Politics.be Registreren kan je hier.
Problemen met registreren of reageren op de berichten?
Een verloren wachtwoord?
Gelieve een mail te zenden naar [email protected] met vermelding van je gebruikersnaam.

Ga terug   Politics.be > Diverse > Forumsessies met politici > Forumsessies met politici (2004) > Frank Vandenbroucke (sp.a) - 23 tot 29 februari
Registreer FAQForumreglement Ledenlijst

Frank Vandenbroucke (sp.a) - 23 tot 29 februari "Opnieuw kunnen we u een kopstuk voorstellen die eigenlijk geen voorstelling behoeft. Even leek het erop dat hij zijn eigen politiek toekomst had gehypothekeerd maar met kennis van zaken stak hij opnieuw kop boven water. Deze socialist in hart en nie

 
 
Discussietools
Oud 24 februari 2004, 22:32   #1
John Stufflebeam
Parlementslid
 
John Stufflebeam's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 april 2002
Locatie: Reetveerdegem
Berichten: 1.643
Standaard

Frank,

Enkele dagen na de verkiezingen van 18 mei 2003 maakte Guy Quaden, gouverneur van de Nationale Bank plots bekend dat het slecht gesteld was met de overheidsfinanciën. De beleidsruimte voor de nieuwe regering was beperkt, iets wat voor de verkeizingen blijkbaar niet bekend was.

Komt er opnieuw slecht nieuws na deze verkiezingen?

De mensen liggen daar echt wakker van.
John Stufflebeam is offline  
Oud 24 februari 2004, 22:40   #2
Frank Vandenbroucke
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 22 februari 2004
Berichten: 96
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door de mensen
Frank,

Enkele dagen na de verkiezingen van 18 mei 2003 maakte Guy Quaden, gouverneur van de Nationale Bank plots bekend dat het slecht gesteld was met de overheidsfinanciën. De beleidsruimte voor de nieuwe regering was beperkt, iets wat voor de verkeizingen blijkbaar niet bekend was.

Komt er opnieuw slecht nioeuws na de verkeizingen?

De mensen liggen daar echt wakker van.
Beste "De Mensen",

Ik ben ervan overtuigd dat we tijdens de komende jaren moeilijke beslissingen gaan moeten nemen op gevoelige domeinen, met name inzake het einde van de loopbaan. We gaan ook nog belangrijke inspanningen moeten leveren om de begroting op het pad van een duurzaam evenwicht te brengen, en vervolgens naar een overschot (een duurzaam overschot op de begroting is nodig om het Zilverfonds voldoende te voeden met geld, en dat is nodig om toekomstige pensioenen te helpen betalen). Dat we met moeilijke problemen te maken gaan krijgen, wil niet zeggen dat we ze niet kunnen oplossen. Er is dus geen reden voor paniek, maar wel reden voor vooruitziendheid en voorzichtigheid.

Ik heb niet gewacht op de verkiezingen om dat te zeggen: ik heb dat heel uitdrukkelijk gezegd en geschreven op verschillende plaatsen, onder meer in een Vrije Tribune in De Standaard bij de jaarwisseling. Je vindt die tekst op mijn website www.vandenbroucke.com bij de afdeling "publicaties". Ik stel voor dat je daar eens gaat kijken.

In de Vrije Tribune waar ik je naar verwijs, heb ik voorstellen gedaan om de discussie over een aantal van deze "moeilijke kwesties" nu al voor te bereiden. Die voorstellen zijn intussen door de regering aanvaard (in de bijzondere Ministerraad van Gembloux). Je vindt meer uitleg daarover ook op mijn website (zoek naar Gemboux, of kijk onder "nieuws").

Anders gezegd, ik zal de mensen na de verkiezingen dus niet "verrassen" met moeilijke kwesties waarover ik eerder niet gesproken heb.

Frank
Frank Vandenbroucke is offline  
 



Regels voor berichten
Je mag niet nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag niet bijlagen versturen
Je mag niet jouw berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit
Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:34.


Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be