckhead, as many important historians have said.
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() Maar u weet ook wat er gebeurde toen de Nederlanders tegen die deportaties in opstand kwamen. Zeggen spoorwegstakingen u iets?
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Europees Commissaris
Geregistreerd: 3 juli 2003
Locatie: Antwerpen-Deurne
Berichten: 7.132
|
![]() Citaat:
Over Off-Topic gesproken ! Het gaat hier over het bestrijden van "absolute armoede" en nu gaan we er een matchke Holland-België inzake Holocaust hand en spandiensten van maken ? 1. Denemarken : geen enkele jood is opgepakt kunnen worden, ze waren door het verzet getipt en konden allemaal per boot ontnappen naar Zweden. 2. België/Belgique : massaal konden joden en vooral joodse kinderen onderduiken , zelfs in Antwerpen, weeshuizen, "vermomd" als katholieke weesjes, bij boeren in de Wallonie. & Bovendien is België het enige land waar een trein met gedeporteerden door het verzet overvallen is en van zijn inhoud ontdaan. ... Maar zoals gezegd : dit is kompleet off-Topic.
__________________
Deze gebruikersnaam wordt niet meer benut - maar wel mijn werkelijke naam : Roger Verhiest |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
|
![]() |
![]() |
![]() |